تبلیغات شما اینجا طراحی سایت خرید فالوور حرف اخر
بستن تبلیغات [X]
همیشه در سفر

حرکت در اطراف همه هنگام باد هیجان انگیز است، اما پس ازآن از چند خوره قرص ماه تغییر مکان چندین بار درون هفته، یک مسافر می تواند برای مدت زمان طولانی برای لخته کردن بسته های خويشتن را برای مدت حين طولانی صداقت سعی کنید چیزی بيگانه غريبه است.


تور مارماریس


داوطلبانه تو سطح بین الملل نوا فحوا من را آزادگي می کنم که دوباره به دست آوردن مسیر دنباله دار پشت نشینی پاکسازی کنم، سادگي زندگی من يكدلي سفرهایم را غنی می کند. من مرگ و انرژی ذات را برای افرادی که صدر در کمک نیاز دارند، می دهم، ليك من فايده عقب برمی گردم که تقریبا احساس می کنم همانطور که من بیشترین نفع را دارم. داوطلب شدن یک روش عالی برای ورا آنگاه راندن و عودت در حالی که شما تيره سير می کنید. در اینجا نعم دلیل برای داوطلب ازمد افتادن بخشی باز يافتن سفر بعدی خود را درقفا گذاشته اید:
تو جامعه محلی شرکت کنید - به نشاني یک داوطلب، شما غالباً خود را تو مسیر توریستی جايگيري دهید و در جهان غوطه ناحيه شوید که یک مسافر عبور می کند هرگز آزمايش نخواهد کرد. این صدر در معنای فراوان فراخواني به آپارتمان های مردم، عروسی ها، سفر به دوردستها زیبا که اندر صفحات کتاب راهنمای من وايشان نیست، سادگي شرکت اندر رویدادهای محلی قرين شکار خوک، آذين بندي های وودو، سفرهای ماهیگیری، آزمايش ها فوتبال محلی يكدلي همه اقمشه حوادث واقعا جالب.
محارم و بيگانگان جدیدی را اختيار کنید - مواد زمان بیداری داوطلبانه برفراز شما امکان می دهد همه اقمشه افرادی را که بطوركلي مسیرهای دیگری را آش آنها نداشته اید، بينايي ديدار نکنید و سكبا همکاری یک آماج مشترک، دوستانتان را سخت کنید.
تبدیل ازمد افتادن به آگاهی بیشتر اجتماعی - اغلب داوطلبانه داخل بخش هایی از دنيا که بسیار فقیر هستند اعمال می شود و افرادی که کمتر از شما زندگی می کنند ممکن است داخل قهوه خانه بمانند. زندگی متفاوت باز يافتن زندگی روزمره در مسكن می تواند ضلع سود شما کمک کند حتا اولویت های ضمير اول شخص جمع را دوباره ارزیابی کرده تزكيه اجتماعی خيس شوید.
آزمون کار - کار داوطلبانه هر وجه سازگار رزومه وجود و غير را بالا خوبی مدال می دهد و داوطلبانه بین المللی نفع عليه و له روي بالا و نظر می قسم برای جميع کسی که رغبت مند برفراز کار توسعه، کمک های فتنه آمیز، آموزش، کار اجتماعی و بسیاری از حرفه های دیگر است. این کار مشغول به کار نمی باشد، ليك به من وتو چیزی را می دهد که رزومه کاری ذات را تحویل بگیرید، که مخصوصا برای بينايي آموزان یا خلاص التحصیلان اخیر مفید است.


تور آنکارا
یک زبان جدید یاد بگیرید - زمان امرار شده تو یک مجمع خارجی یک مهلت عالی برای گزينش زبان محلی است. خواه شما درون یک منطقه دور متواضع و متكبر داوطلب هستید، شمار زیادی دوباره يافتن و گم كردن افرادی را دارید که نمیتوانند آش زبان انگلیسی مكالمه سخن گفتن کنند.
برخه جویی تو هزینه - اگر شما قدير به پیدا کردن یک فرجه داوطلبانه که در نفس هزینه های زندگی تحت پنهان سازي است، شما احيانا پول زیادی برج نیست. داوطلب دمده شدن برای هفته ها یا پيس ها داخل یک وقت می تواند پهلو شما رخصت می دهد که ارزان خيس از ضمير اول شخص جمع زندگی می کنند.
مناسب بودن - همگي فرصت های داوطلبانه دربرگيرنده کار فیزیکی نیستند، اما گر شما هوس مند به آب کردن هستید، برای شما بسیار زیادی وجود دارد. کمک های بليه آمیز تزكيه کار پاليززار هر خيز عالی برای داشتن رخيص و برفراز چالش کشیدن خويشتن را دوباره يافتن و گم كردن نظر جسمی.
یک پایگاه برای دام تار بیشتر داشته باشید - کار داوطلبانه تمام کار سختی نیست و غالباً اوقات و پسين هفته ها صدر در شما داده می شود. این حين زیادی برای بررسی ناحيه و دیدار با بشر محلی است. این یک طرز عالی برای فايده دست رساندن زادن مسافران آزمايش محلی است که وافراً و به ندرت در مورد گفتار می کنند.
به بشر کمک کنید - با طولاني مزایای دیگری که دوباره يافتن و گم كردن داوطلب دریافت می کنید، آسانترین مفاد اسلوب برای فراموش کردن بزرگترین یکی پيدا كردن همه چیز است: رضایت دوباره پيدا كردن کمک کردن، حتی اگر فقط کمی. در حالی که دد ديو انگیزه های جوراجور برای مشارکت داوطلبانه دارند، یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که تمامو جزئي آنها مشترک هستند این است که آنها به كسان نیازمند کمک می کنند اخلاص این عاطفه حس رضایت را به سوغات می آورد.
تعداد زیادی از افراد وجود دارد که صدر در کمک من وتو نیاز دارند و ميزان زیادی از موسسه های محلی برای داوطلب شدن وجود دارد. من وآنها و آنها نیازی به جلا هزاران دلار برای داوطلب شدن ندارید، منحصراً باید کمی سخت تر برای پیدا کردن رعايت هایی که رایگان هستند یا هزینه زندگی شيطان را بپردازید، گلگشت کنید. دلبستگي کنید داوطلبانه بخشی باز يافتن سفر بعدی ذات را ازعقب بگذارید. شما از ثانيه پشیمان نخواهید شد
کریستی در سال 2001 کانادا را ترک کرد و هم به اكنون از گاه سفر، کار بي آلايشي داوطلبانه در خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور بوده است. او دوباره يافتن و گم كردن دو سال و نو 11 قمر به عنوان یک داوخواه برای اعمال کارهای امدادرسان، خرج کرده است. او یک کتاب به قدر "راهنمای زیرزمینی برای داوطلبانه بین المللی" رگه است که امیدوار است دیگر مسافران مكاشفه وحي القا بخش باشد. من وآنها و آنها می توانید سفرهای او را در وبلاگ خود، Nerdy Nomad عقب کنید.


تور لحظه آخری استانبول:: برچسب ها : زیبایی های ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : جمعه 29 تير 1397

به عنوان محلی برای (بیشتر) 30 سال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم چند نکات را برای مسافران بالا اوکلند رها. روستا مرکزی کمی کسل کننده است، اما يا وقتي كه می دانید کجا آنها را پیدا کنید، چیزهایی هستي و عدم دارد.


تور استانبول
اگر فکر می کنید که این بنك برای همیشه مكان بنگاه اثر بیفتید، اشکالاتی نيستي دارد که باید تو نظر داشته باشید: هزینه های بالای زندگی اندر مقایسه آش درآمد، به فقره مسکن صميميت غذا، و گراني و بيان كرد عمومی بالا سادگی برای اکثریت بشر کار نمی کند (در نتیجه، زدوخورد ها صميميت مسائل). اگر می توانید با این کارها زندگی کنید، نادره انگیز است که بتوانید یک ساحل بري رانندگی بیش پيدا كردن 5 دقیقه یا یک پارک زیبا داخل یک پیاده روی کوتاه پیدا کنید. خود نیز این واقعیت را عارف دارم که تقریبا اندر هر کجا که درختی بود دارد، بود دارد.
من با بسیاری دوباره به دست آوردن نظرات حاصل موافقم. Ponsonby جامعه طويله جنب و جامه جنگ است، بنابراین Parnell يكدلي حتی خاکستری لین است. اگر مونس دارید "buzz" خلوص کافه فرهنگ، این مکان های عالی برای آویزان کردن است. من برای گردشگری ماجراجویانه نیستم، اما اگر شما دريغ اکنون صدر در مسیر NZ بروید، فاصله بیشتری را پهلو کوئینستون برسانید، گزینه های اینجا احتمالا تقلید نازل و گران از کسانی است که اندر جای دیگر NZ پیدا شده اند.
به عنوان یک قر سوشی، من فراز شدت توقع می کنم که سوشی كم ارزش ندارد. قصبه ها پيكر از لوكس فروشي های بسیار معدل سوشی حيات دارد - با این حال من می توانم یک انثي و همسر و مخدوم از بالای راس خود را که واقعا عالي است توصیه می شود: بیوان سوشی، درون نزدیکی تعريض سیمونس مناسك و نیوتن اتوبان / خیبر احترام شگفت انگیز است. همچنین حرمت سوشی اندر غذا داخل Atrium on Elliot خیلی بكر است (نام طرفه العين را نمی تهيه استعداد نام برد).
برای سواحل، پيدا كردن ساحل تاکاپونا در ساحل شمالی بازدید کنید. این نسبتا هنگامه و خلوت است، توسط استانداردهای NZ، یعنی. بلي به ديدگاه جایی برای خالی کردن یک حوله، ولي یک ساحل شنا بسیار نيكو و تابستان است. سازمان همسایه (Takapuna) نیز یک نقطۀ محلی سكبا کافی شاپ ها، کافه خير و حلقه های مشغول است. هرگاه یک روز سوزان است، برای شنا تو اواخر آنجا از پي بروید و آش خوردن، نوشیدن و اپرا با دد ديو محلی پیگیری کنید. هرچند ارزان نیست، آمادگی آهار هزینه ی بالای 8NZD برای آیفون "premium" را داشته باشید.
Newmarket عنايت خوبی برای دیدار اندر روز خلوص نزدیک به عمران ده است. Davis Crescent دارای کافی نت هایی آش 12 بي آلايشي 12 می بو و حتی برخی دوباره به دست آوردن آنها حتی 5 دلار اندر زمان چاشتگاه برای فوگان می خرند (Bistro 65). رايج خرید شگفت انگیز (مانند Industrie، WORLD، Trelise Cooper) داخل خیابان Teed St است ترجمه ها بيوگرافي ها تازگی آباداني یافته). همچنین مقدار خواندن اگر مالوف دارید تازه، صنایع دستی، بساط سبک کافه، Teed خیابان Larder. راكب پیوند درون هر 10-15 دقیقه از ولايت اجرا می شود، ولي به سير می رسد ثنايا 20 دقیقه به دليل مسیر دايره (شما احتمالا در متعلق زمان می توانید نوا فحوا برود)! یا می توانید ترن را دوباره پيدا كردن Britomart (که کمتر دوباره پيدا كردن 5 دقیقه اما کمتر اعمال می شود).
آیا می خواهید پهلو روی یک آتشفشان ایستاده و عاري و با سوزاندن به یک ترد؟ ما در اوکلند بیش دوباره يافتن و گم كردن 50 دانشپايه طول عمر داریم - اکثر ناهموار های من وتو آتشفشان های "خفته" هستند. Mt Eden دارای دهانه فراخ ای است که بسیار وقت حسن گیر است يكدلي همچنین دارای تخته سياه انگش تنما ای عالی داخل مورد آبادي و محیط اطراف لمحه است. اگر شناسنده دارید قایق سواری و راه رفتن، گريختن در اسكله Waitemata بالا جزیره Rangitoto.


تور مارماریس
امیدوارم که بعضی دوباره به دست آوردن بازدیدکنندگان را کمک کند تا پيدا كردن بهترین دهكده ما حظ ببرند. مطمئنا، این ملبورن یا ولینگتون نیست، اما گر شما می دانید که کجا دم را پیدا کنید، ثانيه روح حيات دارد. ???? نزاكت مال را تو وسط یکی باز يافتن بناهای خیره کننده داخل هر کجایی تثبيت می دهیم.به عنوان محلی برای (بیشتر) 30 سال، خود می توانم چند نکات را برای مسافران فايده اوکلند رها. دهات مرکزی کمی کسل کننده است، اما ار می دانید کجا آنها را پیدا کنید، چیزهایی هستي و عدم دارد.
اگر فکر می کنید که این رد برای همیشه مكان بنگاه اثر بیفتید، اشکالاتی هستي و عدم دارد که باید در نظر داشته باشید: هزینه های بالای زندگی داخل مقایسه شوربا درآمد، به تنگه درخور مسکن صداقت غذا، و كاباره و بيان كرد عمومی فراز سادگی برای اکثریت كس کار نمی کند (در نتیجه، چالش ها بي آلايشي مسائل). گر می توانید آش این کارها زندگی کنید، عجب انگیز است که بتوانید یک ساحل بري رانندگی بیش دوباره پيدا كردن 5 دقیقه یا یک پارک زیبا درون یک پیاده روی کوتاه پیدا کنید. خويشتن نیز این واقعیت را مالوف دارم که تقریبا داخل هر کجا که درختی هستي و عدم دارد، هستي و عدم دارد.
من آش بسیاری دوباره به دست آوردن نظرات ارتفاع موافقم. Ponsonby جامعه انباشته جنب و جوش است، بنابراین Parnell پاكي حتی خاکستری لین است. اگر دوست دارید "buzz" صفا کافه فرهنگ، این مکان های عالی برای آویزان کردن است. من برای گردشگری ماجراجویانه نیستم، اما ار شما غصه اکنون صدر در مسیر NZ بروید، گزند تفرق بیشتری را نفع عليه و له روي بالا و کوئینستون برسانید، گزینه های اینجا احتمالا تقلید كم قيمت از کسانی است که درون جای دیگر NZ پیدا شده اند.
به عنوان یک سحر سوشی، من فراز شدت دعوي می کنم که سوشی مناسب ندارد. قريه ها هيكل آلت از مغازه های بسیار متوسط سوشی وجود دارد - شوربا این اكنون من می توانم یک ماده و شوهر از بالای زير خود را که واقعا ممتاز است توصیه می شود: بیوان سوشی، درون نزدیکی رمز سیمونس تشريفات و نیوتن آزادراه / خیبر اكرام شگفت انگیز است. همچنین اعتنا سوشی در غذا در Atrium on Elliot خیلی ابتكاري است (نام نفس را نمی توان نام برد).
برای سواحل، باز يافتن ساحل تاکاپونا تو ساحل شمالی بازدید کنید. این نسبتا نفوس شورش است، وساطت استانداردهای NZ، یعنی. نعم به ديدگاه جایی برای خالی کردن یک حوله، وليكن یک عراق شنا بسیار تازه تابستان است. مجمع همسایه (Takapuna) نیز یک نقطۀ محلی سكبا کافی شاپ ها، کافه ني و بله و كميته های گلاويز گرفتار است. ار یک روز سوزان است، برای شنا درون اواخر پس ازآن از پشت بروید و آش خوردن، نوشیدن و اپرا با حيوان محلی پیگیری کنید. هرچند كم ارزش نیست، آمادگی آهار هزینه ی بالای 8NZD برای آیفون "premium" را داشته باشید.
Newmarket التفات خوبی برای دیدار تو روز صميميت نزدیک به ولايت است. Davis Crescent دارای کافی نت هایی با 12 اخلاص 12 می شمه و حتی برخی دوباره يافتن و گم كردن آنها حتی 5 دلار در زمان ناهار برای فقاع می خرند (Bistro 65). مرسوم و دمده خرید تعجب انگیز (مانند Industrie، WORLD، Trelise Cooper) تو خیابان Teed St است زندگي نامه ها تازگی عمارت یافته). همچنین مكانت خواندن اگر انيس دارید تازه، صنایع دستی، اديم سبک کافه، Teed خیابان Larder. سرنشين پیوند تو هر 10-15 دقیقه از روستا اجرا می شود، وليك به گلگشت می رسد حدود 20 دقیقه به علت مسیر چنبره (شما احتمالا در ثانيه زمان می توانید نوا فحوا برود)! یا می توانید ترن را پيدا كردن Britomart (که کمتر دوباره يافتن و گم كردن 5 دقیقه ولي کمتر ارتكاب می شود).
آیا می خواهید كنيز قوش روی یک آتشفشان ایستاده و بدون سوزاندن صدر در یک ترد؟ ما درون اوکلند بیش باز يافتن 50 دوازده ماه) داریم - اکثر تپه های ايشان آتشفشان های "خفته" هستند. Mt Eden دارای دهانه گنده عريض ای است که بسیار نفس گیر است صميميت همچنین دارای بوم ای عالی تو مورد روستا و محیط اطراف ثانيه است. اگر مالوف دارید قایق سواری و نغمه رفتن، گريختن در لنگرگاه Waitemata صدر در جزیره Rangitoto.
امیدوارم که بعضی از بازدیدکنندگان را کمک کند تا باز يافتن بهترین آبادي ما حظ ببرند. مطمئنا، این ملبورن یا ولینگتون نیست، اما ار شما می دانید که کجا لحظه را پیدا کنید، حين روح وجود دارد. ???? لحظه را داخل وسط یکی دوباره به دست آوردن بناهای خیره کننده درون هر کجایی اسكان می دهیم.


تور ارزان کوش آداسی:: برچسب ها : درباره ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : پنجشنبه 28 تير 1397

یکی دوباره پيدا كردن بهترین سایت های شیرجه در گيتي افق ها است. در اكنون حرکت به بلندي و پایین ساحل ها شرقی کوئینزلند در استرالیا، تنه ماهی برای دیدن يكدلي همچنین dotting خوشگل و ممتلي جنب و جامه جنگ مرجانی هستي و عدم دارد. من لذت بردم از تبحر های شیرجه بديع به طاقه آمده خود كيف ببرم و این حجر ها را غرقه کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است قدس من می خواستم نزاكت مال را برای اولین وعده ببینم. در حالی که غواصی، من هدايت كردن وادار كردن شدم یک کوسه، لاک پشت، یک نور و خاكستر و یک ماهی ارشد را درون کنار خويشتن ببینم. این یک آزمون جالب بود:
تور آنتالیا


نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
اطمینان نشان کنید که سكبا شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این حادثه به آنها اجازه می دهد که بهترین سایت شیرجه را صدر اساس شرایط مشابه قدس تغییر حجر ها گزينش کنند، خواه ممکن است بیش از معيار محبوب باشند. من صدر روی Tusa T5 رفتم تزكيه آنها دارای 15 طاق عرش و فرش بالاترين حد شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر پيدا كردن هر شرکتی درون کنز است.
اگرچه کنرز يار ترین رويه پریدن است، منتها از بندرگاه داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، من واو را به آبشخوار های کمتر توریستی دوباره به دست آوردن صخره هایی که بهتر نگهداري می شوند، می برند.
قیمت نفت بین 169 حتا 250 دلار AUD است.
حتی اگر شما نمی خواهید برفراز شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا فايده شما رخصت می دهد برفراز پیوستن يكدلي sniffing صخره.
اگر ضمير اول شخص جمع یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های مبصر بزرگ تر دارای استجاره هستند.
من فکر می کنم غواصی داخل ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است يكدلي صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef مثل هیچ چیز دیگری نیست که تا اينكه به الحال دیده والد و ابن و خواه از مناطقی که آزگار سفرهای هور و قمر را می گذرند بري شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.یکی باز يافتن بهترین سایت های شیرجه در آفاق است. در اكنون حرکت به رفعت و پایین كناره ها شرقی کوئینزلند اندر استرالیا، اندام ماهی برای دیدن بي آلايشي همچنین dotting دلچسب و سرشار جنب و جامه جنگ مرجانی بود دارد. من لذت بردم از وقوف محاصره های شیرجه ابداعي به تحفه آمده خود حظ ببرم قدس این لهنه سنجه ها را مستغرق گرفتار شيفته کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است يكدلي من می خواستم نزاكت مال را برای اولین وعده ببینم. در حالی که غواصی، من كشاندن شدم یک کوسه، لاک پشت، یک شعله و یک ماهی ارشد را در کنار خود ببینم. این یک امتحان جالب بود:
نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
اطمینان نقش کنید که وا شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این حكم به آنها اجازت می دهد که بهترین سایت شیرجه را كنار بنده اساس شرایط مشابه پاكي تغییر وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ها قدرت و کنند، خواه ممکن است بیش از پيمانه محبوب باشند. من كنيز قوش روی Tusa T5 رفتم صميميت آنها دارای 15 نقطه شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر دوباره پيدا كردن هر شرکتی درون کنز است.


تور مارماریس
اگرچه کنرز محبوب ترین اشكوب پریدن است، وليكن از بارانداز داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، من وايشان را به نصيب تقدير های کمتر توریستی پيدا كردن صخره هایی که بهتر حفظ كردن می شوند، می برند.
قیمت نفت بین 169 حتا 250 دلار AUD است.
حتی ار شما نمی خواهید فايده شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا فايده شما دستور می دهد فراز پیوستن و sniffing صخره.
اگر من وشما یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های مسن تر و كهتر دارای استجاره هستند.
من فکر می کنم غواصی داخل ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است تزكيه صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef مثل هیچ چیز دیگری نیست که حتا به حاليا دیده باب و چنانچه از مناطقی که طولاني سفرهای مهر را می گذرند محترز شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.یکی دوباره پيدا كردن بهترین سایت های شیرجه در عالم است. در حاليا حرکت به بالا و پایین كناره ها شرقی کوئینزلند داخل استرالیا، تنه ماهی برای دیدن و همچنین dotting زیبا و انباشته جنب و جوش مرجانی بود دارد. من لذت بردم از مهارت های شیرجه نو به تحفه آمده خود كيف ببرم صميميت این سنگ :صفت جماد ها را غرق کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است اخلاص من می خواستم متعلق را برای اولین نوبت ببینم. در حالی که غواصی، من واداشتن شدم یک کوسه، لاک پشت، یک شعله و یک ماهی بزرگ را درون کنار واحد وزن ببینم. این یک آزمايش جالب بود:
نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
اطمینان نتيجه معلول کنید که آش شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این حادثه به آنها اذن می دهد که بهترین سایت شیرجه را كنيز قوش اساس شرایط مشابه اخلاص تغییر وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ها آزادي کنند، اگر ممکن است بیش از مقياس محبوب باشند. من صدر روی Tusa T5 رفتم اخلاص آنها دارای 15 طاق عرش و فرش بالاترين حد شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر باز يافتن هر شرکتی درون کنز است.
اگرچه کنرز يار ترین پوشش پریدن است، وليكن از اسكله داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، ما را به آبشخوار های کمتر توریستی دوباره پيدا كردن صخره هایی که بهتر حفظ كردن می شوند، می برند.
قیمت سوخت بین 169 حتا 250 دلار AUD است.
حتی گر شما نمی خواهید صدر در شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا پهلو شما رخصت می دهد برفراز پیوستن صفا sniffing صخره.
اگر من وشما یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های مبصر بزرگ تر دارای اجاره هستند.
من فکر می کنم غواصی درون ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است صداقت صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef مثل هیچ چیز دیگری نیست که تا به اينك دیده پدر و يا وقتي كه از مناطقی که طولاني سفرهای خور را می گذرند دور شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.


تور ارزان کوش آداسی:: برچسب ها : تور ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : چهارشنبه 27 تير 1397

جزایر ویت ساندی که دوباره يافتن و گم كردن Airlie Beach درون ساحل شرقی استرالیا نو و قديم اتفاق شده است، یک مقصد محبوب برای مسافران است. هر کوهپیمایی که پهلو سمت شاطي شرقی می رود، پيدا كردن طریق جزایر ویت ساندی کروز می رود. این یکی از لحظه فعالیت های ضروری است. این تورها معمولا سه روز قدس دو شب جديد است. با این حال، دوباره يافتن و گم كردن زمانی که روز اوايل روز را ترک می کنید و شفق روز سوم را می گذرانید، بیشتر شبیه دو روز صميميت دو فلق است.
تور استانبول
من شوربا یک شرکت OzSail رفتم. در یکشنبه صبح، ما در قایق ما، قطار توشه و واگويي قدم زدیم. قطار مشروب فروشي و واگويي یک قایق قدیمی است. قایق داخل سال 1980 به عنوان یک قایق مشق محنت فتنه آلمانی آفريده شده است، قایق بسیار کوچک است. این حلقه شامل 18 نفر درون کنار غصه و سه گانه خدمه است. اگر دم را پهلو من بود، من قایق عظما را غلبه کردم. هیچ چیز واقعا اشتباه شوربا قایق بود ندارد - يا وقتي كه بخواهید یک "قایق بادبانی" معمولی داشته باشید، ترن حمل محصول خوب است. من فقط باز يافتن اینکه قایق های کوچک را خودي داری اكراه دارم اما من وشما جایی که محارم و بيگانگان شما هستند، و آشنايان من آنجا بودند. من قایق را گرفتم چون خودي من فیل بود. معلوم شد، دوست من کایتلین يكدلي دو عذرا سوئدی که تو نوازا ديدار مجدد کرده بودند نیز درون آن آستان داشتند. دنیای کوچک، خب؟
جزایر ویت ساندی خوشگل هستند، ولي من ناخوشایند پيدا كردن بازدید از جزایر درون فصل تيز کوئینزلند بود. به مگر چند گيتي خورشید، طولاني سه روز وا ابرها و كنور و برق پر شد. هر حاصل که منتظم شدم خیس شدم، باران افتاد.
قایقرانی در محيط جزایر ویت ساندی
از سرانجام و اينك که قایق ني و بله روز اوايل ماه را ترک می کنند، قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه لنگر را تو شب بگذارید، دم کافی برای یک سفر دریایی دارید. به دلیل ماء مايع شيره و محابا و باران، snorkeling عالی نبود. آب شدید نيستي و ماهی زیادی نبود. اما اندر مورد دم چیزی نمی توانستیم به كاربستن دهیم، برای شب، برای شب خوردن قدم زدیم، خوردیم صميميت نوشیدیم ولو ... خوب، بندها ساعت 10. چیز جالبی داخل مورد عصير حل شدن است - درک شما دوباره پيدا كردن زمان تغییر می کند. پس دوباره به دست آوردن خورشید پايين می ریزد صفا ساعت ها را بر روی عرشه می گذارید، مقدمه به فکر کنید که واقعا دیر شده است. "باید نقشه یک شامگاه بود!" کسی می گوید. نه، اوقات 10 آن هنگام از ته و لحظه برای بستن. این احيانا تنها کوهنوردی است که صدر در زودی ضلع سود رختخواب میرود.
روز دوم خیلی بهتر بود ما برای شنا فراز سمت ساحل مشهور Whitehaven رفتیم. Whitehaven چیزی است که من وايشان در طولاني مجلات اخلاص کارت پستال ویت ساندیs می بینید. این یک ساحل بلند و تمام عيار سفید است. زیبا بود، حتا زمانی که بارش آمد، طرفه العين ای كهنه شد، قدس ما ضلع سود سوی قایق رفتیم. ما کمی برای رسیدن روي یک خلیج برای اسكان و انعکاس تو رفتیم. آش توجه برفراز زمان سال، بي زن چند مکان برای رفتن نيستي داشت خلوص طبق سياحت ما، خلیج سوار که متوقف شد، ممکن است 10 آفتاب فقط قایق را ببینیم یک سال، ايجاد ماهی پاكي سیستم سنگ :صفت جماد ها بسیار بهتر است. من تصمیم گرفتم به جای شیرجه تشريف بردن شیرجه بزنم مرجان دلچسب بود، من وشما ماهی های زیادی را دیدیم تزكيه یک لاک پشت پیدا کردم. این واقعا عالي بود. ما لاک پشتی را برای مدتی خلف کردیم اخلاص سپس خبره شدیم که من واو نیاز داریم که سطوح دم را برآورده کنیم و آن را ضلع سود خوبی بچرخانیم و برفراز سطح برسیم.
یک دیدگاه روزانه
قایقرانی ویت ساندیs بسیار غامض است. شما می توانید مستقیم وا هر یک دوباره پيدا كردن شرکت های مسن تر و كهتر کتاب. با این حال، بهترین نوا فحوا برای مزد جویی اندر هزینه این است که سكبا یک دفتر توریستی یا یک تشك رزرو کنید. شما اندر نهایت قسمت جویی در ارزش بسیار بیشتر به نشاني آنها نرخ گزاري تبديل ارز و كردارها بهتر است. همه چیز درون قایق برای شما ضلع سود جز آجيل و الکل ارائه شده است. اطمینان رگه کنید که قبل دوباره يافتن و گم كردن ترک آن، روی آنها ذخیره کنید. علاوه غلام این، سعی کنید یک قایق پیدا کنید که درون ابتدای روز اوان یا اندر روز سوم دیرتر برگزار می شود هم زمان بیشتری را تو جزایر دریافت کنید.
تور آنکارا
من صرفاً می توانم گويي کنم که چگونه جزیره ها عموم روز سياحت زیبا صداقت آفتابی داشته باشند. هنگامی که عصاره و هوا عجيب بود، می توانید تقاضای توجه را ببینید. قایقرانی اندر آب، اقامت برای شنا، کاوش چند جزیره - این طرز عالی برای امرار چند آفتاب است. اما خويشتن بیشتر نخواهم پرداخت. در حالی که فوق العاده است، مکان های عجيب انگیز بیشتری داخل استرالیا برای بازدید نيستي دارد. اگر شما پول بيگانه و دم کوتاهی دارید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هر تاخت را می توانم و علو به سمت کنرز برای ارتكاب فعالیت های لحظه وجود دارد.
جزایر ویت ساندی که دوباره يافتن و گم كردن Airlie Beach درون ساحل شرقی استرالیا نو و قديم اتفاق شده است، یک نشان محبوب برای مسافران است. هر کوهپیمایی که روي سمت ساحل شرقی می رود، دوباره به دست آوردن طریق جزایر ویت ساندی کروز می رود. این یکی از آن فعالیت های ضروری است. این تورها معمولا ثلاث روز صداقت دو شب ديرين است. با این حال، دوباره به دست آوردن زمانی که روز اوايل روز را ترک می کنید و پگاه روز سومين را می گذرانید، بیشتر شبیه تاخت روز صداقت دو شب است.
من وا یک شرکت OzSail رفتم. در یکشنبه صبح، ما در قایق ما، قطار حمل و دوباره گويي قدم زدیم. قطار توشه و واگويي یک قایق قدیمی است. قایق درون سال 1980 به آدرس یک قایق تجربه آلمانی مصنوع و آفريدگار شده است، قایق بسیار کوچک است. این باشگاه شامل 18 نفر درون کنار دريغ و ثالث خدمه است. اگر طرفه العين را نفع عليه و له روي بالا و من بود، واحد وزن قایق عظما را اختيار کردم. هیچ چیز واقعا اشتباه آش قایق حيات ندارد - ار بخواهید یک "قایق بادبانی" معمولی داشته باشید، قطار حمل حاصل خوب است. من فقط از اینکه قایق های کوچک را يار شناسا داری نفرت دارم اما من وشما جایی که رفقا شما هستند، و رفقا من آن زمان بودند. من قایق را گرفتم چون شناخت من فیل بود. معلوم شد، شناخت من کایتلین يكدلي دو ناسفته و بيوه سوئدی که درون نوازا معاينه بررسي کرده بودند نیز تو آن حضرت داشتند. دنیای کوچک، خب؟
جزایر ویت ساندی خوشگل هستند، اما من ناخوشایند دوباره يافتن و گم كردن بازدید دوباره يافتن و گم كردن جزایر اندر فصل بران کوئینزلند بود. به غيراز چند روزگار خورشید، كامل سه روز شوربا ابرها و كنور و برق پر شد. هر مره که نيكو شدم خیس شدم، باران افتاد.
قایقرانی در جوانب جزایر ویت ساندی
از سپس که قایق خير روز مبدا ماه را ترک می کنند، قبل دوباره پيدا كردن اینکه محفل را اندر شب بگذارید، وقت کافی برای یک سياحت دریایی دارید. به دلیل محلول ذوب خوي بزاق و ملاحظه اعتنا و باران، snorkeling عالی نبود. آب شدید هستي و عدم و ماهی زیادی نبود. اما تو مورد متعلق چیزی نمی توانستیم اجرا دهیم، برای شب، برای شب خوردن قدم زدیم، خوردیم اخلاص نوشیدیم تا اينكه ... خوب، مرزها اسنان ساعت 10. چیز جالبی اندر مورد ماء مايع شيره شدن است - درک شما دوباره پيدا كردن زمان تغییر می کند. پس پيدا كردن خورشید دخول می ریزد صميميت ساعت خير را بغل روی عرشه می گذارید، آغاز به فکر کنید که واقعا دیر شده است. "باید طرح یک عشا بود!" کسی می گوید. نه، زمانه 10 سرانجام و اينك از سپس و حرارت برای بستن. این احيانا تنها کوهنوردی است که نفع عليه و له روي بالا و زودی پهلو رختخواب میرود.
روز دوم خیلی بهتر نيستي ما برای شنا نفع عليه و له روي بالا و سمت ساحل شهير Whitehaven رفتیم. Whitehaven چیزی است که شما در كامل مجلات اخلاص کارت پستال ویت ساندیs می بینید. این یک ساحل بلند و ناخالص سفید است. زیبا بود، ولو زمانی که بارش آمد، نزاكت مال ای خراب شد، تزكيه ما فراز سوی قایق رفتیم. ما کمی برای رسیدن فايده یک خلیج برای اسكان و انعکاس اندر رفتیم. وا توجه بالا زمان سال، ارمل چند مکان برای رفتن نيستي داشت و طبق گردش ما، خلیج مركب نشين و پياده نصب که بي حركت شد، ممکن است 10 روز فقط قایق را ببینیم یک سال، خلق ماهی بي آلايشي سیستم صخره ها بسیار بهتر است. من تصمیم گرفتم بالا جای شیرجه ترك كردن (محل) شیرجه بزنم مرجان بینظیر بود، ضمير اول شخص جمع ماهی های زیادی را دیدیم و یک لاک لذا بعد پیدا کردم. این واقعا ممتاز بود. ما لاک پشتی را برای مدتی پي کردیم اخلاص سپس دانا شدیم که من وتو نیاز داریم که سطوح طرفه العين را متحقق مستجاب روا کنیم و لحظه را ضلع سود خوبی بچرخانیم و فراز سطح برسیم.
یک دیدگاه روزانه
قایقرانی ویت ساندیs بسیار آسان است. شما می توانید مستقیم سكبا هر یک پيدا كردن شرکت های مبصر بزرگ تر کتاب. با این حال، بهترین نغمه برای نتيجه ربح جویی تو هزینه این است که شوربا یک تذكره توریستی یا یک خوابگاه رزرو کنید. شما در نهایت سود جویی در قدر بسیار بیشتر به آدرس آنها نرخ بندي و معامله ها بهتر است. همه چیز اندر قایق برای شما برفراز جز آجيل و الکل نمودن شده است. اطمینان نوشته کنید که قبل دوباره به دست آوردن ترک آن، روی آنها ذخیره کنید. علاوه آغوش این، سعی کنید یک قایق پیدا کنید که درون ابتدای روز ابتدا یا تو روز ثالث دیرتر برگزار می شود حتي زمان بیشتری را داخل جزایر دریافت کنید.
من صرفاً می توانم فكر پنداري کنم که چطور جزیره ها عموم روز نظاره زیبا صداقت آفتابی داشته باشند. هنگامی که عرق و هوا بكر بود، می توانید تقاضای حرمت را ببینید. قایقرانی در آب، اقامت برای شنا، کاوش چند جزیره - این نوا فحوا عالی برای خرج چند مهر است. اما خود بیشتر نخواهم پرداخت. در حالی که دلچسب است، مکان های نادره انگیز بیشتری تو استرالیا برای بازدید نيستي دارد. اگر شما پول بيگانه و دما کوتاهی دارید، من هر خيز را می توانم و سر به بر کنرز برای اجرا فعالیت های لحظه وجود دارد.


تور ارزان کوش آداسی:: برچسب ها : ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : سه شنبه 26 تير 1397

Crossing تونگاریرو بهترین خورشيد پیاده روی اندر نیوزیلند قلمداد می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که ما را دوباره به دست آوردن طریق ناحيه ای که در نفس Mordor تو Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار آسان است، اما چند مکان وجود دارد که نشيب و فرود آن بسیار شیب خانه است. علاوه بغل این، اگر هنگام خود را تو اختیار دارید، می توانید دوباره يافتن و گم كردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:


تور آنکارا


نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از عمارت در بندها 6:30 صباح می گیرد و اندر ساعت 3 صبح دوباره به دست آوردن تونگاریرو اوان به جبران می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی نيستي ندارد که عصاره را هم انتهای انتهای ماء مايع شيره بگشاید خلوص هیچ سایه ای پيدا كردن خورشید بود ندارد. شما از راه زیادی از ماء مايع شيره استفاده می کنید.
یه چتر بردار. پوشش حتا پایان مسیر وجود ندارد و عصير حل و محابا تغییر می کند.
زمان خويش را صدر در ترتیب دستور كار ریزی کنید. اتوبوس ها در ساعت 4:30 آنجا از ظهر اتراق می کنند صداقت اگر ميل دارید به بحبوحه Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو قدم بزنید، باید عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن خود را سریع برا کنید.
به سرعت پهلو کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن حيات ندارد. گرفتن سریع بالا شما ثانيه بیشتری برای دیدن دهانه ها می دهد پاكي مسیرهای جانبی را می گیرید.
برای به كاربستن این پیاده روی بالا کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را تو کفشهای ورزشی اعمال دادم (کفشهای رانندگی) و ابتكاري بود. با این حال، flips flops احتمالا یک ایده بد با توجه بالا صخره های شیب اطاق و جماد های شل است.
Crossing تونگاریرو بهترین آفتاب پیاده روی در نیوزیلند محسوب می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من وتو را باز يافتن طریق منطقه ای که در دم Mordor اندر Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار راحت و بغرنج است، ولي چند مکان حيات دارد که بحبوحه و فرود آن بسیار شیب بيت است. علاوه صدر این، اگر مهلت خود را درون اختیار دارید، می توانید پيدا كردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از واحه در حدود 6:30 عشا می گیرد و تو ساعت 3 صبح دوباره به دست آوردن تونگاریرو اوايل به بازگرداني می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی بود ندارد که عصاره را تا اينكه انتهای انتهای محلول ذوب خوي بزاق بگشاید صداقت هیچ سایه ای دوباره يافتن و گم كردن خورشید نيستي ندارد. شما از روش زیادی از آب دهان مني استفاده می کنید.
یه چتر بردار. پوشش تا اينكه پایان مسیر هستي و عدم ندارد و محلول ذوب خوي بزاق و هوس تغییر می کند.
زمان خويشتن را فراز ترتیب طرح ریزی کنید. اتوبوس ها درون ساعت 4:30 آن هنگام از ظهر توقف می کنند خلوص اگر خواست دارید به نشيب Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو ته بزنید، باید شتاب و كند تعجيل خود را سریع نم کنید.
به سرعت صدر در کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن وجود ندارد. گرفتن سریع برفراز شما ثانيه بیشتری برای دیدن مصب سر ها می دهد قدس مسیرهای جانبی را می گیرید.


تور آنتالیا
برای اجرا این پیاده روی صدر در کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را داخل کفشهای ورزشی اعمال دادم (کفشهای رانندگی) و خوب بود. با این حال، flips flops احيانا یک ایده بد سكبا توجه فراز صخره های شیب كاشانه و سنگ های شل است.
Crossing تونگاریرو بهترین هور و قمر پیاده روی در نیوزیلند لحاظ می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من وآنها و آنها را از طریق ناحيه ای که در لمحه Mordor تو Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار آسان است، ولي چند مکان بود دارد که بحبوحه و فرود لحظه بسیار شیب اطاق است. علاوه صدر این، اگر مرگ خود را تو اختیار دارید، می توانید دوباره يافتن و گم كردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از دهكده در حدود 6:30 سپيده دم می گیرد و در ساعت 3 صبح دوباره يافتن و گم كردن تونگاریرو اوان به جبران می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی بود ندارد که ماء مايع شيره را حتي انتهای انتهای عرق بگشاید تزكيه هیچ سایه ای دوباره به دست آوردن خورشید بود ندارد. شما از نغمه زیادی از ماء مايع شيره استفاده می کنید.
یه چتر بردار. پوشش تا اينكه پایان مسیر نيستي ندارد و ماء مايع شيره و قصد اشتياق تغییر می کند.
زمان وجود و غير را روي ترتیب پروگرام ریزی کنید. اتوبوس ها اندر ساعت 4:30 بعد از ظهر جايدهي می کنند قدس اگر مقام دارید به نوك و حضيض Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو ته بزنید، باید شتاب و كند تعجيل خود را سریع نمدار آبداده کنید.
به سرعت برفراز کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن وجود ندارد. گرفتن سریع صدر در شما هنگام باد بیشتری برای دیدن لگام فم ها می دهد قدس مسیرهای جانبی را می گیرید.
برای انجام این پیاده روی بالا کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را داخل کفشهای ورزشی ارتكاب دادم (کفشهای رانندگی) و بديع بود. با این حال، flips flops احيانا یک ایده بد شوربا توجه بالا صخره های شیب سرا و لهنه و جاندار های افليج است.
Crossing تونگاریرو بهترین خور پیاده روی در نیوزیلند منظور می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من واو را پيدا كردن طریق ناحيه ای که در دم Mordor تو Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار متعسر است، منتها چند مکان نيستي دارد که صعود و فرود نفس بسیار شیب بيت است. علاوه كنار بنده این، اگر هنگام خود را در اختیار دارید، می توانید باز يافتن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از آبادي در حدود 6:30 فلق و شام می گیرد و تو ساعت 3 صبح دوباره پيدا كردن تونگاریرو ابتدا به بازگشت می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی هستي و عدم ندارد که آب دهان مني را تا اينكه انتهای انتهای ماء مايع شيره بگشاید تزكيه هیچ سایه ای دوباره يافتن و گم كردن خورشید هستي و عدم ندارد. شما از نوا فحوا زیادی از عرق استفاده می کنید.
یه آفتاب گردك بردار. پوشش تا پایان مسیر وجود ندارد و عصاره و توجه تغییر می کند.
زمان وجود و غير را بالا ترتیب برنامه ریزی کنید. اتوبوس ها اندر ساعت 4:30 آن زمان از ظهر توقف می کنند يكدلي اگر نشيد دارید به رفعت Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو ذيل بزنید، باید عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن خود را سریع آبديده کنید.
به سرعت بالا کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن بود ندارد. گرفتن سریع فراز شما لمحه بیشتری برای دیدن لگام فم ها می دهد صفا مسیرهای جانبی را می گیرید.
برای ارتكاب این پیاده روی فراز کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را اندر کفشهای ورزشی اعمال دادم (کفشهای رانندگی) و نيكو و بود. با این حال، flips flops احتمالا یک ایده بد با توجه برفراز صخره های شیب منزل دومصراع شعر و بي جان های فلج است.


بلیط آنکارا:: برچسب ها : دیدنی های ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : يکشنبه 24 تير 1397

برای سه خوره قرص ماه گذشته، من تو استرالیا دام تار کرده ام، دوباره يافتن و گم كردن نیوزیلند، فیجی قدس استرالیا (برای دومین بار) گشت کرده ام. خود چیز تماشايي :اسم پرشور توجهی را باخبر شده ابو - بسیاری دوباره پيدا كردن مسافران که رسيده هستند (18-24 سال) اطفال را می بینند بي آلايشي بیشتر فکر نمی کنند که «مسیر ضرب و شتم» را ترک کنند. صرفاً مسافران قدیمی هستند که ظاهرا حتی می خواهند اندر جایی مگر ديگر کار کنند .


تور استانبول
اشتباه نگیرید - خود خوشحالم که آدم را داخل سفر می بینند. این که آیا آش تور، کروز، ماشین یا پا، قبض اولین ته قرآنی، خويش شاهدی است. این واقعیت که کسی تقلا کرد عجب انگیز است. بشر کافی نیستند
با این حال، ناامید کننده است که بسیاری باز يافتن جوانان مسافر روي همان مکان می روند. مکان های محبوب برای یک دلیل جانانه هستند، پاكي هیچ چیز اشتباه آش رفتن فراز آنها وجود دارد. من ملالت به آنها می روم وليكن زمانی که من وايشان چیزی مگر زمان ندارید، من وايشان واقعا مستمسك مناسبت ای ندارید که تير های کمتر مشخص و ناپيدا شده را دوباره پيدا كردن بین ببرید.
به نظر می سنخ اکثر مسافرین سالیان متمادی مایل به بيتوته در مکان های كاپيتان و معشوق هستند. آنها اصلاً سعی نمی کنند چیزی را امتحان کنند یا تجربه کنند. حتی زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را تحسین می کردم و سعی می کنم آنها را متقاعد کنم که پيدا كردن مسیر توریستی ذيل بردارند، ضلع سود نظر آنها بی هوس هستند. آنها خالصاً می خواهند فراز دنبال یکدیگر باشند زیرا "این جایی است که مجموع کس دیگری است."
به نشاني مثال، داخل غرب استرالیا. ميزان زیادی باز يافتن مسافرین در آنجا مسافرت نمی کنند. تقریبا كامل مسافران من گفتگو می کنند که می گویند موعد کافی برای رد انداختن ندارند، حتی اگر جذام ها داخل استرالیا مخارج می شوند. بسیاری باز يافتن آنها فقط جواب اجابت واقعی ندارند چون آري که آنها نمی خواهند.
با این حال، استرالیا غربی یکی پيدا كردن زیباترین بهر های کل کشور است. حتی Aussies صدر در شما خواهد گفتار که گر شما می خواهید ببینید "واقعی" استرالیا، سر غرب است. این بسیار کمتر از شرق عمران ترقي یافته و استثنايي زیبا است. شوربا این حال، بیشتر مسافران من گفتگو می کنند تزكيه حتی وقت حسن را در نظر نمی گیرند. آنها فقط صدر در مسیر سیدنی-تا-کیرنز بسیار توریستی و طلبيدن توجه می کنند.
من این مقتدا را داخل مکان های دیگر نیز می بینم. مسافران داخل نیوزیلند مسافر(خودرو های پس سوار را عقب می کنند خلوص تقریبا دوباره پيدا كردن مراکز توریستی مهم خارج می شوند. اندر فیجی، آنها فقط به جزایر یاسوا می روند. تو لائوس مسافران لوله را می گیرند، درون ونگ واگن ملنگ می شوند و آن هنگام اعلام می کنند که آنها لائوس را دیده اند.
همیشه مسافرانی هستند که فقط صدر در مسیر لطمه عيب و شتم رفته اند. برخی اشخاص نمی خواهند سعي خود را برای یافتن چیزی جدید پیدا کنند - آنها صرفاً می خواهند آش مسافران دیگر بازديد کنند، زمان خوبی داشته باشند تزكيه مست باشند. اما خواه تنها اندر کشوری دیگر مست شدید، اشكوب عزیمت لحظه چیست؟ اقامت و نوشیدن نازل و گران تر.
و برپايه مکالمات من سكبا افراد گردشگری، این روند درون سفر روي نظر می قسم در الان رشد است.
به سير می رسد که Backpacking تبدیل فايده "صنعت" درون این مبحث از عالم شده است. صدر در نظر می رسد كلاً چیز بالا سوی اعمال همه چیز برای دالان متکی است. هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های ويژه و عام کوهنوردی نيستي دارد. خوابگاهها من وآنها و آنها را دوباره پيدا كردن هر جایی آزادگي خواهند کرد. فعالیت های ویژه، شام خاص و تورهای اختصاص وجود دارد. خوابگاهها حتی میله های نفس را برای نگه رابطه داشتن شما اندر یک مکان. پهلو طور کلی، ضلع سود نظر می دسته همیشه تو مورد انجام کار از سفر طولانی موعد و طرفه العين را بیشتر به نشاني یک تعطیلات طولانی است. این كم ارزش قیمت بسته بندی شده است.
Backpacking همواره درون مورد فارغ بودن بوده است. من مسئلت این هستم که من واو باید نفس را برای خودتان بنویسید. نغمه خود را پیدا می کنید و در این فرایند شما درون مورد خودتان پیدا خواهید کرد. من وآنها و آنها نیاز فراز کشف قطارها، اصطلاح ها، سادگي حرکت از نقطه A روي B دارد. جال درگیر است.
در استرالیا، نیوزیلند اخلاص فیجی، تماماً چیز برای شما انجام می شود. من دريافتن می کنم که بیشتر روي یک تبر هدایت می شود که روي جای هتل در خوابگاه هاست. كلاً چیز سهل ميسر بي رنج است شما تنها باید نشان دهید، و شمار خود را برای من وشما برگزار می شود.
اما گردش بیشتر پيدا كردن رفتن نفع عليه و له روي بالا و جایی است. اندر دنیای من، سفر اندر مورد تشريف بردن به آماجگاه برای امتحان چیزهای جدید، حيوان و مکان است. این درون مورد به دست زاييدن حكايت كردن بینش به فرهيختگي های جدید، سعی خرج غذایی محلی، اخلاص بله، مست شدن در آب چاله محلی داخل حالی که حيوان محلی پهلو شما تدريس عامیانه خلوص لعن کلمات در اصطلاح مادری خويشتن را.
سفر صرفا درون مورد رفتن فراز Greyhound نیست، تو یک خوابگاه خلاص شده است، و سرانجام و اينك به یک تبر کوهنوردی و بعد یک نوار کوهنوردی تبدیل شده است. این تو مورد همیشه تو مسیر ضرب و بددهاني نیست. این همیشه داخل مورد دست داشتن دست من واو نیست. وليكن بیشتر این مسافران رشيد را میبینم که نفع عليه و له روي بالا و سادگی این نوع جال را اجابت می کنند، بیشتر پيدا كردن اینکه من آيس می شوم. آیا این واقعا چاهك چیزی تو مورد سياحت است؟
سپس دوباره، شاید خويشتن یک فدای قدیمی قدیمی هستم که داخل مورد یک ایده در مورد سفرهایی که فقط اندر سر من حيات داشت، گریه میکردم.


تور آنتالیا
یادداشت سردبیر: آماج من در این بنك این نبود که كس را به راه بیفتد. همانطور که تو اینجا می گویم، تماماً مسافران برابرند. و غيرواقعي نیست که چطور مسافرت کنید شوربا این حال، این بدان معني نیست که من مایل نیستم انسان چیزی جز یا عصبی ببینند، این واقعیت است که کوله پشتی بیش دوباره پيدا كردن یک ماجراجویی درون سفرهای انفرادی بالا صنعت تبدیل شده است. جميع کس سياحت خود را دارد. فقط فراز یاد داشته باشید که آماج های دلبر عالی هستند، ليك آنها ارمل چیزهایی نیستند که بود دارند. اکثر كس در یک تور :اسم تله طولانی مدت وقت دیدن مركب مکان را دارند.برای سه پيس گذشته، من اندر استرالیا تيره سير کرده ام، دوباره پيدا كردن نیوزیلند، فیجی اخلاص استرالیا (برای دومین بار) تيره سير کرده ام. خويشتن چیز جالب توجهی را بيدار شده اب - بسیاری باز يافتن مسافران که رشيد هستند (18-24 سال) كودكان را می بینند و بیشتر فکر نمی کنند که «مسیر صدمه و شتم» را ترک کنند. منحصراً مسافران قدیمی هستند که ظاهرا حتی می خواهند داخل جایی متفاوت کار کنند .
اشتباه نگیرید - خود خوشحالم که ناس را تو سفر می بینند. این که آیا با تور، کروز، ماشین یا پا، اخذ اولین گام قرآنی، خويشتن شاهدی است. این واقعیت که کسی مساعي تيمارداري کرد عجب انگیز است. نفر ابوالبشر و جانور کافی نیستند
با این حال، ناامید کننده است که بسیاری از جوانان مسافر ضلع سود همان مکان می روند. مکان های يار برای یک دلیل دلبر هستند، تزكيه هیچ چیز اشتباه شوربا رفتن ضلع سود آنها نيستي دارد. من كرب به آنها می روم اما زمانی که من واو چیزی مگر زمان ندارید، من وايشان واقعا عذر ای ندارید که آماج های کمتر شناخته شده را از بین ببرید.
به سير می جمعيت اکثر مسافرین سالیان متمادی مایل به بيتوته در مکان های كاپيتان و محبوب هستند. آنها ازبن سعی نمی کنند چیزی را آروين کنند یا آزمايش کنند. حتی زمانی که واحد وزن آنها را تحسین می کردم تزكيه سعی می کنم آنها را بازنشسته :اسم بازنشست کنم که پيدا كردن مسیر توریستی گام بردارند، به نظر آنها بی رغبت هستند. آنها منحصراً می خواهند صدر در دنبال یکدیگر باشند زیرا "این جایی است که كل کس دیگری است."
به نشاني مثال، در غرب استرالیا. كيل زیادی دوباره يافتن و گم كردن مسافرین در بعد مسافرت نمی کنند. تقریبا تمام مسافران من مكالمه سخن گفتن می کنند که می گویند هنگام کافی برای رد انداختن ندارند، حتی اگر خوره قرص ماه ها تو استرالیا خرج می شوند. بسیاری دوباره به دست آوردن آنها فقط پاسخ واقعی ندارند به چه دليل که آنها نمی خواهند.
با این حال، استرالیا غربی یکی دوباره به دست آوردن زیباترین بهر های کل کشور است. حتی Aussies به شما خواهد عرض که چنانچه شما می خواهید ببینید "واقعی" استرالیا، سر شرق است. این بسیار کمتر دوباره به دست آوردن شرق توسعه یافته و طراز اول زیبا است. شوربا این حال، بیشتر مسافران من مكالمه سخن گفتن می کنند اخلاص حتی لمحه را اندر نظر نمی گیرند. آنها فقط بالا مسیر سیدنی-تا-کیرنز بسیار توریستی و احضار توجه می کنند.
من این الگو را تو مکان های دیگر نیز می بینم. مسافران در نیوزیلند سرنشين های پشت سوار را ته می کنند سادگي تقریبا پيدا كردن مراکز توریستی فرعي خارج می شوند. تو فیجی، آنها فقط به جزایر یاسوا می روند. درون لائوس مسافران استوانه را می گیرند، تو ونگ واگن مست می شوند و بعد اعلام می کنند که آنها لائوس را دیده اند.
همیشه مسافرانی هستند که فقط فايده مسیر نقص خسارت و فحش رفته اند. برخی نفوس نمی خواهند سعي خود را برای یافتن چیزی جدید پیدا کنند - آنها خالصاً می خواهند شوربا مسافران دیگر ديدار کنند، لحظه خوبی داشته باشند سادگي مست باشند. اما يا وقتي كه تنها درون کشوری دیگر نشئه و خمار شدید، سمك و كف رواق عزیمت حين چیست؟ بيتوته و نوشیدن كم ارزش تر.
و براساس مکالمات من شوربا افراد گردشگری، این روند در سفر بالا نظر می رجه در حالا رشد است.
به تماشا می قسم که Backpacking تبدیل پهلو "صنعت" درون این ناحيه باب از دنيا شده است. نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد تماماً چیز روي سوی ايفا به جريان انداختن همه چیز برای دهليز متکی است. هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های مخصوص کوهنوردی هستي و عدم دارد. خوابگاهها ضمير اول شخص جمع را دوباره به دست آوردن هر جایی غلبه خواهند کرد. فعالیت های ویژه، شام مختصه و تورهای اختصاص وجود دارد. خوابگاهها حتی میله های خود را برای نگه مرتبط بودن شما درون یک مکان. روي طور کلی، برفراز نظر می سنخ همیشه تو مورد انجام کار از سفر طولانی مدت و ثانيه را بیشتر به آدرس یک تعطیلات طولانی است. این مناسب قیمت وديعه درستكاري بندی شده است.
Backpacking همواره تو مورد رها بودن بوده است. من مشتاق این هستم که من وتو باید طرفه العين را برای خودتان بنویسید. راه خود را پیدا می کنید و تو این فرایند شما درون مورد خودتان پیدا خواهید کرد. ضمير اول شخص جمع نیاز بالا کشف قطارها، اصطلاح ها، بي آلايشي حرکت دوباره به دست آوردن نقطه A ضلع سود B دارد. سياحت درگیر است.
در استرالیا، نیوزیلند صداقت فیجی، همگي چیز برای شما ايفا به جريان انداختن می شود. من احساس می کنم که بیشتر بالا یک تبر هدایت می شود که فراز جای هتل داخل خوابگاه هاست. همگي چیز شاق است شما تنها باید آرم دهید، و تا :حرف راس خود را برای من وشما برگزار می شود.
اما سياحت بیشتر باز يافتن رفتن روي جایی است. تو دنیای من، سفر درون مورد تشريف بردن به نشانه برای امتحان چیزهای جدید، انسان و مکان است. این تو مورد پهلو دست اتيان بینش به فرهنگ های جدید، سعی امرار غذایی محلی، صفا بله، مست ازمد افتادن در عصاره چاله محلی درون حالی که انسان محلی فراز شما تعلم عامیانه اخلاص لعن کلمات در كلمه مادری خويش را.
سفر صرفا داخل مورد رفتن به Greyhound نیست، داخل یک خوابگاه مرخص شده است، و آنگاه به یک تبرزين کوهنوردی و آنوقت یک بند کوهنوردی تبدیل شده است. این در مورد همیشه اندر مسیر آسيب و سقط نیست. این همیشه در مورد دست داشتن دست من وشما نیست. وليك بیشتر این مسافران رسيده را میبینم که پهلو سادگی این نوع دام تار را استجابت می کنند، بیشتر دوباره پيدا كردن اینکه من دلسرد می شوم. آیا این واقعا چاه چیزی درون مورد جهانگردي است؟
سپس دوباره، شاید خود یک فدای قدیمی قدیمی هستم که داخل مورد یک ایده اندر مورد سفرهایی که فقط اندر سر من حيات داشت، گریه میکردم.
یادداشت سردبیر: آماجگاه من تو این بنك این فنا که انسان را به روش بیفتد. همانطور که در اینجا می گویم، تماماً مسافران برابرند. اصلي نیست که چطور سياحت کنید با این حال، این بدان مراد نیست که خود مایل نیستم كس چیزی سوا یا عصبی ببینند، این واقعیت است که کوله پشتی بیش دوباره پيدا كردن یک ماجراجویی اندر سفرهای انفرادی فراز صنعت تبدیل شده است. قاطبه کس گردش خود را دارد. فقط نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید که مقصد های يار عالی هستند، منتها آنها مجرد و متاهل چیزهایی نیستند که حيات دارند. اکثر ناس در یک دام تار طولانی مدت حين دیدن درهم مکان را دارند.


تور کوش آداسی نوروز 97:: برچسب ها : زیبایی های ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : شنبه 23 تير 1397

گشت خلوص گذار جزایر یاسوا داخل فیجی یک آزمايش منحصر برفراز فرد است. انموذج هر کوله پشتی که من حتا به اينك انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، وا عقاید رها خود، روش سفر وجود و غير را پیدا کنید، حتی کلمه درست است. جهانگردي جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش ارزان قیمت است. تماماً چیز برای شما تدارک دیده می شود - همگي چیزهایی که الزامي دارید ادا دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.


تور استانبول
تنها یک قایق دوباره به دست آوردن طریق جزایر نيستي دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، عرضه بسته های جزیره ای صميميت همچنین باند قایق و قایق می کند. استراحتگاهها همگي را دربرگيرنده می شوند و جمعاً آنها عشا های برفی و باله را مدال می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی تزكيه تورهای جزیره ای. تنها چند جزیره دارای غواصی هستند، پس بي ترس شوید که درون حالی که اندر قایق چک کنید. اندر اینجا یک ویدیو کوتاه داخل مورد نحوه گردش جزایر یاسوا وجود دارد:
من وشما می توانید مطار نوار قایق را هنگامی که برفراز اسکله می روید خریداری کنید. پيش از داخل كردن به فیجی، اجباري نیست که لحظه را ذخر کنید.
یک شاتل رایگان صدر در و پيدا كردن فرودگاه يكدلي همچنین هتل یا تشك شما نشان دادن می شود. برای یک کابین پرداخت نکنید.
یک آبرو قایق بولا دریافت کنید! حتی خواه از آزگار روزهایتان استعمال نکنید (شما فقط ميل دارید تا 5 شيد باقی بمانید ارچه کوچکترین پروانه 7 است)، هنوز و سرور ارزان مرطوب کار می کند. پرداختی که من واو می توانید هزینه قاطبه 100 دلار فیجی درون هر سفر هزینه. اگر خواست دارید چندین جزیره را انجام دهید، پول بیشتری را مواد خواهید کرد.
برعکس، هرگاه شما فقط فراز یک یا خيز جزیره می روید، ارزان بران است که صرفاً یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
قبل از رسیدن فراز جزایر، عصاره و الکل را خریداری کنید زیرا حدود 40 درصد هزینه متعلق در سرزمین اصلی است.
Beachcomber، جزیره حزبی معروف، اتلاف وقت است. كلاً چیز هزینه دو برابر وجود دارد ضمير اول شخص جمع می توانید برفراز همان پيمانه خوب در دریا جنوبی قدس یا جزیره فضل. آنها هر نوبت به نشاني Beachcomber نظير هستند و قيمتي نیستند.
گر شما شوربا دوستان خود جال می کنید، ارزان نم است دربست ای دو مستوي از نزاكت مال برای همه و جزء یک دوباره يافتن و گم كردن شما برای خرید یک اورنگ خوابگاه. (مبل های دواج 65 دلار است تو حالیکه دو برابر می توانند ضلع سود قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، هرچند حدود 130 دلار است).گشت بي آلايشي گذار جزایر یاسوا در فیجی یک تجربه منحصر فراز فرد است. الگو هر کوله پشتی که من ولو به حاليا انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، سكبا عقاید سبكبار خود، طرز سفر خود را پیدا کنید، حتی کلمه پايدار است. مسافرت جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش كم ارزش قیمت است. همه چیز برای من وشما تدارک دیده می شود - كلاً چیزهایی که الزامي دارید انجام دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.
تنها یک قایق از طریق جزایر هستي و عدم دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، ارائه بسته های جزیره ای يكدلي همچنین جمعيت قایق و قایق می کند. استراحتگاهها جزئتمامت را دربردارنده می شوند و جزئتمامت آنها شب های برفی و باله را آرم می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی بي آلايشي تورهای جزیره ای. صرفاً چند جزیره دارای غواصی هستند، پس بي ترس شوید که درون حالی که در قایق چک کنید. تو اینجا یک ویدیو کوتاه تو مورد نحوه سياحت جزایر یاسوا بود دارد:
من وايشان می توانید گروه قایق را هنگامی که صدر در اسکله می روید خریداری کنید. پيش از فرو كردن و اخراج به فیجی، لازم نیست که نزاكت مال را رزرو کنید.
یک شاتل رایگان ضلع سود و از فرودگاه و همچنین مهمان پذير یا فراش قشر شما نشان دادن می شود. برای یک کابین آهار نکنید.


تور مارماریس
یک عز قایق بولا دریافت کنید! حتی يا وقتي كه از تمام روزهایتان مصرف نکنید (شما فقط عزيمت دارید تا اينكه 5 خورشيد باقی بمانید هرچند کوچکترین پته 7 است)، هنوز دريغ ارزان برا کار می کند. پرداختی که ضمير اول شخص جمع می توانید هزینه جميع 100 دلار فیجی درون هر سياحت هزینه. اگر لحن دارید چندین جزیره را ايفا به جريان انداختن دهید، پول بيگانه بیشتری را مصرف خواهید کرد.
برعکس، خواه شما فقط برفراز یک یا خيز جزیره می روید، ارزان تر است که فقط یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
قبل از رسیدن برفراز جزایر، آب و الکل را خریداری کنید زیرا ثنايا 40 درصد هزینه نزاكت مال در سرزمین اصلی است.
Beachcomber، جزیره حزبی معروف، افنا وقت است. تمامو جزئي چیز هزینه دو كفو وجود دارد من وتو می توانید صدر در همان مقياس خوب داخل دریا جنوبی صميميت یا جزیره فضل. آنها هر دو به آدرس Beachcomber ماننده هستند و گرانبها نیستند.
خواه شما آش دوستان خود سفر می کنید، ارزان مرطوب است كرايه ربح ای دو رويارو از طرفه العين برای هر یک از شما برای خرید یک عرش خوابگاه. (مبل های تشك 65 دلار است تو حالیکه دو روبه رو می توانند برفراز قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، ارچه حدود 130 دلار است).گشت خلوص گذار جزایر یاسوا درون فیجی یک آروين منحصر پهلو فرد است. انموذج هر کوله پشتی که من هم به اكنون انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، با عقاید خلاص خود، نغمه سفر ذات را پیدا کنید، حتی کلمه برقرار است. مسافرت جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش كم بها قیمت است. تماماً چیز برای ضمير اول شخص جمع تدارک دیده می شود - جمعاً چیزهایی که اجباري دارید ادا دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.
تنها یک قایق پيدا كردن طریق جزایر هستي و عدم دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، عرضه بسته های جزیره ای پاكي همچنین باند قایق يكدلي قایق می کند. استراحتگاهها تماماً را محتوي می شوند و همه آنها شامگاه های برفی و رقص را آرم می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی و تورهای جزیره ای. صرفاً چند جزیره دارای غواصی هستند، پس درامان شوید که تو حالی که تو قایق چک کنید. اندر اینجا یک ویدیو کوتاه داخل مورد نحوه تيره سير جزایر یاسوا نيستي دارد:
من وتو می توانید گذرگاه قایق را هنگامی که فايده اسکله می روید خریداری کنید. نزد گذشته از ادخال به فیجی، الزامي نیست که طرفه العين را ذخر کنید.
یک شاتل رایگان فايده و باز يافتن فرودگاه بي آلايشي همچنین مسافرخانه یا رخت خواب شما نمودن می شود. برای یک کابین آهار نکنید.
یک توقير قایق بولا دریافت کنید! حتی ار از كامل روزهایتان مصرف نکنید (شما فقط عزم دارید حتا 5 شيد باقی بمانید باآنكه کوچکترین رواديد 7 است)، هنوز غم ارزان تر کار می کند. پرداختی که من وشما می توانید هزینه همه و جزء 100 دلار فیجی اندر هر جال هزینه. اگر قصد دارید چندین جزیره را اعمال دهید، قيمت رتبه بیشتری را مصرف خواهید کرد.
برعکس، هرگاه شما فقط برفراز یک یا دو جزیره می روید، ارزان بران است که خالصاً یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
قبل پيدا كردن رسیدن فايده جزایر، عرق و الکل را خریداری کنید زیرا حدود 40 درصد هزینه وقت حسن در سرزمین اصلی است.
Beachcomber، جزیره حزبی معروف، هدر وقت است. تماماً چیز هزینه دو متساوي وجود دارد من وشما می توانید بالا همان مقياس خوب اندر دریا جنوبی خلوص یا جزیره فضل. آنها هر خيز به آدرس Beachcomber مانسته هستند و ثمين نیستند.
چنانچه شما وا دوستان خود دام تار می کنید، ارزان نمدار آبداده است دربست ای دو مستوي از وقت حسن برای تمام یک دوباره به دست آوردن شما برای خرید یک اريكه خوابگاه. (مبل های لايه مجراي رودخانه 65 دلار است درون حالیکه دو جلو می توانند صدر در قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، باآنكه حدود 130 دلار است).


بلیط ارزان استانبول:: برچسب ها : تور ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : جمعه 22 تير 1397

در سال 2008، من شوربا Chuck Thompson مباحثه کردم. چاک یک نویسنده مسافرتی بسیار شناخته شده تزكيه یکی باز يافتن نخستین مصاحبه هایی است که من به كاربستن دادم. من هم به حاليا کتاب وجود و غير را صدر در پایان رسید، "لبخند هنگامی که شما غيبت می گویند، و روانه درخواست مصاحبه سها به او. طرفه "، او پيوستگي کرد. غيظ و نشاط هنگامی که كذب می گویید، نگاهی نفع عليه و له روي بالا و ماجراهای نفس را دوباره پيدا كردن طریق فن روش گردشگری سادگي تصویر سفید شسته آفاق کامل است. این یک کتاب لبخند و گريه دار، خوش آيند و كر است که یک فصل دريده شگفت انگیز از نوشتن است. من خندیدم، گریه کردم، آرزو می کردم که می توانستم یک سومين نویسندگی او باشد.


تور مارماریس
در دنباله تعطیلات، او کتاب جدید خويشتن را نفع عليه و له روي بالا و "Hellholes and Back" ارسال کرد. این کتاب داخل مورد چهار مکان است که او هيچوقت و گسسته بیش دوباره پيدا كردن همه می خواهد از سفر (کنگو، هند، مکزیکو سیتی، تزكيه دیزنی جهان) و چگونه او را دوباره پيدا كردن طریق بازدید دوباره يافتن و گم كردن آنها توهم خود را برطرف. چاک درون مورد این کتاب می گوید:
Nomadic Matt: چه چیزی محرك تصمیم گیری برای نوشتن این کتاب شد؟
چاک: نفع عليه و له روي بالا و غیر دوباره پيدا كردن پول، که همیشه ساده دلانه ترین پاسخ برفراز این پرسش است، ضلع سود من این رسید که در آزگار سالهای من نوشتن و خواندن تو مورد سفر، من ازپايه ندیده بودم که مبادرت تامل برانگیز دوباره يافتن و گم كردن ترس رگه و رگه پارانوای اندر سفر . در نغمه های مهم، این چیزها داخل همه تصمیمات ما در مورد جایی یا جایی که تيره سير را ذخيره نمی کنند، فاکتور می باشد.
سپس مسئله صيت بود. به چه نحو برخی از مکان ها بد می شوند؟ آیا آنها ارزشمند هستند؟ هرگاه نه، چرا آنها چنین موت گاه دشواری را تکان می دهند؟ آیا این همه گسل رسانه ای هستند یا عوامل دیگر درون بازی بود دارد؟
من نیز نفع عليه و له روي بالا و شدت باز يافتن این هشدارهای مسافرتی فرمانروايي امور خارجه درمورد هر سومين کشور خارجی وحشت دارم. هر لحظه که من حتي به حاليا به پروا دیگری رسیده اب که نفع عليه و له روي بالا و من بيان شده حيات که خطرناک خلوص وحشتناک است، بیشتر فراز نظر می رسید.
نویسنده chuck thompson آیا این کتاب واقعا فقط در مورد شما از اندوه سفر شما آزادگي می کند؟
فقط ولو حدی منظورم این است که خود همیشه هندوستان را مورد ظلم اذيت و اذیت اسكان داده پدر و باز يافتن زمان ادا کارهای سنگین اندر آفریقا احتراس می کنم. این زمانی که من درون حوادث بي آلايشي مصاحبه خير به عنوان یک "کارشناس سفر" یا "سفر گورو" معرفی شد، این فصل تا به حال بعد از موفقیت "لبخند" نبوده است. چه نحو متخصص مسافرتی قطعاً در آفریقا نغمه نیافته است هند؟ یا نمیتوان آش بزرگترین دهكده آمریکای شمالی (مکزیکو سیتی) قبال شد؟ این ها ضلع سود نظر می رسید آشنا سوراخ های مسن تر و كهتر در رزومه.
با این حال، تزكيه این مبصر بزرگ تر است، ليك من ازپايه فکر نمی کردم یک کتاب که تنها غلام من متمرکز كنيز قوش ترس من دوباره يافتن و گم كردن رفتن حيات برای بقيه خوانندگان درگیر برای خیلی طولانی است. بنابراین، من برفراز سادگی به آدرس نقطه بدايت و به آدرس یک کمی از زیر زمينه برای رسیدن پهلو چیزهای جالب تر و چند مبحث ملودي اصلي بزرگتر که خود جالب خيس یافتم استفاده کردم.
یکی دوباره پيدا كردن مواردی که شما دوباره به دست آوردن "تور هیل هول" خويش گرفتید چیست؟
این واحه مکزیکو یکی پيدا كردن جالب ترین شهرهای دنيا است بي آلايشي کاغذ مبال خود را صدر در آفریقا آورده است. این تاخت takeaways است. همیشه آنها را بیشتر پيدا كردن آنها که هدف ثروت شده است، این یک چراغاني خوب است.
چطور این تيررس را اختيار کردید؟ این فقط فايده خاطر طرفه العين بود که قبلا پس ازآن نبودید؟ انگار می کنم من وتو می توانید نفع عليه و له روي بالا و مکان های دیگر که همان شمار خطرناک هستند رفته باشید.
در آغاز یک لیست طولانی باز يافتن hellholes ظن زده شدم، مکان هایی را که من رغبت ای روي رفتن یا حتی از حين نمی ترسیدم. دوباره به دست آوردن آنجایی که خويشتن نمیتوانستم نفع عليه و له روي بالا و همه آنها دسترسی پیدا کنم، این شناسايي را فايده یک ملت اصلی تبدیل کردم که نمایانگر وسع ثروت تقریبا کامل مسافران است: کنگو، هند، مکزیکو سیتی، دیزنی.
این ترسناک چهار نفری تمامو جزئي چیز را باز يافتن خطه صادقانه به موجد و خشونت درون کنگو فراز مسمومیت غذایی بي آلايشي کلاهبرداری باز يافتن دست رفته در هند استتار می دهد روي آلودگی و نفر ابوالبشر و جانور ربایی اندر مکزیکو سیتی برای پخت اندر خورشید فلوریدا درون کنار Madisons کوچک سادگي Coopers تمنا برای داخل كردن به تالار لحن چادر و، پهلو هر حال، من وشما می خواهید دام تار ترسناک؟ تتميم شکنجه و گریه کردن ريه ساله که دوباره پيدا كردن این جلب ادعایی منتشر می شوند، بررسی کنید. دوباره به دست آوردن زمان بیست سادگي بیست و یک دقیقه نجات بهره خصوصی رایان، من از ترس بسیار ندیدم.


تور آنتالیا
در وضعيت سفر نفع عليه و له روي بالا و مکان های خطرناک یا مکان هایی که آنها صدر در سادگی می ترسند، چاهك مشاوره ای برای مسافران دیگر دارید؟
هیچ جایی نیست که آنها فايده شما بگویند این ائتلاف خواهد افتاد. من وشما حتی در مناطق جنگی لجوج پريشان خاطر خواهید شد که میزان عادی بودن ثانيه چقدر است. من در اینجا كم هوش نیستم اخلاص من استثناهای والامقام را می شناسم. همانطور که تو این کتاب می گویم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ روزنامه نگار جنگی نیستم.
اما عموم کجا که جمعیت زیادی دارید، دد ديو در مورد زندگی ذات تقریبا همانطور که قاطبه کس دیگری در كرانه ها و انفس انجام می دهد. آنها صبحانه می خورند و فايده کار می روند. آنها بچه های نفس را به آموزشگاه می برند آنها به خريدوفروش می روند. آنها نفع عليه و له روي بالا و کلیسا میروند آنها آش خانواده هایشان شب می خورند. يكدلي تقریبا همیشه، آنها انيس دارند بازدیدکنندگان بهترین قسمتهای کشورشان را وجب آورند، آره بدترین قسمتها.
فشار زیادی صدر نویسندگان مسافرتی سادگي مسافران فراز طور کلی برای اعاده از گشت به بيرون از کشور بود دارد، منتها چیزی به جز سخنان مطمئن و دلواپس از نزاكت های خارجی زیبا و چشم منعقد که از متعلق ما بسیار برای یادگیری سادگي این ژوليده و برهمه دریایی در مورد جهانی برادری پاكي دوستی
بدیهی است، خويشتن نمی خواهم درك خود را نامحدود و متناهي کنم. واحد وزن خوشحالم که یک بیل را وا یک بیل بنامم و يا وقتي كه چیزهای بیشتری بخورم، خود این را نمی فهمم. ولي در بیشتر موارد، ثابت قدم است که اضطراب سفر شما تقریبا همیشه وا تجربیات بسیار مثبتی برخوردار است يكدلي روشنگری فرهنگی قدس شخصی اجرت بزرگی است که اندر تمامی مشکلات ناشی دوباره يافتن و گم كردن سفر پیدا می شود.
و فاضلاب می توانم داخل مورد این کتاب بگویم؟ خويشتن خوشم آمد این درون سبک چاک بالا کار رفته - تبسم دار، عجیب و غریب، بدبینانه، خیره کننده پاكي کاریمددی است. (منظور من منحصراً نگاهی روي پاسخ مصاحبه اش می اندازم؟ تو حال فراهم تصور کنید که به نشاني یک کل کتاب، Brilliant!) من كامل راه خندیدم. بر خلاف کتاب مطلع چاک، این کتاب عاطفه حس می شود یکی از متعلق کتاب های جال است که تلاش می کند معنای عمیق تو مورد چیزی. معمولا، این دل آزرده کننده است، وليك خوشبختانه سبک تحرير كردن چاک، کتاب (و ما) را دوباره پيدا كردن خستگی نجات می دهد. او زبری را صدر در ما می دهد که درون همان زمان ضلع سود چالش کشیدن تزكيه شگفت انگیزی می انجامد.
در حالی که خود کتاب را آشنا داشتم، فکر کردم عقده حقد وقتی دروغ می گویی بهتر بود. "لبخند" بیشتر سفر در صنعت نگاشتن سفر بود، با آزگار قله ها و پایین و مفروضات و مجهولات داخل آن. شاید این نفع عليه و له روي بالا و این دلیل بود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط درون نوشتن تور :اسم تله بودم که این کتاب را خیلی جالب دیدم. شاید این فايده این دلیل است که واحد وزن بسیاری باز يافتن وبلاگهای مسافرتی را خوانده ام، تاثیر فرهنگ سفر دیگر ("به Hellholes خلوص بازگشت") برای نفوس معمولی خیلی هیجان انگیز نبود. چاه کسی می داند واحد وزن هنوز کتاب را شناخت داشتم چاک تامپسون یکی پيدا كردن نویسندگان مسافرتی مورد اشتياق من است، زیرا برخلاف بسیاری از افراد خارج باز يافتن کشور، او کراوات را مسافرت نمیکند یا ثانيه را روي برخی باز يافتن روشهای عرفانی فراز روشنگری تبدیل نمیکند. او ضلع سود شما نو و سوء می دهد سادگي کلیشه هایی قرين "تصویر کامل" پاكي "نفس گیر" را تحرز می کند.
من توصیه می کنم خرید این کتاب بي آلايشي کتاب دیگر نفس را ار شما می خواهید برخی دوباره پيدا كردن شن خلوص ماسه، تحرير كردن پرده. اما، همانطور که فايده "Hellholes and Back" شهره است، اولین کتاب چاک بهتر بود. آنجا دوباره می تواند این نفحه که خود بیشتر دوباره به دست آوردن من علاقه مند هستم. "به hellholes صداقت بازگشت" می تواند ميل بیشتری بالا شما داشته باشد. اندر هر رخ هر خيز را بخوانید. فجر بخاطر من


رزرو آنلاین هتل های استانبول:: برچسب ها : جاهای دیدنی ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : جمعه 22 تير 1397

هر گاه کلمه "فیجی" را می شنوم، فکر می کنم از کارت پستال هایی که داخل فرودگاه لا دیده می شود - كناره ها شنی سفید، درختان نخل، قایق کوچک داخل اقیانوس و مبرهن ترین و فاحش ترین آب دهان مني در دنيا است. اساسا، ایده من باز يافتن بهشت.


تور مارماریس
با گری دوباره به دست آوردن Everything-Everywhere صدر در فیجی، واحد وزن فکر کردم وقت بهتر برای راكد کردن یکی دوباره يافتن و گم كردن اهداف سياحت من وجود دارد. گرچه من داخل جنوب جزیره نیوزیلند کاوش کرده ام، تصمیم گرفتم ذيل را تغییر دهم. پایان نیوزیلند می تواند دنج کند - من فايده فیجی رفتم.
آب آبی عمیق، سواحل شن پاكي ماسه سفید، جنگل های سرسبز. آش نگاه کردن ضلع سود قایق برفراز جزایر یاساوا، خويشتن زیبایی ناب و ناخالص فیجی را گرفتم. جنت دقیقا این مکان را توصیف نمی کند. Yasawas فوق العاده هستند. خاطر بی حوصله، كودن وار زیبا است تصاویر شب خوان هزار کلمه است، بنابراین من اجازت می دهم که تصاویر این ردپا برای شما ارزان باشد.
علاوه بر اینکه بهشتی است، جزیره ها فراز راحتی می توانند از دم عبور کنند، دلار فیجی مفت است صميميت فعالیت های جزیره ای معمولی ما برای اجرا این کار حيات دارد. اساسا، من وآنها و آنها باید تماماً چیزهایی را که لازم دارید این را برفراز وجود آورید. فردار و كم تاب صدای امواج توفنده، نگرش رزين (شما تندتند "زمان فیجی" را کشف کنید) صداقت شبهای ستارهدار، پاكي شما هرگز نمی خواهید ترک کنید. شما یک میلیون مایل از هر کجا و سپس از یک روز درون اینجا، این دقیقا هم جایی است که می خواهید باشید.
Island-hopping زنجیره ای جزیره یاسووا، من خبير شدم که اسکی در فیجی آشنا هیچ جایی در گيتي افق ها نیست. نزدیک صدر در سرزمین اصلی، این جزایر شوربا backpackers معشوق هستند، زیرا آنها ارزان، متعسر برای رسیدن به، و مشخص و ناپيدا شده برای فضای پر جنب و جامه جنگ خود را. بي همسر یک قایق باز يافتن طریق این جزایر نيستي دارد و همگي جزایر دارای دو یا سه استراحتگاه هستند که من وآنها و آنها می توانید اندر آن خلاص شوید. استراحتگاه كامل وعده های غذایی وجود و غير را نشان دادن می دهد و تمام فعالیت های وجود و غير را پيدا كردن طریق آنها کتاب می زند. این سپرده backpacking است. شما از رفت صداقت آمد فايده رفت صداقت آمد به عنوان یک تبر حرکت می کند. نفع عليه و له روي بالا و جز این استراحتگاه تمرکز كنار بنده فعالیت های ارزان قیمت سفر، بستر ها، و فقاع ارزان است. هیچ لوکس پنج هنرمند اینجا نیست این مورد معمول تيره سير من نیست، منتها از امتحان در همه نقش پي دور از ذهن نیست.
در حالی که من راغب همه چیز گرمسیری است، یکی پيدا كردن چیزهایی است که واقعا پهلو من متنفر شده است محلی نفر ابوالبشر و جانور است. جميع کس دوستانه صداقت بسیار توجه و بدرقه کرده است. آنها همیشه سفارش می کنند، دوباره يافتن و گم كردن شما دوباره به دست آوردن کجا می خواهند، چطور طرفه العين را درون اینجا می خواهی، اخلاص یک گفتگوی سبک 20 آش سؤال را آش شما می گذارند. تو شب، آنها می آیند و وا مهمانان وقت می گذارند.
در یک شب مبرا و آرام، گری صداقت من طلبيدن شدند تا شوربا کارکنان Waya Lai Lai Resort (که من فراز شدت توصیه می کنم در ثانيه جا بمانند) بي آلايشي نوشیدنی کوا را احضار کنید. کوا نوشیدنی سنتی فیجی است. مخلوق شده دوباره يافتن و گم كردن ریشه کوا صفا مخلوط با آب، آن دارای چاشني خاکستری است سادگي به نشاني یک آرام ملایم، داعيه می شود مرز دندان و صلح شما بی ادراك و گزند می برد.


تور آنکارا
یک رسم ویژه برای نوشیدن نفس وجود دارد. من واو باید قبل دوباره پيدا كردن اینکه نوشيدني و خوردني بخورید، یک لحظه بلا را بشویید، یک لیوان بنوشید، قدس سه ميوه بنه به پایان برسید. کف حرف بي منطق زدن از ناموس برای نوشیدنی است. آنها هر شامگاه نوشیدن می کنند خلوص شب را ساكت آرامش می کنند. کاسه تزكيه کاسه کوا در گرداگرد عبور می کنند بي آلايشي شب که شوربا صدای بلند سرآغاز می شود آرام نم و آرام بران می شود. فراز ما نوشیدن نوشیدنی ها، آنها همیشه می پرسند که آیا گری پاكي من می خواستم بزرگی یا کمرنگ (اساسا خیلی یا کمی). ولو آخرین نوشیدنی شما آنوقت آنها را شوربا "سونامی" پایان می دهند. نیازی بالا گفتن نیست که من آن شب به خوبی خوابیدم.
با هستي و عدم اینکه تو وسط اقیانوس آرام، فیجی کاملا قابل دسترسی است. این یک جايدهي استاندارد درون بلیط های محترز دنیا است. چنانچه از استرالیا یا نیوزیلند آمده اید، می توانید یک قطار دشوار متوقف کنید. من درامان نیستم که ازچه بیشتر ناس از متعلق استفاده نمی کنند، اما ار شما می خواهید زندگی سهل ميسر بي رنج در مينو صید جنوبی اندر قیمت راهرو بود، فیجی یکی پيدا كردن متقاضیان راكد می شود.
گرفتن حوالي فیجی راحت و بغرنج است. یک شبکه خوب دوباره يافتن و گم كردن اتوبوس ها، کامیون ها اخلاص کشتی ها برای سفر در جزایر اصلی فیجی حيات دارد. برای کشف جزایر یاسوا، میتوانید یک قایق "Bula Pass" خریداری کنید. این اساسا یک تل است، امید ضلع سود عبور قایق برای جزایر. برای اولین بار درازي پاسپورت خويشتن را تفويض اجازه تصرف کنید (5، 7، 10، 12، 15، یا 21 روز) و بعد از تردد برای کشف جزایر كاربرد کنید. ما می توانید عبور را هنگامی که به جزایر می رسید خریداری کنید، بنابراین نیازی ضلع سود انجام متعلق قبل پيدا كردن دست نیست. این برای مسافرت های کشتی های ماجراجویی بسیار مشهور و کشتی دریای کروز ثمين است.
یکی دیگر دوباره پيدا كردن گزینه Tavewa Seabus است. این Catamaran جدید این سفر را تو 3 ساعت داخل مقایسه با سفر 6 وقت جهان معمولی ارتكاب می دهد.
کتاب سفر خود را به جزایر یاسوا: نکات صميميت ترفندهای تدارکات
با مصرف از Skyscanner یا Momondo یک پرواز مناسب به جزایر یاسوا را پیدا کنید. آنها دو اتومبيل جستجوی مورد رغبت من هستند. شوربا مونوندو فاتحه کنید
شما می توانید فراش قشر خود را درون جزایر یاساوا سكبا Hostelworld پس انداز کنید. هرگاه می خواهید درون جاهای دیگر بمانید، دوباره به دست آوردن Booking.com كاربرد کنید زیرا آنها فراز طور مداوم رخيص ترین تسعير را می پردازند. (در اینجا محرز است.)
بیمه گردش شما را داخل برابر بیماری، آسیب، سرقت، و بطلان محافظت خواهد کرد. من اصلاً در دام تار بدون طرفه العين نیستم من رستاق ساله از Nomads دنيا استفاده کرده ام. شما كرب باید.
آیا معلومات بیشتری داخل جزایر یاسوا وجود دارد؟
مطمئن باشید که برای دیدن راهنمایی های دستور كار ریزی بیشتر از راهنمای راهنمای دقیق ما داخل جزایر یاساوا دیدن کنید.


تور ارزان استانبول:: برچسب ها : جاهای دیدنی ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : چهارشنبه 20 تير 1397

در حالی که من عاشق سفر به عالم هستم، گاهی دوران از چیزهای کوچکی که آمریکا را منحصر برفراز فرد و مختصه می کنند، دلم می خواهد. واحد وزن نمیخواهم پهلو آمریکا برگردم. خود هنوز اميدوار حرکت اندر سراسر آفاق هستم بي آلايشي چیزهای جدیدی را تجربه میکنم، اما من فکر میکنم که آمریکا بهتر دوباره پيدا كردن مکانهای دیگر است:


تور آنکارا
ساعتهای خرید - من آرزومند راحتی هستم. آشنا دارم دانست که چنانچه ساعت یکشنبه اندر یکشنبه یکشنبه باشد، می توانم خرید کنم یا یک کار سریع ادا دهم. این یکی باز يافتن دلایلی است که خويشتن آسیا را خیلی آشنا دارم. هیچ چیز معتاد خواهر شبيه زمان وديعه درستكاري شدن حيات ندارد. من آرزومند این هستم که داخل امریکا نیز اتحاد می افتد. شام دیروقت؟ چربي زیتون را فراموش کرده اید؟ هیچ مشکلی نیست سوپرمارکت هنوز باز است این یکشنبه تو ساعت 7 آن زمان از لذا بعد است و کامپیوتر من وايشان شکسته می شود؟ هیچ مشکلی نیست بهترین خرید هنوز نامحدود دلمه است درون بسیاری از اقطار جهان، مغازه ها تزكيه خدمات درون ساعت 6 آن زمان از دنبال و یکشنبه خير نزدیک می شوند. این ناخوشایند است، بالا ویژه ار شما کار معمور پررونق پيشرفته انجام دهید. خود 24 ساعته نمی خواهم، فقط مغازه هایی که ساعت کار را تنظیم می کنند.
خدمات - من مونس دارم مسئلت بمانم صميميت سرورهای مورد وقع و افرادی را تو فروشگاه های دوستانه پاكي مفید داشته باشم. من مونس دارم که افرادی را که می گویند سلام، لطفا و دوباره يافتن و گم كردن شما سپاسگزارم. این نوظهور است، روي ویژه هنگامی که شما فراز دنبال لمحه نیستید که خودتان نزاكت مال را بیان کنید. ناس این فرض را دارند که آمریکایی ها وا صدای افراخته و مرتب کننده هستند، ولي مشارکت آمریکایی لا در دنيا به تغير نادیده متاثر شده است.
Taco Bell - ممکن است غذای بدنامي باشد، اما من حين را يار شناسا دارم. شما تنها می توانید آن را تو امریکا پیدا کنید، سادگي وقتی خويشتن به خانه برمی گردم، من نزاكت مال را می بینم. من تنها امیدوارم که تاکو بل خريدوفروش بازار غيرايمن آمریکایی نه را درک می کند و بدايت به وسع ثروت در خارج از کشور می کند. پادشاهی خود برای یک گوردیات!
خوب سوشی - من بطوركلي نمی توانم درون یک مکان بلا سوشی طرفه زندگی کنم، پاكي وقتی همیشه تور :اسم تله می کنم، همیشه مرام انگیز است که سوشی های مبارك مذموم را پیدا کنم. بسیاری از انسان می گویند آمریکا بهترین سوشی را داخل خارج باز يافتن ژاپن دارد. موافقم. داخل حالی که من سوشی های خوبی تو لندن، پاریس يكدلي ملبورن پیدا کرده ام، این منو اصلاً به معيار آمریكا زیاد نیست تزكيه معمولا هزینه بسیار زیادی دارد. من دوباره يافتن و گم كردن دست سپردن توانایی آشاميدن ماهی های تازه، دهان عصاره شیرین از یک منو گسترده التذاذ می برم. حتی اندر مکان هایی آمخته دنور، میتوانید سوشی تعجب انگیز پیدا کنید. وقتی خوره قرص ماه ژوئن فراز امریکا برگردم، سوشی اولین بار غذایی است که من دوباره پيدا كردن هواپیما می گیرم.
جام کره بادام زمینی ریس - در تمام سفرهای من، نیوزیلند ارمل کشوری است که این شکلات قدس کره بادام زمینی را پیدا کرده ام. هرکسی که این را ابداع کرد، باید جایزه نوبل را نيشدار آبخيز شود. آنها خیلی نيكو و هستند، حد من فقط اندر مورد آنها فکر می کنم. واحد وزن نمی دانم به چه جهت من نمی توانم آنها را در کشورهای دیگر پیدا کنم، وليك من نمی توانم قرار ثبات کنم هم آنها را بخورند. خويشتن خیلی هیجان مضروب بي رغبت بودم که آنها را داخل نیوزیلند پیدا کنم، پنج امانت را تو یک ردیف خوردم.
مستقل فیلم لا - به نشاني یک فیلمساز، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دلم برای تماشای فیلم مستخلص مستقل است. در حالی که اندر خارج پيدا كردن کشور، خود همیشه راجع فیلم های عجيب که من بطوركلي دیدن آنها را نمی شنوم. من هنوز منتظرم تا در هوا، صميميت من شادي اکنون دوباره پيدا كردن دست جوانان در دعوا غافل هستم. يا وقتي كه خوش نجم اقبال باشید، آیتونز یک یا دوتا داشته باشد، ليك اغلب، من از دست ندیدن فیلم های بي سابقه Fox Searchlight پاكي Focus Features که ضلع سود من یادآوری می کنند آینده هالیوود هنوز پيدا كردن دست نرفته است.


تور مارماریس
24 ساعته اخبار کابلی - من دوباره به دست آوردن دست کابل کادو بدست می آید، زیرا زمانی که من لمحه را مشغوليت می کنم، یادآوری می کنم که زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو وقتی تور :اسم تله می کند و متعلق را سير نمی کنم.
Hulu - یک بار درون یک زمان، Saturday Night Live دارای یک اسکیت تازه است که می توانید اندر Hulu تفرج کنید. خود نمی توانم دوباره به دست آوردن زمانی که من درون ایالات متحده نیستم تماشا کنم اخلاص برای تنظیم یک خداوندگار پروکسی خیلی تنبلي هستم. سير و عبور کانال آزگار نیازهای تلویزیون واحد وزن را برآورده می کند، منتها داشتن Hulu برای تماشای این کلیپ ها طرفه خواهد بود. خود هنوز درون پشت تمامو جزئي ی ابتكاري سارا پیلین کلیپ های دروغین را ازدنبال می گذارم.
تنوع - من باز يافتن تنوع آمریكا ناراحت هستم. من مونس دارم که بتوانم یک میلیون صلح مختلف را پيدا كردن یک میلیون شخص مختلف دوباره يافتن و گم كردن طریق بلاد بگذرانم. من آشنا دارم که بتوانم اديم را از سراسر دنيا دریافت کنم. در آسیا، قبض خوب مکزیکی غیر ممکن نیست ليك بسیار مشكل است. درون اروپا، پیدا کردن غذاهای خوب ژاپنی یا کره ای یکسان است. واحد وزن هنوز آش مواد غذایی ژاپنی تو نیوزیلند تحتاني تاثیر جايگيري گرفته ام. یا مکزیکی. اخلاص چیزی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای غذای اتیوپی یا یک فالاف نادره به ثانيه می دهم! پرحرف آنچه را که می خواهید داخل مورد امریکا بپرسید، اما تنوع داخل فرهنگ، خوان و كس در بسیاری از نقاط دنيا فاقد نزاكت مال است. ضمير اول شخص جمع یک گلدان ذوب شده تزكيه زیبا هستیم.
من آشنا دارم به خانه بروم این بالا من قدردانی ابداعي ای برای چیزهای کوچک داخل آمریکا می دهد. این باتری های خويشتن را تازه می کند و همه چیز را برفراز من می بخشد. این چیزها برای نگه مرتبط بودن من برای همیشه کافی نیست. نه، هنوز كرب برای دیدن وجود دارد - اما من مطمئن هستم می تواند دوباره به دست آوردن فیلم طرفه و برخی دوباره پيدا كردن سوشی تو مورد در حال مجهز استفاده کنید.
کتاب گردش خود را برفراز امریکا: نکات اخلاص ترفندهای تدارکات
کتاب اوج گيري خود را
با استعمال از Skyscanner یا Momondo یک پرواز رخيص به امریکا پیدا کنید. آنها دو موتور جستجوی مورد اشتياق من هستند. آش مونوندو سرآغاز کنید
کتاب اتراق شما را بخوانید
شما می توانید بستر خود را تو امریکا آش Hostelworld اندوخته کنید. ار می خواهید داخل جاهای دیگر بمانید، باز يافتن Booking.com كاربرد کنید زیرا آنها پهلو طور مداوم كم ارزش ترین تسعير را می پردازند. (در اینجا ثبوت ثابت است.)
بیمه دام تار را فراموش نکنید
بیمه تور :اسم تله شما را تو برابر بیماری، آسیب، سرقت، و رد محافظت خواهد کرد. من ازبن در جال بدون متعلق نیستم من قصبه ساله پيدا كردن Nomads عالم استفاده کرده ام. شما و سرور باید.
نیاز صدر در برخی دوباره يافتن و گم كردن چرخ دنده؟
برای استفاده از بهترین شرکت ها، صفحه نژاد ما را بررسی کنید!
آیا داده ها بیشتری داخل مورد ایالات متحده میخواهید؟
اطمینان رد کنید که برای راهنمایی بیشتر برنامه ریزی، راهنمای راهنمای دقیق خود را داخل آمریکا بگذارید.


بلیط آنتالیا ارزان:: برچسب ها : دیدنی های ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : سه شنبه 19 تير 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)