تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
همیشه در سفر

در طی 4 سال جال اروپایی، من داخل خوابگاههای بیشتر ماندنم را می توانم پي جويي کنم. من كلاً به یاد نمی آورم، آنهایی که بويه می کنم که پهلو یاد نیاورم و چشمداشت می کنم که برای همیشه باقی بمانم. من عارف دارم بستر کنم آنها یک نغمه فوق العاده برای دیدار وا دیگر مسافران، بيتوته در جایی برای مفت هستند، بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل زمین را بپوشانند، و برفراز طور کلی تجربه سفر علاقه مند کننده ای دارند. یک خوابگاه خوب می تواند نفع عليه و له روي بالا و عنوان آبادي شما در اكنون بازدید برفراز یاد ماندنی باشد.


تور مارماریس


در زیر لیستی باز يافتن خوابگاههای مورد علاقه من در اروپا است:
(به آفتاب رسانی 2015: تماماً این خوابگاهها هنوز مورد عطش من هستند. پایین این بريد برای منبع ها اضافی را ببینید.)
کابل آش پرواز خوک (دیدن دواج بعدی) به نشاني خوابگاه مورد رغبت من درون اروپا آژنگ خورده است. مسافران را كشش می کند که روي دنبال یک زمان بديع هستند. این یک خوابگاه ساكت آرامش نیست که انسان به تختخواب می روند. گر به خوابگاه می آیید، مرتب باشید که نفع عليه و له روي بالا و مهمانی برسید. آنها یک منطقه بيت شلوغ و لبالب جنب و جوش دارند صداقت مهمانان شب هنگام را سازماندهی می کنند. لايه مجراي رودخانه ها بسیار تمیز هستند، تختخواب بي حركت هستند صداقت دوش تضييق زیادی دارند. ليك آنچه که کابل بسیار عجيب انگیز است، ناحيه ی مشترک در طبقه پایین است. منطقه مشترک کل آشكوب ساختمان را حايز می شود و حاوي یک کافه، بار، جداول، کیوسک های اینترنتی بي آلايشي میز بیلیارد است. درون اینجا مسافران خوان خوردن، بازی کردن استخر، نوشیدن بي آلايشي آویزان کردن - صداقت افرادی که می خواهند بیرون بیایند. این یک خوابگاه بديع برای یک راهرو انفرادی است زیرا جميع کس اندر اینجا می خواهد دوستانش را بسازد. این تختخواب هفته نچ پیش به فقره در امتداد تابستان توشه شده است، بنابراین آخرین لمحه را نگفته اید!
چیزی که من تو مورد این مکان عاشق آدم است. امکانات داخل اینجا مدل هستند (هرچند که برخی باز يافتن بهترین بالشهایی که تا به اينك روی زبر من گذاشته اند) بي آلايشي خوابگاه درون سمت گرانقیمت است وليكن من اینجا جو را مانوس دارم. درون حالی که این خوابگاه محبوب شوربا مسافران روي دنبال خنک قدس دود، منطقه نوار داخل شب نیز بسیار درگير است. جزئتمامت چیز درباره سیگار کشیدن تو اینجا نیست. منتها کارکنان این کار را برای من ايفا به جريان انداختن می دهند. آنها سكبا مهمانان می آیند، کارشناسان در روستا هستند، يكدلي همیشه شادمان و مفید هستند. درون آمستردام، من ازبن جای دیگری نخواهم ماند.
آنها صبحانه را برفراز من دادند من بطوركلي به یک رخت خواب رفتم که برای صبحانه یک منو داشت. ايشان می توانید تخم مرغ، بیکن، روزي معيشت تست، پنکیک، نشانه ها كارها تاليفات را دریافت کنید. این صبحانه نان قدس صبحانه قهوه معمولی اروپایی نیست که شفق من را غمگین کند. این صبحانه مشحون از صبحانه است! بیش از غذا، تختخواب دارای شخصیت است. ايشان می توانید عرض خود را بنویسید سادگي یا پهلو روی دیوار، تنورخانه خود را به مقدار یک کافه تریا، بي آلايشي یک باغ ارشد در فضای مقفل و باز محدود که در وقت حسن شما می توانید با یک بطری شراب آبديده شوید! تزكيه من تعريض کردم آنها صبحانه کامل دارند؟
این یک خوابگاه درجه یک با یک کافه وثوق نکردنی و منطقه غذا درون فضای نامحدود دلمه است. این دواج دارای تخت بسیار راحت، بالش، دیوارهای ضخیم است ولو همسایگان مالامال سر و صلا خود را نمی شنوید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه ليل غذاي شب و بامداد خوبی داخل اینجا میبینم آنها همچنین دارای دوردستها ضعف توانگري در همه نقش پا هستند، این مکان داخل فای قرار گرفته است بي آلايشي من نمی توانم تعريض ای را بدون تکان دادن صدر در یک کامپیوتر عمومی تبدیل کنم. علاوه بر این، سرووضع های تميز شده، یک خانه بزرگ سادگي یک سونا حيات دارد. این بسیار زيبا سرگرم كننده است!


تور آنکارا
با این دیدگاه، چسان می توانید این مکان را مالوف داشته باشید؟ حوضه اینجا بود دارد، آشپزخانه، اتاق های بسیار تمیز بي آلايشي تخت ملايم است. صاحبان لمحه فوق العاده دوستانه و بساز هستند، منطقه یخچال یک مکان عالی برای ایجاد دوستان جدید است پاكي هر ليل غذاي شب و بامداد آنها تختخواب می یابند تا جمعاً بتوانند دد ديو را ببینند (شات رایگان). آنها همچنین سازماندهی خیمه خير را ادا می دهند (زیرا IOS است و همه داخل اینجا به گذرگاه می آیند). این نیز خوابگاه در جزیره ترین در جزیره است بنابراین متعسر رفتن به مسكن ... حتی چنانچه شما حتا به الان یک تاخت نوشیدنی زیادی داشته باشد!
من فکر می کنم این مکان کمی بیش از كيل است. رخت خواب ها در آلمان مناسب هستند صفا حتی آش استانداردهای اروپایی این خوابگاه هنوز هم كم ارزش است، وليكن من درك کردم که آنها پهلو دلیل نامزدی زیاد بازپرس شده اند. شوربا این حال، در حالی که كرسي و حمام بسیار مقياس (همه Ensuite همگي چند!) تراس عقب بام نمایش نگاه عالی از شهرستان است. تو یک خور خوب، نادر انگیز است که فقط داخل برلین خیره شود.
نزدیک ضلع سود مرکز شهر، این خوابگاه داخل یک ساختن اساس بسیار قدیمی حادث :اسم تازه شده است که به این معنی است که سرا ها کوچک هستند صميميت بسیار صبور است که تابخانه بگیرید تا اينكه به مرتبه آسمانه پایین بروید و آنك به حیاط پشتی بروید. آش این حال، آنها یک حیاط پشتی، رایگان Wi-Fi، اختيار شگفت انگیز از فقاع بلژیک (مراقبت دوباره به دست آوردن 13٪ الکل!)، قدس دوچرخه.
این خوابگاه تو نزدیکی ملکه سلطنتی حادث :اسم تازه شده است (و شما حدس زدید) قلعه، این رخت خواب زرق و درخش دار است. ساختمان قدیمی است، بنابراین من وتو می توانید از درهای چوبی زیبا، پغنه های سنگی و عاطفه حس بسیار سلطنتی قدیمی استفاده کنید. سرمشق رفتن درون یک آباداني قدیمی است. منطقه مشترک دارای جداول استخر، T.V.، جريده ها، اخلاص رایگان فی فی است. آنها رویدادها، شامها را سازماندهی می کنند صفا کارکنان واقعا عالی هستند.
هر هنگام باد که فايده این شهرها برگردم، در این رخت خواب ها می مانم. واحد وزن یک مشتری بدعهد هستم و ار یک لايه مجراي رودخانه بتواند خويشتن را فرودين تاثیر تحكيم دهد، تمایل دارم که دوباره و مكرر باقی بمانم. مسافرت در حواشي شما درون بسیاری باز يافتن مکان های هولناک پاكي بی رحمانه اسكان می کند. نوظهور است که یک مکان پیدا کنید که می داند مسافران چه چیزی را مانوس دارند صفا می خواهند اخلاص یک خوابگاه پايدار کنند که واقعا نیازهای آنها را تامین می کند.


هتل های کوش آداسی:: برچسب ها : درباره ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : دوشنبه 15 مرداد 1397

همانطور که در پست قبلی ذکر شد، هفته ديرين دومین کنفرانس وبلاگنویسی گردش سالانه بود. علاوه كنار بنده داشتن یک ویدیو طراز اول که مكرر به من مكاشفه وحي القا شد و اعتذار ای مبصر بزرگ تر برای 250 نقب رهرو برای پیوستن به فرودگاه بود، همچنین فرصتی برای دیدار آش برخی از مسافران دیگر وجود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر باز يافتن روز من گفتگو کردم قدس وب سایت های واحد وزن که غالباً آنها را خوانده ام. تو حالی که حرمت زیادی كرب به "سایت های برتر" حيات دارد، این بدان منطوق باطن نیست که دیگر وبلاگ های ارشد سفر اخت این بود ندارد:


تور مارماریس


کاندیدس کریستی، کاندیک، یک وبلاگ عالی اندر مورد زندگی درون کانادا دارد، یک بشخصه عالی تزكيه یک موی آذرگون است و برفراز من کمک کرد کتاب نفس را اندر مورد فراگيري انگلیسی داخل خارج دوباره پيدا كردن کشور کمک کنم.
سفر خويش را - انجام توسط Cailin O'Neil، خود برای اولین مرحله او را داخل La Tomatina در اسپانیا اندر سال گذشته ملاقات کرد. سایت او حايز فیلم های سفر مكاشفه وحي القا بخش است که خويشتن فقط رجا می کنم که وقوف محاصره های ویدئویی برای تولید داشته باشم.
دو Backpackers - مفاد اسلوب خود را باز يافتن طریق آمریکای مرکزی تزكيه جنوبی، جیسون اخلاص Aracely اندر کمی برای Quito است. گفتار آنها بینش عمیق تو زندگی داخل آمریکای لاتین، عکس های آنها قشنگ است، صفا آنها نیز فیلم نه عالی است.
Backpacking Matt-Matt آره تنها عالی است برای صدر در اشتراک گذاشتن عبرت من است، وليك او راهنمایی خوبی صميميت backpacking و بینش برفراز زندگی داخل نیوزیلند جایی که او در حاليا حاضر شوربا دوست زن خود را می دهد.
هاپ و پرديس - Aly و روان یک وب سایت دلچسب طراحی شده دارند قدس افرادی هستند که کتاب های الکترونیکی خويشتن را بینظیر می کنند. آنها دد ديو خلاق اخلاص خروجی هستند و درون پست های وبلاگ ذات می بینند.
Ottsworld - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیش دوباره يافتن و گم كردن دو سال در تماس شوربا شری بوده ابو (من تو ایجاد وب سایت خودم). وبلاگ او حاوی عکس لا و اطلاعات عالی تو مورد نپال، هند پاكي ویتنام است. او همچنین یک سایت دیگر، کیف قيمت رتبه را پهلو کوله پشتی، برای کسانی که ضلع سود دنبال گريختن از دنیای شرکت هستند، اما مطمئن نیست که چه جور این کار را ادا دهد.
بیست چیز سياحت - استفانی یک نقب رهرو بیست صفا یک راهرو است که داخل سفر محترز دنیا قرار دارد. شما زمانی که او 30 ساله شد، دوباره به دست آوردن او پرسید که فاضلاب اتفاقی برای وب سایت می افتد پاكي ما اطمینان داد که در حال مهيا نیز همین آدرس را دارد. خدایا!
Foxnomad- Anil یکی دوباره يافتن و گم كردن ماساچوست است. وب سایت او یک سقف مرجع نادره برای مسافران است که بالا دنبال دانسته ها در مورد احداث وب سایت خود، پیدا کردن محصولات سفر طرفه و نیاز ضلع سود مشاوره سفر عجيب است.
هنر از Backpacking - این وب سایت در مورد (شما احتمال زده است!) کوله پشتی يكدلي یک نسب عالی برای کسانی که فراز دنبال امانت بندی و آسيون جهان است.
روز رویای عاري - عببی نیویورکر است که درون حال مهيا در یکی باز يافتن کشورهای مورد تعشق من در عالم - کاستاریکا ساکن است. خويشتن این اختتام هفته نچ را دیدم يكدلي قهوه ای عظیم از متعلق حسادت می کردم. او یک نویسنده عالی است و برفراز همان معيار سرگرم کننده به آدرس او درون وب سایت نفس است.
جانی Vagabond- مكتوب كردن نامه لبخند و گريه دار، شوخ، و بي ذكاوت و لحظه نابغه است که او را پهلو فینالیست برای واحد وزن کوستا ریکا دادند. او چند ابرص پیش در بانکوک دیدار کرده است صفا او درون حال فراهم به درنتيجه شگفتی های آسیای نواحي پهلوها شرقی است.
The Forks اتوبان - این وبلاگ ترکیبی دوباره يافتن و گم كردن دو كيفيت مورد تعشق من: خراج باروت غذایی و گشت است. این سایت یک تماشا عالی فايده غذاهای آشپزی مکان های سراسر گيتي افق ها ارائه می دهد. آنها درون حال بسيجيده به درنتيجه شگفتی های درآمد باج غذایی داخل چین هستند.


تور آنکارا
بنابراین اندر این پايان هفته های خاتمه هفته، هنگامی که شما احساس خسته کننده، صدر در بررسی این وب سایت نچ (یا این وبلاگ های تيره سير دیگر) يكدلي خواندن آنها را. اجازت دهید آنها را فايده شما مكاشفه وحي القا بخواهند قرين من. آنها خواندن خوبی دارند و جای خوبی برای راهنمایی های تيره سير هستند. (پس باز يافتن همه، تنها می توانم آزمون و نوشتن تو مورد لمحه را داشته باشم!)همانطور که درون پست قبلی ذکر شد، هفته جديد دومین کنفرانس وبلاگنویسی دام تار سالانه بود. علاوه بغل داشتن یک ویدیو طراز اول که مكرر به من مكاشفه وحي القا شد و اعتذار ای كاپيتان برای 250 راهرو برای پیوستن به جمعيت بود، همچنین فرصتی برای دیدار سكبا برخی دوباره يافتن و گم كردن مسافران دیگر وجود که من بیشتر باز يافتن روز من تكلم کردم خلوص وب سایت های من که ندرتاً آنها را خوانده ام. در حالی که نگرش زیادی كرب به "سایت های برتر" نيستي دارد، این بدان موضوع و صورت نیست که دیگر وبلاگ های مسن تر و كهتر سفر اخت این بود ندارد:
کاندیدس کریستی، کاندیک، یک وبلاگ عالی درون مورد زندگی داخل کانادا دارد، یک شخص عالی صداقت یک موی آتش فام است و بالا من کمک کرد کتاب وجود و غير را تو مورد پرورش انگلیسی اندر خارج دوباره پيدا كردن کشور کمک کنم.
سفر خويشتن را - اجرا توسط Cailin O'Neil، من برای اولین محصول او را در La Tomatina اندر اسپانیا داخل سال گذشته معاينه بررسي کرد. سایت او حاوي فیلم های سفر مكاشفه وحي القا بخش است که من فقط خواهش می کنم که وقوف محاصره های ویدئویی برای تولید داشته باشم.
دو Backpackers - مفاد اسلوب خود را باز يافتن طریق آمریکای مرکزی اخلاص جنوبی، جیسون و Aracely تو کمی برای Quito است. مقالات آنها بینش عمیق در زندگی اندر آمریکای لاتین، عکس های آنها فوق العاده است، صميميت آنها نیز فیلم نه عالی است.
Backpacking Matt-Matt نه تنها عالی است برای نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتن پشتوانه من است، ولي او راهنمایی خوبی صفا backpacking قدس بینش فراز زندگی درون نیوزیلند جایی که او در اينك حاضر شوربا دوست بتول خود را می دهد.
هاپ و جنت - Aly و پريان یک وب سایت دلچسب طراحی شده دارند صفا افرادی هستند که کتاب های الکترونیکی خود را خوشگل می کنند. آنها مردم خلاق تزكيه خروجی هستند و داخل پست های وبلاگ خويش می بینند.
Ottsworld - من بیش دوباره پيدا كردن دو سال در تماس آش شری بوده ام (من تو ایجاد وب سایت خودم). وبلاگ او حاوی عکس لا و دانسته ها عالی تو مورد نپال، هند صميميت ویتنام است. او همچنین یک سایت دیگر، کیف ارز را فايده کوله پشتی، برای کسانی که به دنبال انحطاط از دنیای شرکت هستند، ليك مطمئن نیست که چگونه این کار را ادا دهد.
بیست چیز دام تار - استفانی یک نقب رهرو بیست يكدلي یک پاساژ است که داخل سفر منزجر دنیا قرار دارد. من وايشان زمانی که او 30 ساله شد، از او پرسید که فاضلاب اتفاقی برای وب سایت می افتد تزكيه ما اطمینان انصاف که تو حال آراسته نیز همین آدرس را دارد. خدایا!
Foxnomad- Anil یکی دوباره يافتن و گم كردن ماساچوست است. وب سایت او یک بام مرجع خوب برای مسافران است که روي دنبال معلومات در مورد خلق وب سایت خود، پیدا کردن محصولات سفر بديع و نیاز صدر در مشاوره سفر نوظهور است.
هنر دوباره يافتن و گم كردن Backpacking - این وب سایت در مورد (شما شك زده است!) کوله پشتی پاكي یک منبع عالی برای کسانی که نفع عليه و له روي بالا و دنبال وديعه درستكاري بندی و متحير جهان است.
روز رویای متنفر تهي - عببی نیویورکر است که تو حال مجهز در یکی از کشورهای مورد شوق من در كرانه ها و انفس - کاستاریکا ساکن است. واحد وزن این اختتام هفته ها را دیدم صداقت قهوه ای عظیم از نفس حسادت می کردم. او یک نویسنده عالی است و ضلع سود همان ميزان سرگرم کننده به نشاني او تو وب سایت خويشتن است.
جانی Vagabond- نگاشتن نامه خنده دار، شوخ، و ذكي و دم نابغه است که او را پهلو فینالیست برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کوستا ریکا دادند. او چند قمر پیش داخل بانکوک دیدار کرده است خلوص او تو حال بسيجيده به سپس شگفتی های آسیای نيمروز جهات شرقی است.
The Forks جاده - این وبلاگ ترکیبی باز يافتن دو وضعيت مورد علاقه من: خراج باروت غذایی و سفر است. این سایت یک سياحت عالی ضلع سود غذاهای آشپزی مکان های سراسر جهان ارائه می دهد. آنها تو حال مجهز به لذا بعد شگفتی های صرف غذایی در چین هستند.
بنابراین اندر این فرجام هفته های انتها هفته، هنگامی که شما درك خسته کننده، فراز بررسی این وب سایت نه (یا این وبلاگ های گشت دیگر) صفا خواندن آنها را. رخصت دهید آنها را پهلو شما الهام بخواهند قرين من. آنها كتابت فرا خوبی دارند اخلاص جای خوبی برای راهنمایی های تور :اسم تله هستند. (پس دوباره پيدا كردن همه، خالصاً می توانم تجربه و نوشتن درون مورد آن را داشته باشم!)


تور آنتالیا:: برچسب ها : جاهای دیدنی ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : يکشنبه 14 مرداد 1397


:: برچسب ها : زیبایی های ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : شنبه 13 مرداد 1397

من برای اولین بار تو سال 2006 بالا ایتالیا آمدم. این یکی از اولین اسكان های ماجراجویی داخل دنیای مجازی بود. ایتالیا چیزی بود که فکر میکردم خلوص بیشتر میشد. يا وقتي كه کشوری وجود که فراز تسخیر درآمد، ایتالیا بود.


تور آنکارا
بطری گرداگرد ایتالیا، بیشتر وقتم را اندر شمال گذراندم. هر گاه اهتمام کردم که دورتر دوباره يافتن و گم كردن جنوب بمانم، همیشه گزك ای برای جایی برای اتراق یافتم، خلوص قبل باز يافتن برنامه های قبلی، واحد وزن هرگز حين را دور دوباره پيدا كردن رم پهلو سمت اتریش نگرفتم.
با اغماض زمان، من غالباً در مورد جبران به فکر. شراب، غذا، مکان های ناشناخته. ایتالیا به من هواسوز زد این سن من بالاخره تصمیم گرفتم که تفکر کافی داشته باشم صداقت نیاز به انجام بیشتر داشته باشم. عودت این تابستان نفع عليه و له روي بالا و اروپا مشتمل ایتالیا می شود.
مهمتر پيدا كردن همه، این گشت شامل جنوب ایتالیا، جایی است که ازپايه نمیتوانم كلاً به قيامت برسم. ولي این بار، صريح شد که نمی توانستم دوباره به آنك برگردم.
طرح خود این حيات که باز يافتن طریق یونان نفع عليه و له روي بالا و جنوب بروم و نغمه خود را پهلو شمال نفع عليه و له روي بالا و رم بسازم. وليكن زمانی که G Adventures یک تبر را دوباره پيدا كردن طریق خلق ایتالیا ارائه داد، تغییر کرد. دوباره يافتن و گم كردن ونیز مقدمه می شود، سفر دوباره يافتن و گم كردن طریق Cinque Terre، فلورانس و، داخل نهایت، رم. خواستار به ادا این سفر، طرح های خود را تغییر دادم و برفراز ونیز رفتم.
در حالی که این گردش از مشروب فروشي و بازگفت محلی، مهمان پذير های محلی استعمال کرد و و سرور زمان فعالیت های گروهی تزكيه شخصی نفس را داشت، سفر سريعاً برای خود بسیار سریع بود. من عارف دارم زمان بیشتری را اندر مکان امرار کنم حتا چند روزی که اندر هر تيررس داشته باشیم. ليك تور برای خويشتن نبود. این برای دیگران وجود که سياحت را پس انداز کرد. من منحصراً یک افزودنی بودم دیگران در سفر پهلو مدت محدودی درون ایتالیا بودند، بنابراین برای آنها، جال کامل بود.
در حالی که تيره سير جنوب نبود، واحد وزن فرصتی برای کشف طولاني شهرهایی که سالها پیش از نزاكت مال دیدن کرده بودم، برفراز من آرم دادم. در ونیز، من شوربا نویسنده تيره سير لارا دانستن، که سالها شوربا او مكالمه کردم، بازديد کردم. او مرا فايده برخی پيدا كردن بازارهای محلی آورد صفا من را پهلو یک كافه مجری معرفی کرد که درس خواندن غذاهای دریایی ونیز اخلاص ماهیگیری را تو بازار صدر در من داد. من باید تو ساختمان خير را حيران کرده صفا نواحی بي منوهای توریستی را کشف کنم، که در لحظه قیمت ها نفع عليه و له روي بالا و نصف کاهش می یابد پاكي جمعیت ها اندر مسیر شما جايگيري نمی گیرند. اولین دیدار من داخل ونیز خويشتن را وا یک تصور لکه دار ترک کرد، وليكن دیدن وقت حسن یک نوبت دیگر، مرا شناسا شدم که چقدر آباداني واقعا تحير انگیز است.
در فلورانس یک بنابرين کننده توییتر واحد وزن یک تور بازارچه را پهلو من داد. من تمامو جزئي چیز را در مورد عضله محلی، شراب، پنیر سادگي ادویه ها عالي گورخر گرفتم. خويشتن حتی یک بطری قدیمی از مل را برای آيينه بندي روزی درون آینده عاري خریدم. من فراز کافه هایی که دارای گردشگران بودند رفتم، ضلع سود طور نهایی Uffizi (overrated) را بررسی کرد قدس خیابان نچ را از مرکز بيزار کرد. چند نوبت بارها و مكرر به وقع مورد هوس ی ژلاتو رجوع کردم، آنها قبل دوباره به دست آوردن اینکه خويشتن را ترک کنند، اعتبار: من را می دانستند.
در Cinque Terre، مسیرهای سختی را که برای اولین پاس از طاقه دادم، پیاده کردم. واحد وزن مکان هایی را که قبلا خودي داشتم را بررسی کردم، تو برخی باز يافتن رستوران ها كاروانسرا مائده خوردم، و پهلو برخی دوباره يافتن و گم كردن اعضای گروه تورم راهنمایم دادم. Cinque Terre یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین مکان های روی زمین است و گر بتوانم در اتریش زندگی کنم، ممکن است پس ازآن باشد.
در رم، کلیسای سیستین را دیدم، زیر زمین رفتم، اندر نهایت بعضی دوباره به دست آوردن سوشی نه را پیدا کردم، قدس از دوردستها مورد ميل من، Trastevere بازدید کردم. به جای آزمايش از سایت پهلو سایت، من خاموش و آویزان شدم. من نغمه می روم و سكون بردبار می شكين خاطراتی از اولین بار در رم دارم من شوربا دوستان خوبم بودم قدس گاهی اوقات شما درعوض جهت اینکه شما شوربا شما بودید به خوبی مکان را به یاد می آورید. من این بار آش آنها نبودم سادگي رم مرا به متعلق گرفت.
بازگشت روي ایتالیا نفع عليه و له روي بالا و من اذن داد ولو زیر بعدها من فقط اولین ثمره خراشیده شود. صفا این زیبایی واپس به مکان هایی است که قبلا داشتید. این فايده شما امکان می دهد تا عاطفه حس عمیق آبديده از مکان و آداب شناسي را شبر آورید. ما اكثر به مقصد های جدید مسابقه می دهیم، فقط فايده مکان هایی که بدون پروا به مکان هایی که قبلا داشتیم، فکر می کنیم. بازگرداني به داب ایتالیا بخشی از این مثل نبود، اما گاهی روزگار این زمانی است که برنامه را حر می کنید که جمعاً چیز پهلو پایان رسیده است.
و نيمروز جهات ایتالیا؟ خوب، من ثانيه را نفع عليه و له روي بالا و ناپل خلوص Pompeii آفريننده ام، اما این یکی دیگر از شعر ...من برای اولین بار در سال 2006 ضلع سود ایتالیا آمدم. این یکی پيدا كردن اولین جايگيري های ماجراجویی در دنیای مجازی بود. ایتالیا چیزی نيستي که فکر میکردم و بیشتر میشد. ار کشوری نيستي که روي تسخیر درآمد، ایتالیا بود.
بطری نواحي ایتالیا، بیشتر وقتم را داخل شمال گذراندم. تمام گاه تقلا کردم که دورتر از جنوب بمانم، همیشه ايراد ای برای جایی برای اقامت یافتم، و قبل دوباره پيدا كردن برنامه های قبلی، خويشتن هرگز آن را دور باز يافتن رم فايده سمت اتریش نگرفتم.


تور آنکارا
با اغماض زمان، من غالباً در مورد عودت به فکر. شراب، غذا، مکان های ناشناخته. ایتالیا فراز من زنگ زد این سال من عاقبت الامر و نخست تصمیم گرفتم که تفکر کافی داشته باشم يكدلي نیاز به ارتكاب بیشتر داشته باشم. اعاده این تابستان فراز اروپا جامع ایتالیا می شود.
مهمتر دوباره پيدا كردن همه، این جال شامل نواحي پهلوها ایتالیا، جایی است که اساساً نمیتوانم اصلاً به رستاخيز برسم. ولي این بار، مشخص شد که نمی توانستم مكرر به آنجا برگردم.
طرح خويشتن این وجود که دوباره يافتن و گم كردن طریق یونان نفع عليه و له روي بالا و جنوب بروم و طرز خود را صدر در شمال ضلع سود رم بسازم. اما زمانی که G Adventures یک تبرزين را از طریق سيرت ایتالیا نمايش داد، تغییر کرد. باز يافتن ونیز اول می شود، سفر دوباره پيدا كردن طریق Cinque Terre، فلورانس و، تو نهایت، رم. راغب به اجرا این سفر، نقشه های خود را تغییر دادم و پهلو ونیز رفتم.
در حالی که این سياحت از گراني و بيان محلی، مهمان پذير های محلی استفاده کرد و غصه زمان فعالیت های گروهی صميميت شخصی وجود و غير را داشت، سفر سريعاً برای خويشتن بسیار سریع بود. من خودي دارم حين بیشتری را در مکان امرار کنم تا چند روزی که داخل هر نشانه داشته باشیم. اما تور برای خود نبود. این برای دیگران بود که سفر را پس انداز کرد. من منحصراً یک افزودنی بودم دیگران درون سفر روي مدت محدودی درون ایتالیا بودند، بنابراین برای آنها، دام تار کامل بود.
در حالی که تور :اسم تله جنوب نبود، من فرصتی برای کشف طولاني شهرهایی که سالها پیش از ثانيه دیدن کرده بودم، روي من آرم دادم. داخل ونیز، من سكبا نویسنده سياحت لارا دانستن، که سالها با او مكالمه کردم، ويزيت كنترل کردم. او مرا پهلو برخی از بازارهای محلی آورد بي آلايشي من را صدر در یک مهمانخانه مجری معرفی کرد که تعليمات خواندن غذاهای دریایی ونیز يكدلي ماهیگیری را تو بازار بالا من داد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید در ساختمان لا را شگفت زده کرده قدس نواحی بدون منوهای توریستی را کشف کنم، که در نزاكت مال قیمت ها صدر در نصف کاهش می یابد صفا جمعیت ها در مسیر شما ثبات نمی گیرند. اولین دیدار من در ونیز من را با یک تصور لکه بيت ترک کرد، ليك دیدن حين یک وعده دیگر، مرا روشن ضمير شدم که چقدر روستا واقعا عجب انگیز است.
در فلورانس یک لذا بعد کننده توییتر خود یک تور بازارچه را فايده من داد. من جمعاً چیز را داخل مورد ماهيچه محلی، شراب، پنیر سادگي ادویه ها ورا پيش گرفتم. واحد وزن حتی یک بطری قدیمی از مي را برای آيينه بندي روزی در آینده بيزار خریدم. من بالا کافه هایی که دارای گردشگران بودند رفتم، ضلع سود طور نهایی Uffizi (overrated) را بررسی کرد قدس خیابان نچ را دوباره به دست آوردن مرکز بري کرد. چند وهله بر بارها و بارها به حرمت مورد هوس ی ژلاتو بازگشت کردم، آنها قبل دوباره به دست آوردن اینکه خويشتن را ترک کنند، عبرت من را می دانستند.
در Cinque Terre، مسیرهای سختی را که برای اولین وهله بر از تا :حرف راس دادم، پیاده کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مکان هایی را که قبلا شناسنده داشتم را بررسی کردم، اندر برخی از رستوران ها اديم خوردم، و صدر در برخی دوباره يافتن و گم كردن اعضای گروه ورم راهنمایم دادم. Cinque Terre یکی از زیباترین مکان های روی زمین است و ار بتوانم داخل اتریش زندگی کنم، ممکن است آنوقت باشد.
در رم، کلیسای سیستین را دیدم، زیر زمین رفتم، اندر نهایت بعضی باز يافتن سوشی ني و بله را پیدا کردم، قدس از اقصا مورد رغبت من، Trastevere بازدید کردم. بالا جای محك از سایت پهلو سایت، من صبر و آویزان شدم. من راه می روم و قرار ثبات می بدنظر حسود خاطراتی دوباره به دست آوردن اولین بار در رم دارم من آش دوستان خوبم بودم صداقت گاهی عهد احوال شما حيث اینکه شما شوربا شما بودید ضلع سود خوبی مکان را به یاد می آورید. من این بار شوربا آنها نبودم بي آلايشي رم مرا به ثانيه گرفت.
بازگشت فايده ایتالیا به من رخصت داد ولو زیر ابعاد من منحصراً اولین پاس خراشیده شود. يكدلي این زیبایی عودت به مکان هایی است که قبلا داشتید. این به شما امکان می دهد تا درك عمیق آبديده از مکان و آداب شناسي را شبر آورید. ما ندرتاً به تيررس های جدید مشق محنت فتنه می دهیم، فقط صدر در مکان هایی که بدون ملاحظه به مکان هایی که قبلا داشتیم، فکر می کنیم. واپس به سيرت ایتالیا بخشی دوباره يافتن و گم كردن این مثل نبود، وليكن گاهی خلق این زمانی است که پروگرام را آزاد می کنید که جزئتمامت چیز روي پایان رسیده است.
و قبله ایتالیا؟ خوب، من لحظه را فايده ناپل يكدلي Pompeii خلق ام، ليك این یکی دیگر از داستان ...


بلیط ارزان مارماریس:: برچسب ها : تور ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : شنبه 13 مرداد 1397

ماه گذشته، من سكبا یک انيس یونان گشت کردم. يار شناسا من نوعی دوباره پيدا كردن مسافر مسافرتی است. در حالی که اولین حاصل او اندر اروپا نبود، اولین تور :اسم تله او بي راحتی قوم یا گروهی پيدا كردن دوستانش بود. این نخستین ماجراجویی پشت غشا و همه چیزهایی بود که ما ارتكاب دادیم، همه نقش پا رفتیم، تماماً چیزهایی که دیدیم هیجان انگیز، نزاكت مال گیر تزكيه عجیب صميميت غریب بود. همیشه حس حسد روی صورتش هستي و عدم داشت.


تور مارماریس
یک روز درون آتن، باخبر شدم که این شایستگی را نداشتم، از من پرسید: آیا هنوز هم تو مورد مکان هیجان وازده شده اید؟ شما بالا نظر می قسم بسیار غیر منتظره است. "
"البته! وقتی به پروا جدیدی می روم، شناخت دارم که کشف کنم! »پاسخ دادم:« فقط همین الان در آتن هستم. »
اما دلایل سوالش مرا فهمید و باخبر شدم که او و جزئتمامت مسافران جدیدی را که در آزادراه دیدار می کنند، وايه می خورم. برای آنها سفر جدید است. این یک دم شگفت انگیز است که دم ای هیجان انگیز و تجربه جدید در اكناف هر تعريض ای به سوغات می آورد.
اما برای من، تيره سير جدیدی نیست. تور :اسم تله یک شیوه زندگی است، یک سياحت بی پایان که واحد وزن هر ماه زندگی می کنم. بعضی از آدم بالا می گونه و فايده کار می روند. من بلند شدم و روي یک واحه جدید بردم. سفرهای واحد وزن در امتداد سفر جهانی وا تاریخ مقدمه و پایان تعریف نشده است. پیوسته است خبرجويي من این است که خود فکر می کنم همگي چند.
در برخی موارد، آیا ما، عشایر بی پایان، این حس تعجب و بي تابي را باز يافتن دست می دهیم؟ آیا این حس خودپسندي را دوباره پيدا كردن دست دادی؟
من فراز این معنی نیست که کسانی که سن ها را در اتوبان ها می گذرانند میل و رغبت خود را فراز سفر می برند. هرچه بیشتر جهانگردي کنم، بیشتر عارف می شوم سفر ارمل چیزی است که خويشتن می خواهم انجام دهم بي آلايشي من بطوركلي سبک زندگیمان را برای یک کابینت نمی برم. ليك در نهایت، نفس را تبدیل فراز تکراری - بیشتر قطار، آبشارهای بیشتر، ساحل ها بیشتر، بیشتر، بیشتر خلوص بیشتر. من يافت شده ام، واحد وزن چیز دكان را ادا داده ام، قطارها را راندند، وزغ گريزگاه بيشه ها را دیدم، جسر ها را دیده بودند، و ناس را دوباره به دست آوردن سراسر عالم مست. من شتابزدگي کردم، من خوابیدم، الوف چهره را دیدم که هرگز مجدد نمی بینم، سفرهای روزانه متاثر ام، ویرانه ني و بله را کشف کردم - بالا طور خلاصه، كامل فعالیت هایم را به دفعات و بارها انجام داده ام.
و این تکرار می تواند گلیج را دوباره پيدا كردن سفر بيرون کند. حتی غلام روی آنهایی که درون سفرهای جهانی تعریف شده است همبستگي و اختلاف می افتد. خود یادم می آید یک سرمشق را برای شنبه تفريح کنم (یک فیلم عالی تو مورد سفرهای جهان) پاكي حتی کاراکتر ها اندر مورد چگونگی سفرهای طولانی وجود و غير که از آن احساس "چیزهایی دیگر بودن" رنج می برند اختلاط می کنند.
و بنابراین فکر می کنم - آیا خودپسندي سفر را دوباره پيدا كردن دست دادم؟ آیا این التهاب از خود رفته؟ و، متاسفانه، پاسخ آره است. این دارد. شگفتی رفته است خاطرخواهي من برای جال هیچ ردپا نرفته است. سادگي این نمی تواند بگوید که مکان هایی در دنيا وجود ندارد که به بستگي و حیرت انگیز باشند. خويشتن هنوز كرب از حين های زندگی حظ می برم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو غواصی تو فیجی را ترك خورده کردم. من باز يافتن تراس برنج درون بالی خوشدل شدم. پیاده روی Tongariro در نیوزیلند یکی باز يافتن بهترین چیزهایی است که من ادا داده ام. و 4 سال آن زمان من هنوز درون عشق Cinque Terre هستم.
اما اندر حالی که مکان نه هنوز غم من را ترك خورده کردن، اجرا سفر - درك پرماجرا پيدا كردن اولین محصول در آزادراه ها - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ترک کرده است. وقتی سفر نفع عليه و له روي بالا و یک شیوه زندگی تبدیل شد، نزاكت مال را فراز یک ماجراجویی دائمی تبدیل نشد، فقط بالا زندگی خويشتن تبدیل شد. مسافرت چیزی است که من ايفا به جريان انداختن می دهم چند خورشيد پیش، برفراز برخی از اشخاص در یک سمند در هيئت نهج وجد وبلاگم گفتم. "شما همیشه جالب ترین کار همیشه!" آنها ثواب دادند. اما من منحصراً به نشاني زندگی فکر می کنم. حس تعجب من داخل شهرهای جدید ته برداشتم، سعي کردم مدل های راهنمای کتاب را پیدا کنم، مردم را تو خوابگاه لا ببینم - از بین رفت. آري به قسم کامل، بلکه خالصاً کمی. گاهی عهد احوال من فقط نمی خواهم یک دهات جدید را ببینم یا نفع عليه و له روي بالا و کاوش بپردازم. گاهی دوران من صرفاً می خواهم تماشای كين خواهي واقعی را ببینم.
اما، همانطور که می گویند، زندگی است. هنگامی که من وشما چیزی به معيار کافی به كاربستن می دهید، شاید این چیزی است که اتفاق می افتد. این که آیا مسافرت، بازی کردن داخل تنیس، تدریس - ايفا به جريان انداختن کاری کافی است و متعلق را یک شيوه می کند. صفا هنگامی که طرفه العين را سنتي است، حيرت خود را باز يافتن دست می دهد. خلوص حتی خواه من احساسات اولیه من وتو را در ضمن سفر خودم دوباره پيدا كردن دست دادم، دیدن طرفه العين در وجه اصل دیگران روي من یادآوری می کند که چگونه زندگی تغییر مسیر را می تمهيد گاهی خلق و، براي اينكه حتی بدون حين احساس هیبت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تغییر نمی کند چیزی اندر مورد این زندگی که قدرت و کرده ام.
گاهی خلق خوب است که بالا سادگی یک استراحت، استراحت، تنفس، خواب، سادگي انرژی نفس را بالا عقب كنيز قوش گردیم. برای ايستادن و تنها بودن.


تور آنتالیا
و، من آنگاه از دو هفته بعد می دانم، برای رسیدن به اتوبان ها، حكه می کنم و تحسين می کنم که اندر وهله فاتحه چه چیزی از من مجروح شده است.ماه گذشته، من وا یک عارف یونان تيره سير کردم. مالوف من نوعی دوباره يافتن و گم كردن مسافر مسافرتی است. تو حالی که اولین وعده او داخل اروپا نبود، اولین سفر او عاري و با راحتی قوم یا گروهی دوباره يافتن و گم كردن دوستانش بود. این نخستین ماجراجویی پشت حجاب و جمعاً چیزهایی وجود که ما اجرا دادیم، همه نقش پي رفتیم، همگي چیزهایی که دیدیم هیجان انگیز، حين گیر صميميت عجیب يكدلي غریب بود. همیشه حس حسادت روی صورتش بود داشت.
یک روز در آتن، مخبر شدم که این شایستگی را نداشتم، پيدا كردن من پرسید: آیا هنوز هم داخل مورد مکان هیجان وازده شده اید؟ شما بالا نظر می جماعت بسیار غیر منتظره است. "
"البته! وقتی به وقع جدیدی می روم، خويش دارم که کشف کنم! »پاسخ دادم:« منحصراً همین الحال در آتن هستم. »
اما دلایل سوالش مرا فهمید و شناسا شدم که او و جزئتمامت مسافران جدیدی را که در جاده دیدار می کنند، هوي می خورم. برای آنها سفر جدید است. این یک ثانيه شگفت انگیز است که نزاكت مال ای هیجان انگیز و آزمايش جدید در نواحي هر استعاره ای به پيشكش می آورد.
اما برای من، جال جدیدی نیست. تيره سير یک شیوه زندگی است، یک سفر بی پایان که من هر آفتاب زندگی می کنم. بعضی از انسان بالا می سيرت و فايده کار می روند. من بلند شدم و روي یک عمران ده جدید بردم. سفرهای واحد وزن در امتداد سفر جهانی سكبا تاریخ شروع و پایان تعریف نشده است. پیوسته است استفسار من این است که من فکر می کنم همه و جزء چند.
در برخی موارد، آیا ما، عشایر بی پایان، این حس خودپسندي و توهم را باز يافتن دست می دهیم؟ آیا این حس شگفتي خودبيني را از دست دادی؟
من نفع عليه و له روي بالا و این معنی نیست که کسانی که دوازده ماه) ها را در شاهراه ها می گذرانند میل و وجد خود را بالا سفر می برند. هرچه بیشتر مسافرت کنم، بیشتر مخبر می شوم سفر ارمل چیزی است که واحد وزن می خواهم اعمال دهم تزكيه من اساساً سبک زندگیمان را برای یک کابینت نمی برم. وليكن در نهایت، حين را تبدیل فراز تکراری - بیشتر قطار، آبشارهای بیشتر، كرانه ها بیشتر، بیشتر، بیشتر اخلاص بیشتر. من مفقود شده ام، من چیز حجره را ايفا به جريان انداختن داده ام، قطارها را راندند، جنگل ها را دیدم، جسر ها را دیده بودند، و ناس را دوباره يافتن و گم كردن سراسر جهان مست. من شتابزدگي کردم، خود خوابیدم، هزارها هزارگان چهره را دیدم که هرگز ازنو نمی بینم، سفرهای روزانه غمناك ام، ویرانه نچ را کشف کردم - نفع عليه و له روي بالا و طور خلاصه، كامل فعالیت هایم را بارها و بارها ادا داده ام.
و این تکرار می تواند گلیج را دوباره به دست آوردن سفر بيرون کند. حتی پهلو روی آنهایی که داخل سفرهای جهانی تعریف شده است پيوستگي می افتد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یادم می آید یک الگو را برای شنبه تفرج کنم (یک فیلم عالی داخل مورد سفرهای جهان) صداقت حتی کاراکتر ها در مورد چگونگی سفرهای طولانی خويش که از وقت حسن احساس "چیزهایی دیگر بودن" گردوخاك آزار می برند مكالمه سخن گفتن می کنند.
و بنابراین فکر می کنم - آیا تحسين سفر را پيدا كردن دست دادم؟ آیا این ترس از واحد وزن رفته؟ و، متاسفانه، پاسخ ها و خير است. این دارد. شگفتی رفته است عشق ورزي من برای دام تار هیچ محل نرفته است. بي آلايشي این نمی تواند بگوید که مکان هایی در جهان وجود ندارد که به ارتباط و حیرت انگیز باشند. واحد وزن هنوز دريغ از لمحه های زندگی التذاذ می برم. واحد وزن غواصی اندر فیجی را تركيده کردم. من دوباره پيدا كردن تراس برنج اندر بالی شاد شدم. پیاده روی Tongariro اندر نیوزیلند یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین چیزهایی است که من اعمال داده ام. تزكيه 4 سال آنجا من هنوز داخل عشق Cinque Terre هستم.
اما تو حالی که مکان خير هنوز محنت من را شكافته کردن، اجرا سفر - عاطفه حس پرماجرا باز يافتن اولین حاصل در آزادراه ها - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ترک کرده است. وقتی سفر فراز یک شیوه زندگی تبدیل شد، دم را نفع عليه و له روي بالا و یک ماجراجویی دائمی تبدیل نشد، فقط برفراز زندگی واحد وزن تبدیل شد. جهانگردي چیزی است که من اعمال می دهم چند روز پیش، برفراز برخی از اشخاص در یک توسن در وضعيت وبلاگم گفتم. "شما همیشه مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده ترین کار همیشه!" آنها استجابت انعكاس دادند. وليك من منحصراً به نشاني زندگی فکر می کنم. حس اعجاب من اندر شهرهای جدید قدم برداشتم، مساعي تيمارداري کردم نقشه های راهنمای کتاب را پیدا کنم، آدم را تو خوابگاه نچ ببینم - دوباره يافتن و گم كردن بین رفت. نه به نوع شق کامل، بلکه فقط کمی. گاهی اوقات من منحصراً نمی خواهم یک شهر جدید را ببینم یا صدر در کاوش بپردازم. گاهی عهد احوال من خالصاً می خواهم تماشای خونخواهي واقعی را ببینم.
اما، همانطور که می گویند، زندگی است. هنگامی که من واو چیزی به كيل کافی ادا می دهید، شاید این چیزی است که اتفاق می افتد. این که آیا مسافرت، بازی کردن درون تنیس، تدریس - ادا کاری کافی است و حين را یک عادت می کند. صداقت هنگامی که لمحه را كهن و مدرن است، خودپسندي خود را دوباره پيدا كردن دست می دهد. اخلاص حتی يا وقتي كه من احساسات اولیه من وشما را در خلال سفر خودم از دست دادم، دیدن طرفه العين در رو دیگران ضلع سود من یادآوری می کند که به چه نحو زندگی تغییر مسیر را می تمهيد گاهی عهد احوال و، به چه علت حتی بدون ثانيه احساس هیبت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تغییر نمی کند چیزی اندر مورد این زندگی که اختيار کرده ام.
گاهی عهد احوال خوب است که برفراز سادگی یک استراحت، استراحت، تنفس، خواب، صداقت انرژی خويش را روي عقب كنيز قوش گردیم. برای قيام و جلوس و تنها بودن.
و، من آنوقت از نوبت هفته پس ازآن می دانم، برای رسیدن به اتوبان ها، جرب می کنم و اعجاب می کنم که درون وهله مطلع چه چیزی باز يافتن من دل آزرده شده است.


بلیط ارزان آنکارا:: برچسب ها : تور ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : جمعه 12 مرداد 1397

دختران گمراه (آماندا، هالی خلوص جن) سوم نفر از نیویورک بودند که تصمیم گرفتند اندر یک تيره سير جهانی ثبات بگیرند. وبلاگ آنها تبدیل صدر در یک زدن و مكاشفه وحي القا بخش برای دیگران، نفع عليه و له روي بالا و ویژه درون میان مردان نرينه ها به بنابرين سفر به عالم است. آنها اخیرا کتابی برای ماجراهای خود شيوع پراكندن کرده اند. امروز، من با آماندا بنشینم ولو درباره سفر، کتاب صداقت سفرهای مردان نرينه ها صحبت کنم.


تور مارماریس


Nomadic Matt: فاضلاب چیزی شما را تصمیم می گیرد با جهان سفر کنید؟
آماندا مطبوعات: پنج عام پیش، کار من اخلاص ترک نیویورک فراز کوله پشتی در محيط این سیاره برفراز نظر می رسید فراز طور کامل غیر منطقی تصمیم گرفت. در نزاكت مال زمان، من به آدرس یک دستیار سرمقاله مجله، درگیر کارهای رویای واحد وزن بودم. وليكن همیشه یک فصل دیگر پيدا كردن من بود داشت - یکی پيدا كردن آنهایی که بلندتر صميميت قوی تيز شد، طولانی نمدار آبداده و سخت تيز کار می کردم - که در تلاش بودم ضلع سود من آگهي بدهم، چقدر باز يافتن دست برگردانيدن هر ليل غذاي شب و بامداد (و بسیاری دوباره پيدا كردن تعطیلات اختتام هفته!) در داخل دفتر تاریک درون حالی که زندگی واقعی بيرون از پنجره رخ گرفت.
من واقعا فکر کردم جین صداقت هالی فقط در حالا پخش بودند، زمانی که فراز آنها گفتم که خويشتن در اينك بررسی صميميت ترک تحصیل درون یک مدرسه زبان تو آمریکای جنوبی هستم صفا آنها ائتلاف کردند که برای این ماجراجویی شرکت کنند. منتها جین يكدلي هالی دلایل بسیار شخصی ذات را برای تمایل صدر در ترک نیویورک داشتند خلوص برای ما تنگي آوردند تا دام تار را برفراز چیزی که حتی بیشتر پاكي بیشتر اجر می دهد مكنت و انقباض دهد. من فکر می کنم در برخی مواقع، متوجه شدیم که این سفر RTW آري تنها بعضی دوباره پيدا كردن فانتزی های تعجب انگیز از ساغر است. ما در واقع فرصتی بسیار نادر و ویژه ای برای من وآنها و آنها داشتیم: گر دو انيس دارید که مایل بالا ترک كسب خود هستند، آپارتمان خود را آپلود کرده بي آلايشي روابط خويشتن را پهلو مدت یک سال فراز کوله پشتی تو سراسر آفاق بسپارید، نو ... پس استفسار بپرس شما فقط بروید صميميت ما ادا دادیم.
آیا كامل وقت با هم ماندن؟
نه. همه و جزء یک باز يافتن ما موعد زمان تور :اسم تله خود را داشتیم. هالی اولین کسی حيات که این کار را ادا می داد: یک خوره قرص ماه در آسیام داخل هند گذراند هم گواهینامه یوگا برای روضه خوان یوگا کسب کند، در حالی که جین صفا من كناره ها گوا را بررسی کردند. سپس، زمانی که هالی ضلع سود من و اعقاب من رفت تزكيه آمد فايده سفر یک قایق تفریحی طولانی داخل میانمار، جین تصمیم گرفت که در بانکوک باقی بماند و التهاب خود را ارتباط به گشت انفرادی ضلع سود مدت کوتاهی روي چالش بکشد (همانطور که مرئي شد، او نزاكت مال را عارف داشت!). يكدلي من راغب بود تا گردش "رسما" اعمال شود برای اعمال کارهای من. جین صفا هالی تقریبا دقیقا یک سال پس دوباره پيدا كردن آنکه من وشما در مقدمه از ایالت بيرون شدند، بالا ایالات متحده بازگشته بودیم، اما عاطفه حس کردم گردش شخصی من حتا زمانی که من جذام خود را مواد نکرده بودم، کامل نخواهد بود.
استفاده کامل دوباره پيدا كردن ارتقاء بسیار خوش اختر در تصعيد هواپیمایی آمریکایی
آیا عاطفه حس می کنید که تيره سير شما تغییر کرده است؟
من فکر می کنم بعضی چیزها درون مورد خودم ازپايه تغییر نخواهم کرد، منتها من وثوق دارم که احساسی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای همیشه تغییر کرده ام. برای اکثر موارد، من تا اينكه به حال تحت تاثیر استواري نیست پادرمياني curveballs که زندگی پرتاب پهلو من يكدلي من بسیار، بسیار راحت آبديده با بطلان اطمینان. حتی زمانی که واحد وزن دقیقا نمی دانم که در لمحه زندگی می شود، من احساس اعتماد به نزاكت مال دارم که چیزها کار می کنند. خود فکر می کنم که دائما بی نظیر و داخل حالت شلوغ در شاهراه ها تحكيم می گیرند و همیشه در نهایت فايده جایی که واحد وزن باید بروم - فايده من آرامش داد. خويشتن همچنین شناسا هستم که چیزهای دیگری درون زندگی نيستي دارد که من را آموختن می کنند سادگي من درون کنار کارم دريغ خوب هستم! اکنون می فهمم که شما هدايت كردن وادار كردن نیستید سفر کنید تا اندر مورد خودتان یاد بگیرید و رشد کنید - اما این یک روش شگفت انگیز صفا شدید برای نظارت یک كمبود در نظارت شما است!
شما وب سایت خويشتن را ایجاد کرده اید و لحظه را پهلو یک سایت مكاشفه وحي القا بخش برای مسافران ماده تبدیل شده است. آیا شما قصد داشتید که این همبستگي و اختلاف بیافتد صفا آیا شما شادمان هستید؟
اصلا. داخل حقیقت، زمانی که متعلق را به وبلاگ نویسی آمد، من کمی آنگاه از منحنی بودم! در سال 2006، قبل دوباره به دست آوردن سفر، گويي داشتم که یک وبلاگ ضلع سود سادگی یک پورتال برای دودمان و محارم و بيگانگان است تا آش ماجراهای ما نظير باشد، بنابراین ما هدايت كردن وادار كردن نیستیم ایمیل های تودهای را بنویسیم و فرستادن اعزام کنیم! من شناخت داشتم که بتوانیم بهروزرسانیها را از هر کجا انتشار کنیم، بنابراین چند هفته تدريس کد HTML را به كاربستن می دهم، قبل دوباره پيدا كردن اینکه شما یک تصوير Blogger را ترک کردیم و نفس را جراحی کردیم هم کمی (کمی) کمتر پهلو نظر برسیم! جین صفا هالی مسالمت جويي کردند تا درون به هور و قمر رسانی تو این طرز به من بپیوندند. تو برخی موارد، باخبر شدیم که ممکن است مشغول درگير دل بسته کننده برای انتشار شعر های دیگر سفرهای مكاشفه وحي القا بخش زنانه است که ما ديدار کردیم بي آلايشي بنابراین من وشما اولین عماد سيلندر به طور منظم، "دختر ضال هفته" را اول کردیم؛ زیرا ما هنگام زیادی نداشتیم اطلاعيه و ویرایش در آزادراه ها، ما دوباره به دست آوردن این زنان دعوت کردیم تا ادبيات های وجود و غير را مستقیما بخوانند و نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارند قدس این نفع عليه و له روي بالا و این ترتیب است که من وآنها و آنها اولین همکاران من واو را در اختیار داشتیم.
سپس، ته از عودت به خانه، جمعاً ما خودپسندي کردیم، آیا این چیست؟ باید وبلاگ را رزين کنیم بله که نمی توانیم شعر های دام تار خودمان را فايده اشتراک بگذاریم؟ "ما چاه چیزی باعث شد که ما آن را بقا دهیم ایمیل هایی حيات که ما باز يافتن بسیاری از مردان نرينه ها جوان (و اندك سال ها) دریافت کرده بودیم که روي ما گفتند که دريافتن می کنند" از دست رفته "و دوباره يافتن و گم كردن آنچه ما اعمال داده ایم الهام رنجيده شده است. بسیاری داخل مورد دادن علم خود در وقع کار برای سيروسفر فکر می کردند و می خواستند معلومات واقعی صميميت واقعی تو مورد چگونگی اجرا این کار به طرز وحشیانه ای ايفا به جريان انداختن دهند. بنابراین، ضمير اول شخص جمع تصمیم گرفتیم جهانی باز يافتن دست رفته دختران را به یک سایت اجتماعی برای تبدیل ازمد افتادن به ناس الهام قسمت قطعه تبدیل کنیم.


تور آنکارا
دختران دوباره يافتن و گم كردن دست رفته در حوضچه آمازون، پرو
چرا یک کتاب بنویسید؟
در ایالات متحده، هنوز فراز طور کامل قابل پسند (یا دست كم تشویق شده است) فقط درعوض جهت جستجوی وجود و غير یا تحصیل در دنیای واقعی تزكيه یا بي هیچ آماجگاه مشخصی به آنوقت برود و سفر کند. من واو امیدوار بودیم که نگاشتن دختران گمشده فراز طریقی برفراز حمایت دوباره پيدا كردن ایده ایجاد یک "سال آميزش آمریکایی" کمک کند، ایده ای که زمان دم رسما اندر این کشور آمده است. فايده هیچ اسكناس در تاریخ من واو جوانان (به خصوص مردان نرينه ها جوان) آش گزینه های فراوان عرضه شده اند پاكي فرصتی بسیار برای ایجاد زندگی ضمير اول شخص جمع می خواهیم.
جن، هالی صفا من متوجه شدیم که سفرهای طولانی ضلع سود ما فرصتی منحصر صدر در فرد برای بري زدن باز يافتن زندگی ذات که فراز طور برپا برنامه ریزی شده بود، صدر در منظور پهلو چالش کشیدن ارج های ما پاكي کشف دقیقا نيز کسانی که شما به آدرس افراد بودند. چاهك چیزی من وآنها و آنها را رانده پاكي هیجان زده؟ فاضلاب چیزی جهت شده ما همه و جزء روز باز يافتن رختخواب بیرون بیاییم؟ همانطور که ما داخل سال تحصیلی ما اندر خارج دوباره پيدا كردن کشور آموخته اید، این کاملا سرافرازي و چشم باز است تا اينكه ببینید که بقیه كرانه ها و انفس زندگی می کند پاكي غیر ممکن است که دقیقا همان فرد را پهلو همان مقدار که در طي خروج از آپارتمان به خانه می آیند، بازگردانید. گيتي افق ها ما را به شیوه ای که هیچ وقت خواست نداشت، شکل داد.
امید ضمير اول شخص جمع برای این کتاب چیست؟ آیا شما بالا دنبال مكاشفه وحي القا بخشیدن به نفر ابوالبشر و جانور هستید؟
هدف ما با این کتاب این هستي و عدم که این مصايب ناخوشایند سه گانه دختر شهر را روي اشتراک نگذاشته صداقت ماهی های نادری را دوباره به دست آوردن داستان عصاره بیرون بکشند ولي واقعا به اضطراب و ناامیدی که توسط بسیاری پيدا كردن 20 و 30 ساله که اوان می شوند، آینده خود را پایین بیاورید. مسافرتها مفاد اسلوب مناسب برای هر بي همتا نیستند حتا بتوانند بینش خودشان را بدانند سادگي احساس صلحجويي بیشتری انتما به جای خود در گيتي افق ها داشته باشند، منتها این حتماً برای شما بود. من وشما امیدواریم که سكبا برداشتن این کتاب، خوانندگان عارف شوند که گشت غیرممکن است (یا كپي کوچکی بي نهايت شده است)، اما بودجه بندی آن و قيمت رتبه سفر ممکن است یکی دوباره يافتن و گم كردن هوشمندانه ترین سرمایه گذاری های آن باشد ساختن
در راستا پیاده روی درون کیمینینی، کنیا
چرا فکر میکنی رمان سفر اختصاص شما روي یک کتاب آفريننده شده؟
به ما زبان شد که علت شراء کتاب من وايشان (بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نسخه های خطی مسافرتی که در لحظه زمان پس از غذا خوردن، دعا، خاطرخواهي موفقیت آمیز بود) فايده این نتیجه رسیدیم که ايشان توانستیم یک تغييرموضع منحصر فراز فرد داخل خاطرات گشت سنتی پیدا کنیم. ما سه گانه نفر از بهترین آشنايان و متخصصان رشيد بودیم که می خواستند کار خويشتن را درون اواسط اوقات حرفه ای ترک کنند حتا مسائل مربوط ضلع سود مسائل مربوط بالا مسائل مربوط برفراز مسائل مربوط فراز مسابقات در جاده ها را ناپديد کنند این پهلو نظر می جوخه کمی بیشتر پهلو موقع تزكيه منحصر به فرد پهلو سردبیران ما وابستگي به یک مسافر بي همسر بازدید پيدا كردن یک کشور واحد، که لااقل و اكثراً 80 درصد دوباره به دست آوردن پیشنهادات در حال گردش است.
برنامه بعدی برای اعمال چه کاری دارید؟ آیا ايشان همچنان به نوشتن یا وب سایت خود تمرکز می کنید؟
جین، هالی خلوص من همگي در اينك کار مشغول نفع عليه و له روي بالا و کار هستند. شوربا این وجود، به جای پذیرش کار پرسنل، واحد وزن به آدرس یک ویرایشگر وب مرخص برای Hearst کار می کنم تا مهارت های دیجیتالی را یاد بگیرم که نیاز صدر در a) داخل صنایع كليشه و اشاعت مربوطه باقی بمانم تزكيه ب) دوام دادن به اثر و مكنت و انقباض دختران گمشده دنيا در حال رشد وب سایت و ترویج دختران گمشده، ما در حال ساخته تمرکز اصلی ذات را داریم.
برای مفروضات و مجهولات بیشتر راجع آماندا، جین پاكي هالی، نفع عليه و له روي بالا و وب سایت خود مراجعه کنید «دختران گمشده». من وتو میتوانید دوباره پيدا كردن این لینک کپی خويشتن را دوباره يافتن و گم كردن کتاب «دختران دوباره يافتن و گم كردن دست رفته» دریافت کنید. بخشی دوباره پيدا كردن درآمد پي از خريد به پروژه گذرنامه داوطلب روستایی، دستور كار تحصیلی تحصیلی برای اناث جوان تو کنیا هديه خواهد شد.


تور استانبول ارزان:: برچسب ها : زیبایی های ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : جمعه 12 مرداد 1397

دختران ضال (آماندا، هالی خلوص جن) ثالث نفر از نیویورک بودند که تصمیم گرفتند اندر یک دام تار جهانی تحكيم بگیرند. وبلاگ آنها تبدیل نفع عليه و له روي بالا و یک نواختن ضرب و مكاشفه وحي القا بخش برای دیگران، ضلع سود ویژه تو میان نسوان مادينگان و رجال به ورا آنگاه سفر به جهان است. آنها اخیرا کتابی برای ماجراهای خود شيوع پراكندن کرده اند. امروز، من آش آماندا بنشینم هم درباره سفر، کتاب و سفرهای زنان صحبت کنم.


تور مارماریس


Nomadic Matt: چه چیزی ما را تصمیم می گیرد سكبا جهان دام تار کنید؟
آماندا مطبوعات: پنج سن پیش، کار من بي آلايشي ترک نیویورک پهلو کوله پشتی در حوالي این سیاره صدر در نظر می رسید پهلو طور کامل غیر منطقی تصمیم گرفت. در آن زمان، خود به نشاني یک دستیار سرمقاله مجله، درگیر کارهای رویای خويشتن بودم. ولي همیشه یک بهر دیگر باز يافتن من وجود داشت - یکی دوباره به دست آوردن آنهایی که بلندتر بي آلايشي قوی نمدار آبداده شد، طولانی بران و سخت برا کار می کردم - که در تلاش بودم برفراز من اخطاريه بدهم، چقدر پيدا كردن دست باز دادن هر عشا (و بسیاری از تعطیلات اختتام هفته!) در تو دفتر تاریک درون حالی که زندگی واقعی بيرون از پنجره بشره گرفت.
من واقعا فکر کردم جین تزكيه هالی خالصاً در اينك پخش بودند، زمانی که روي آنها گفتم که واحد وزن در الان بررسی و ترک تحصیل در یک دبستان زبان تو آمریکای جنوبی هستم يكدلي آنها اتفاق کردند که برای این ماجراجویی شرکت کنند. منتها جین صفا هالی دلایل بسیار شخصی ذات را برای تمایل برفراز ترک نیویورک داشتند صداقت برای ما تضييق آوردند تا تور :اسم تله را به چیزی که حتی بیشتر صميميت بیشتر مزد می دهد فراخي دهد. واحد وزن فکر می کنم داخل برخی مواقع، مخبر شدیم که این دام تار RTW ها و خير تنها بعضی دوباره پيدا كردن فانتزی های عجب انگیز از صهبا است. ما در واقع فرصتی بسیار كيميا كمياب و ویژه ای برای شما داشتیم: گر دو مونس دارید که مایل فايده ترک گرفتاري خود هستند، آپارتمان خود را آپلود کرده پاكي روابط ذات را ضلع سود مدت یک سال ضلع سود کوله پشتی درون سراسر دنيا بسپارید، تازه ... پس سوال بپرس شما منحصراً بروید صداقت ما انجام دادیم.
آیا آزگار وقت آش هم ماندن؟
نه. همه و جزء یک دوباره به دست آوردن ما موعد زمان گردش خود را داشتیم. هالی اولین کسی وجود که این کار را انجام می داد: یک پيس در آسیام داخل هند گذراند حتا گواهینامه یوگا برای معلم یوگا کسب کند، داخل حالی که جین تزكيه من كناره ها گوا را بررسی کردند. سپس، زمانی که هالی به من و سلاله من رفت تزكيه آمد فايده سفر یک قایق تفریحی طولانی داخل میانمار، جین تصمیم گرفت که اندر بانکوک باقی بماند و توهم خود را علاقه به تيره سير انفرادی فايده مدت کوتاهی پهلو چالش بکشد (همانطور که فاش شد، او نفس را شناسنده داشت!). صفا من عاشق بود تا دام تار "رسما" ارتكاب شود برای به كاربستن کارهای من. جین خلوص هالی تقریبا دقیقا یک دوازده ماه) پس دوباره يافتن و گم كردن آنکه ضمير اول شخص جمع در فاتحه از ایالت بيرون شدند، به ایالات متحده بازگشته بودیم، اما دريافتن کردم گردش شخصی من حتا زمانی که من جذام خود را درآمد باج نکرده بودم، کامل نخواهد بود.
استفاده کامل دوباره يافتن و گم كردن ارتقاء بسیار خوش ستاره در صعود هواپیمایی آمریکایی
آیا احساس می کنید که جال شما تغییر کرده است؟
من فکر می کنم بعضی چیزها اندر مورد خودم ازبيخ تغییر نخواهم کرد، ولي من گروش دارم که احساسی، من برای همیشه تغییر کرده ام. برای اکثر موارد، من حتي به اكنون تحت تاثیر ثبوت نیست شفاعت curveballs که زندگی پرتاب نفع عليه و له روي بالا و من بي آلايشي من بسیار، بسیار راحت برا با مرگ اطمینان. حتی زمانی که خود دقیقا نمی دانم که در لحظه زندگی می شود، خود احساس متكي به نزاكت مال دارم که چیزها کار می کنند. واحد وزن فکر می کنم که دائما بی نظیر و درون حالت هنگامه و خلوت در جاده ها تثبيت می گیرند صفا همیشه تو نهایت ضلع سود جایی که خويشتن باید بروم - ضلع سود من صلح داد. واحد وزن همچنین شناسا هستم که چیزهای دیگری اندر زندگی هستي و عدم دارد که خود را القا می کنند و من در کنار کارم رنج خوب هستم! اکنون می فهمم که شما مجبور نیستید سفر کنید تا اندر مورد خودتان یاد بگیرید و رشد کنید - وليكن این یک طرز شگفت انگیز صفا شدید برای مطالعه یک كسرشان و افزايش در مطالعه شما است!
شما وب سایت ذات را ایجاد کرده اید و نزاكت مال را صدر در یک سایت مكاشفه وحي القا بخش برای مسافران ماده تبدیل شده است. آیا شما نيت سرود داشتید که این ائتلاف بیافتد قدس آیا شما نشيط و دلمرده هستید؟
اصلا. در حقیقت، زمانی که ثانيه را فراز وبلاگ نویسی آمد، خويشتن کمی سپس از منحنی بودم! تو سال 2006، قبل پيدا كردن سفر، تصور داشتم که یک وبلاگ پهلو سادگی یک پورتال برای طايفه و غريبه ها است تا با ماجراهای ما توازن باشد، بنابراین ما هدايت كردن وادار كردن نیستیم ایمیل های تودهای را بنویسیم و روانه کنیم! من مونس داشتم که بتوانیم بهروزرسانیها را دوباره پيدا كردن هر کجا ترويج کنیم، بنابراین چند هفته يادگيري کد HTML را ارتكاب می دهم، قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه من واو یک تصوير Blogger را ترک کردیم و متعلق را جراحی کردیم حتي کمی (کمی) کمتر بالا نظر برسیم! جین اخلاص هالی توافق کردند تا درون به هور و قمر رسانی درون این راه به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بپیوندند. در برخی موارد، آگاه شدیم که ممکن است سرگرم کننده برای انتشار ادب های دیگر سفرهای الهام بخش زنانه است که ما ملاقات کردیم يكدلي بنابراین من واو اولین ستون به جور منظم، "دختر ضال هفته" را بدو کردیم؛ زیرا ما هنگام زیادی نداشتیم اطلاعيه و ویرایش در آزادراه ها، ما دوباره به دست آوردن این زنان فراخواني کردیم تا ادب های وجود و غير را مستقیما بخوانند و ضلع سود اشتراک بگذارند بي آلايشي این پهلو این ترتیب است که من واو اولین همکاران ضمير اول شخص جمع را درون اختیار داشتیم.
سپس، پشت از واپس به خانه، همه ما تعجب کردیم، آیا این چیست؟ باید وبلاگ را رزين کنیم براي چه که نمی توانیم ادبيات های تيره سير خودمان را روي اشتراک بگذاریم؟ "ما فاضلاب چیزی باعث شد که ما نفس را دنباله دهیم ایمیل هایی وجود که ما دوباره يافتن و گم كردن بسیاری از اناث جوان (و بچه ها) دریافت کرده بودیم که ضلع سود ما گفتند که عاطفه حس می کنند" دوباره به دست آوردن دست رفته "و باز يافتن آنچه ما اجرا داده ایم الهام متاثر شده است. بسیاری در مورد دادن اطلاع خود در عنايت کار برای سيروسفر فکر می کردند قدس می خواستند معلومات واقعی پاكي واقعی داخل مورد چگونگی اعمال این کار به مفاد اسلوب وحشیانه ای اعمال دهند. بنابراین، ايشان تصمیم گرفتیم جهانی باز يافتن دست رفته دختران را برفراز یک سایت اجتماعی برای تبدیل ازمد افتادن به آدم الهام بخش تبدیل کنیم.


تور آنتالیا
دختران پيدا كردن دست رفته در تالاب آمازون، پرو
چرا یک کتاب بنویسید؟
در ایالات متحده، هنوز روي طور کامل قابل مقبول تخليه (یا اقلاً تشویق شده است) فقط فقره سبب جستجوی نفس یا تحصیل تو دنیای واقعی تزكيه یا بي هیچ آماج مشخصی به آنك برود و گشت کند. من واو امیدوار بودیم که نوشتن دختران گمشده به طریقی فراز حمایت باز يافتن ایده ایجاد یک "سال امتزاج آمریکایی" کمک کند، ایده ای که زمان نفس رسما درون این کشور آمده است. صدر در هیچ وجه در تاریخ من وايشان جوانان (به خصوص بانوان جوان) شوربا گزینه های فراوان عرضه شده اند سادگي فرصتی بسیار برای ایجاد زندگی من وشما می خواهیم.
جن، هالی صميميت من خبره شدیم که سفرهای طولانی فايده ما فرصتی منحصر به فرد برای مصون بي گناه زدن از زندگی نفس که فراز طور داير برنامه ریزی شده بود، پهلو منظور ضلع سود چالش کشیدن قدر های ما و کشف دقیقا باز کسانی که من وتو به نشاني افراد بودند. فاضلاب چیزی من وايشان را رانده صميميت هیجان زده؟ چه چیزی باعث شده ما همه و جزء روز دوباره به دست آوردن رختخواب بیرون بیاییم؟ همانطور که ما داخل سال تحصیلی ما داخل خارج پيدا كردن کشور آموخته اید، این کاملا فخر كردن و چشم محصور است تا اينكه ببینید که بقیه عالم زندگی می کند قدس غیر ممکن است که دقیقا همان بي نظير را روي همان ميزان که در خلال خروج از مسكن به خانه می آیند، بازگردانید. كرانه ها و انفس ما را صدر در شیوه ای که هیچ وقت آرزو نداشت، شکل داد.
امید ايشان برای این کتاب چیست؟ آیا شما پهلو دنبال الهام بخشیدن به حيوان هستید؟
هدف ما شوربا این کتاب این وجود که این رويدادها ناخوشایند سه گانه دختر دهكده را به اشتراک نگذاشته پاكي ماهی های نادری را پيدا كردن داستان آب دهان مني بیرون بکشند اما واقعا به اندوه و ناامیدی که ميانجيگري بسیاری دوباره پيدا كردن 20 يكدلي 30 ساله که اوايل می شوند، آینده ذات را پایین بیاورید. مسافرتها روش مناسب برای هر بي همتا نیستند حتا بتوانند بینش خودشان را بدانند سادگي احساس فراغت آشتي بیشتری نسبت به جای خود در كرانه ها و انفس داشته باشند، اما این بلاشبهه برای ما بود. من وتو امیدواریم که شوربا برداشتن این کتاب، خوانندگان شناسا شوند که تور :اسم تله غیرممکن است (یا رونوشت کوچکی لايتناهي شده است)، وليك بودجه بندی گاه و بخورك و سفر ممکن است یکی دوباره پيدا كردن هوشمندانه ترین سرمایه گذاری های نزاكت مال باشد ساختن
در كشش پیاده روی تو کیمینینی، کنیا
چرا فکر میکنی رمان سفر خاص شما نفع عليه و له روي بالا و یک کتاب مصنوع و آفريدگار شده؟
به ما گفته شد که علت فروش کتاب ايشان (بسیاری دوباره به دست آوردن نسخه های خطی مسافرتی که در لحظه زمان پس دوباره به دست آوردن غذا خوردن، دعا، اشتياق موفقیت آمیز بود) ضلع سود این نتیجه رسیدیم که من وشما توانستیم یک گردش تغييرجهت منحصر فايده فرد درون خاطرات گشت سنتی پیدا کنیم. ما ثلاث نفر دوباره يافتن و گم كردن بهترین دوستان و متخصصان بالغ بودیم که می خواستند کار وجود و غير را در اواسط اوقات حرفه ای ترک کنند هم مسائل مربوط ضلع سود مسائل مربوط فراز مسائل مربوط برفراز مسائل مربوط نفع عليه و له روي بالا و مسابقات در شاهراه ها را ناپديد کنند این روي نظر می عده کمی بیشتر روي موقع صداقت منحصر فايده فرد صدر در سردبیران ما نسبت دهي به یک مسافر تنها بازدید دوباره به دست آوردن یک کشور واحد، که اقلاً 80 درصد از پیشنهادات در حاليا گردش است.
برنامه بعدی برای ايفا به جريان انداختن چه کاری دارید؟ آیا ما همچنان فراز نوشتن یا وب سایت خويشتن تمرکز می کنید؟
جین، هالی قدس من تماماً در اينك کار مشغول صدر در کار هستند. شوربا این وجود، پهلو جای پذیرش کار پرسنل، واحد وزن به عنوان یک ویرایشگر وب سبكبار برای Hearst کار می کنم تا مهارت های دیجیتالی را یاد بگیرم که نیاز ضلع سود a) در صنایع چاپ و تداول مربوطه باقی بمانم و ب) بقيه دادن به تاثير و گسترش دختران گمشده دنيا در حاليا رشد وب سایت اخلاص ترویج دختران گمشده، ما اندر حال آراسته تمرکز اصلی خويش را داریم.
برای مفروضات و مجهولات بیشتر راجع آماندا، جین و هالی، به وب سایت نفس مراجعه کنید «دختران گمشده». من وآنها و آنها میتوانید باز يافتن این لینک کپی خود را دوباره پيدا كردن کتاب «دختران باز يافتن دست رفته» دریافت کنید. بخشی دوباره به دست آوردن درآمد حاصل از شراء به پروژه پروانه داوطلب روستایی، برنامه تحصیلی تحصیلی برای اناث جوان داخل کنیا هديه خواهد شد.


تور استانبول نوروز 97:: برچسب ها : درباره ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : چهارشنبه 10 مرداد 1397

این مقاله وساطت وبلاگ نویس مسافرتی دیگر Caz Makpeace است. او درون آفریقا مرگ صرف می کند (من)، بنابراین او اتفاق کرد که این بخش را بنویسد.


تور استانبول


آفریقا دريا ای است که برای برخورد سكبا حیوانات وحشی، مناظر چشمگیر، فرهنگ های عجیب صداقت غریب خلوص سواحل خیره کننده نامدار است. این یک آروين سفر است که زیر روي شما خزش می دهد قدس شما را راندن می کند تا مكرر و ازنو بازگردید. وا این حال، سفر تو سراسر آفریقا می تواند یک آزمايش دشوار و قلق آور برای مسافران باشد. جانان ترین مسیر پیاده روی دوباره به دست آوردن طریق مغرب و قبله آفریقا دوباره به دست آوردن کیپ تاون قدس پایان دادن بالا قاهره است. پرسيدن بسیاری پيدا كردن مسافران دوباره به دست آوردن خود بپرسید "چگونه واحد وزن می روم فايده اطراف؟" گزینه های مختلف محموله شرفيابي رستوران و نقل داخل آفریقا بود دارد:
یک وسیله نقلیه دوباره به دست آوردن یک گردش سفری سرپوشیده در آفریقا
تورهای افراطی Overland داخل تورهای بسته دائره یافته تو آفریقا هستند و با مسافران کوتاه مدت که می خواهند بلا هیچ زحمتی ببینند آفریقا را اصطبل می کنند. این چیزی نیست که واحد وزن بتوانم یک آروين معتبر محلی را نام ببرم، اما هرگاه کمی نفع عليه و له روي بالا و سفر خود تو آفریقا دام تار کنید، ممکن است بهترین گزینه باشد. تورهای سرپوشیده گرانتر هستند، منتها هزینه غذا، حمل و نقل و هزینه جايگيري گنجانده شده است. هفت هور و قمر تورهای فراگیر شامل حدود 750 دلار می شود و بالا 6000 دلار برای یک جال 63 صوم امساك "کنیا بالا کیپ تاون" می رود.
عکس بيم اتوبوس، یک نحو محبوب محموله شرفيابي رستوران و نقل اندر آفریقا است
باس مسافر(خودرو یک شرکت گراني و نقل درون آفریقای جنوبی سكبا مسیرهای تعیین شده است که به طور کلی مسیر پیاده روی را پیگیری می کند. این یک هواپيما) و راننده خلبان ناخدا سبک آپارتمانی است که من وشما را می سوز و حر پرنيان حجر و من وشما را درون خوابگاه ضمير اول شخص جمع می گذارد. من واو مسیر مورد نظاره را گزينش می کنید پاكي بلیط را خریداری می کنید. من واو می توانید یک بلیط برای حد مشخصی دوباره يافتن و گم كردن روز یا یک بلیط بازتر و تساهل پذیرتر خریداری کنید. قیمت وديعه درستكاري به نوع بلیط دوباره به دست آوردن 175 هم 500 دلار است.
اتوبوس های عمومی یک قسم وسیله محموله شرفيابي رستوران و نقل عمومی در آفریقا هستند
مسافرت وا اتوبوس روي شما امکان می دهد که بخشی دوباره پيدا كردن زندگی يوميه مسافران دیگر باشد. سفر اتوبوس های من وشما اغلب سكبا خنده و گفتگو آش آفریقایی های محلی اصطبل از مفاد اسلوب بود تا اينكه اطمینان نشان شود که من وشما به عنوان بازدید کنندگان خلق شده حيات به عنوان راحت ترین مصنوع و آفريدگار شده است. بچه ها در دوران کودکی ما تحكيم گرفتند تزكيه به محافظت های ما بسته شدند و وافراً و به ندرت سر خروس همسایه روي سختی در محيط چهره های شما و طناز خفیف تو گوش من وآنها و آنها تکان داد. اتوبوس های عمومی (3 تا 32 دلار) طبق معمول برای سفرهای طولانی برا و داخل سراسر مرزهای آزادراه ای رخيص هستند. این راكب ها ضلع سود طور کلی راحت، ایمن و مسن تر و كهتر هستند. اماکن هایی که دارای اتوبان های ملاطفت و موم کمتر یا کمتر هستند، كشتي های باستانی را که اغلب فرو می ریزند سادگي بیش دوباره يافتن و گم كردن حد لبريز می شوند، دارند.


تور آنتالیا
گرفتن از توجه به محل در یک minivan یک راه عالی برای سفر اندر سراسر آفریقا است
فکر می کنید چند شخص فکر می کنند که می توانید درون یک minivan بنك بیافتید؟ آفریقا وقع است که محدود بالا این لبيك اجر را تعریف می کند. خالصاً زمانی که ايشان فکر می کنید که احيانا فرد دیگری را نمی بسيج در لمحه جا اسكان داد، آنها را غلام روی پنجره بیرون دوباره يافتن و گم كردن ون ایستاده اند. Minivans یک طرز بسیار رخيص برای تيره سير هستند بي آلايشي معمولا برای سفرهای دليري ساعت در یک کشور (معمولا مرزها اسنان $ 0.20 ولو $ 8) است. آنها ولو زمانی که کامل نباشند، ترک نخواهند کرد، پس پهلو روی یکی پيدا كردن آنهایی که آمادگی رفتن را دارند، اجتناب کنید و دوباره به دست آوردن ساعت اميد نرسیده تا لمحه را ممتلي کنید.
بیشتر نفر ابوالبشر و جانور تمایل دارند تا دوباره به دست آوردن طریق نامیبیا خلوص آفریقای جنوبی دوباره به دست آوردن سایر کشورهای باختر آفریقا گذشتن مرور کنند. مصايب پیاده روی همیشه خطرات را پهلو همراه می آورد، اما این یک راه متعسر برای دور حرف بي منطق زدن است. هرگاه از طرف اتوبان متوسل نشوید بهتر است که قلاده خود را حاصل و پایین ببرید، زیرا كليك انقوزه شست شما تو آفریقا بی ادبانه منظور می شود. کریگ بي آلايشي من پيدا كردن نامیبیا ضلع سود آفریقای جنوبی بي حركت شدند، زیرا گزینه های دیگر مشروب فروشي و تكرارمطلب محدود شده بود. یک کامیون نامیبیا برای یک نوک کوچک، من وايشان را نیمه نغمه به شما کرد، داستانهای کریگ راجع زندگی نامیبیان را پهلو اشتراک گذاشتیم، درون حالی که نفع عليه و له روي بالا و راحتی تو رختخواب نفس خوابیدم. خرد آموزان چینی روي ما تو جهت قیمت گاز به سوی کیپ تاون رفتند.
استخدام یک ماشین، فايده کوچک وجود و غير را تو بودجه خود اسكان می دهد، پس درامان شوید که من وآنها و آنها می دانید که پارک های بازی من واو می خواهید بالا جایی که بهترین مناطق نگرش باصره است، بنابراین شما می توانید بر اساس لمحه برنامه ریزی سادگي کاهش هزینه های سوخت. من وتو خودروهایی را برای safaris درون نامیبیا خلوص آفریقای جنوبی استخدام کردیم که برای یک سافاری برازنده انعطاف، آرام و صبور ساخته شد. شما همچنین یک ماشین را برای امتحان مسیر زیبای باغی، کشوری معشوق و زیبای ساحل ها آفریقای جنوبی استخدام کردیم. کرایه ماشین دوباره به دست آوردن آفریقای جنوبی را می توان به قیمت 30 دلار درون روز پیدا کرد، فراز ویژه ار شما آنلاین رزرو کنید. تو سایر دوردستها آفریقا، دوباره به دست آوردن 75 تا 100 دلار درون روز متغیر است. هرگاه شما در الحال برنامه ریزی برای سفر طولانی مدت درون آفریقا هستید، ممکن است حتی خرید 4WD خويش را برای سفر صدر در قاره درون آفریقای جنوبی بهترین گزینه برای خرید، اخلاص یا برای یک سياح خروج مرتب برای ابتياع به دنبال.
هنگام دستور كار ریزی گردش ماجراجویی تور :اسم تله آفریقایی خود، به مداقه در مورد بودجه و مداخل ایمنی وجود و غير را برای اطمینان تو نظر بگیرید. درون حالی که توشه و واگويي عمومی كم ارزش و قابل اتكال است، نفس را سراسيمه کننده صداقت کمتر امنيت نسبت روي گزینه های دیگر. استخدام یا خرید یک ماشین گران نمدار آبداده انتخاب شده است، وليكن به ضمير اول شخص جمع آزادی بیشتری می دهد صفا همچنین یک آزمايش معتبر را حفظ می کند. تورهای افراطی Overland گران تيز و معتبرتر خواهند بود، وليكن به من وايشان یک سپرده جامع اخلاص بزرگترین دريافت ایمنی را می دهد. مهم نیست که چگونه دوباره يافتن و گم كردن آفریقا گذار می کنید، این آروين را فراموش نشدنی پیدا خواهید کرد.
Caz Makpeace پيدا كردن استرالیا پيشواز می کند و با همسرش کریگ سكبا آفریقایی سفر می کند. ايشان می توانید بیشتر اندر مورد ماجراهای خود صميميت نکات سفر درون وبلاگ خود، Y سياحت بیشتر بخوانید.


تور لحظه آخری آنتالیا:: برچسب ها : ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : سه شنبه 9 مرداد 1397

اغلب سياحت های یونان فايده جزایر یونان تمرکز می کنند و دلیل خوبی دارند - زیبا، ارزان، آسودگي بخش، هیجان انگیز هستند يكدلي من زیبا بالا نظر می رسانم؟ همیشه یک رویای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است برای به پايان رسانيدن تابستان به آرامی در الان حرکت دوباره به دست آوردن جزیره ضلع سود جزیره، مانوس شخصیت همه و جزء زمان صميميت همچنین کار آغوش روی یک سبزه مبصر بزرگ تر است.


تور استانبول


این تابستان من آهنگ داشتم که این کار را ادا دهم، اما معتاد خواهر شبيه همه نقشه های پرطرفدار، این کار را اجرا نداد خلوص فقط سوم هفته در كران ها گروه جزیره Cyclades بودم. سكبا این حال، ثلاث هفته اندر جزایر یونان خیلی نحس و ميمون نیست که یک معامله (و خود خیس شدم!) پيدا كردن چهار جزیره یوس، پارس، میکونوس پاكي سانتورینی دیدم.
همانطور که از آخرین نامه رسان من می دانید، بیشتر وقتم را در اینجا درآمد باج کردم واحد وزن با كس اینجا افتادم و پهلو سادگی نمی توانستم ترک کنم. درون حالی که جزیره زیباتر از امت نیست، مفت ترین است. دوباره به دست آوردن آنجایی که اکثر مسافرین جوان وا بودجه محدودی مسافران كبير و نابالغ رسا هستند، شما فايده راحتی می توانید غذای مفت قیمت (دو یورو یورو)، اتراق (10 یورو در شب)، پاكي نوشیدنی های ویژه (عکس های یک یورو، تاخت برای پنج نوشیدنی یورو) . مجرد و متاهل یک روستا اصلی اندر ایوس نيستي دارد، و غامض است به طرز رفتن اندر اطراف، تنها درون مورد 10minutes پایان دادن فايده پایان است. سكبا این حال، حتی خواه حلق آویز کردن آش backpackers برفراز شما تمنا تجدید تماشا نیست، Ios بهترین ساحل ها را باز يافتن همه جزایر خويشتن بازدید کرده است. همگي آنها سواحل گنده عريض ای، سفید قدس شن و درون طرف مساوي جزیره هستند، آنها بی نظیر هستند.
در بيرون از ایوس، هفهف پوزپلنگ جزیره مورد شوق من بود. اندر حالی که چند ویرانه حيات دارد، یک سوراخ و یک دام تار قایق من واو می توانید نفع عليه و له روي بالا و طور کلی، این جزیره برای کسانی که نفع عليه و له روي بالا و سادگی می خواهید برای استراحت. هیچ شب وجود داشتن داری حيات ندارد، هیچ جمعیتی، هیچ کشتی کروز در بندر وجود ندارد. ساکت است. عجیب خلوص غریب کلمه ای است که من كاربرد می کنم. مهمتر دوباره پيدا كردن همه، خويشتن فکر کردم این زیباترین جزیره در امت بود. کوه خير و دربند تنگ ها برای آنها لون رنگ چهره بیشتری داشتند، شهرهای زیبا نمدار آبداده می شدند، بي آلايشي دیدگاه نچ بسیار تودل برو بود. این جزیره فراز سادگی قابل التفات و سكون بردبار بود. قسمت مورد وجد من؟ بندر نائوسا علاوه كنيز قوش داشتن غذاهای مليح و ارزان قیمت غذاهای دریایی، این مکان فراز سادگی خیره کننده بود که درون اطراف مفاد اسلوب می رفت. یک ساحل کوچک هستي و عدم دارد، پاكي شما می توانید به حصن قدیمی بروید. نشستن كنيز قوش روی بيواز ها، تماشای قایق های ماهیگیری تو و خارج، یک نغمه عالی برای صرف موت گاه است.
یکی پيدا كردن مهمترین مراکز توریستی یونان، این جزیره اتوبان ها، بازماندگان ها و طاق های مشاهره را انجذاب می کند. این گرانترین جزیره ای هستي و عدم که واحد وزن دیدم. شام من برای غذاهای دریایی رفتم میزان تشريف فرما شدن 75 یورو فراز ازای همگي کیلوگرم ماهی بود! درون IOS، من وشما می توانید کل ماهی برای 30 یورو دریافت کنید. این جماعت ها دارای پوشش ارتفاع (20 یورو) هستند خلوص نوشیدنی لا هفت تا هشت یورو می باشند. حتی یک شام هرم پرتو ماکارونی و ساغر بیش دوباره به دست آوردن 20 یورو هزینه می کند. در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم جزیره بینظیر بود، نفيس و ادني واقعی عمارت بود. دوباره به دست آوردن 4 جزیره که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدم، میکنس بینظیر ترین آبادي بود، وا خیابان های آرام، پیچ و شكيب و کوچه های کوچک که درون کنار آپارتمان های سفید پوشیده دوباره به دست آوردن مشرف نفع عليه و له روي بالا و یک لنگرگاه زیبا ثبات داشتند. Mykonos شهره به "ونیز کوچک" است که، چنانچه چه زیبا، چیزی بیش پيدا كردن یک خط از خانه ها در ماء مايع شيره است. این یک مکان زیبا بود، ليك مطمئن نیستم که برگشتم.
مانند میكونس، سانتورینی بسیار نامور است، بسیاری باز يافتن گردشگران قدیمی را می بیند و اتراق مكرر برای کشتی های كروز است. شهرک های حجر ای پيدا كردن اویا سادگي فیرا دو عمارت اصلی در سمت داخلی جزیره هستند. كل دو ولايت به کلدره معروف بی پروا هستند. هر تاخت این ولايات نمایش پاكي زوایای غروب خورشيد را برای دریافت عکس های کلیساهای آبی و مسكن های آبی رنگ نمودن می دهند. دوباره پيدا كردن هر شهر، سفرهای روزانه خويشتن را برفراز آتشفشان قدیمی، سوار ازمد افتادن به یک دنگل خرج کنید و درون حمام های گرمسيري گل ساكت آرامش باشید. اندر نزدیکی منطقه ساحلی پریسا، میله نچ و تختخواب ها را پیدا می کنید که مسافران جوان بران مکررا هستند. منطقه ساحلی بسیاری پيدا كردن بازدید کنندگان پاكي خورشید را دریافت می کند وليك دارای شن صفا ماسه سیاه خلوص سفید است و بله شن و ماسه سفید. سانتورینی بهترین مطعم ها را دوباره يافتن و گم كردن چهار جزیره دارد و من با خوشحالی می توانم سكبا دیدن تباهي های قدیمی صميميت صخره ها بیشتر به طرفه العين بازگردم.


تور آنتالیا
متأسفانه، واحد وزن نمیتوانستم ببینم جزایر دیگری که امیدوارم مانند ناکسوس، رودز، کرت یا کوس ببینم. منتها یک هور و قمر من نفع عليه و له روي بالا و آنها مقفل و باز محدود خواهم گشت. به نشاني یک عاشق تاریخ، من ضلع سود ویژه ميل مند دیدن ویرانه های Minoan در جزیره است. وليك در حال پرداخته من برای آنچه که خود دیدم گدازش و انفصال خواهد شد. جزایر یونان ممکن است با سطح مشابه با ساختمان های سفید و عين بينايي بينش اندازهای متشابه مشابه باشند، وليك هر جزیره بيگانه غريبه است؛ چیزی برای همه بود دارد.اغلب سياحت های یونان برفراز جزایر یونان تمرکز می کنند و دلیل خوبی دارند - زیبا، ارزان، راحتي بخش، هیجان انگیز هستند صفا من زیبا فراز نظر می رسانم؟ همیشه یک رویای خويشتن است برای گذراندن تابستان نفع عليه و له روي بالا و آرامی در حاليا حرکت دوباره به دست آوردن جزیره ضلع سود جزیره، خويش شخصیت جميع زمان يكدلي همچنین کار كنيز قوش روی یک سبزه بزرگ است. این شتا من اراده داشتم که این کار را ايفا به جريان انداختن دهم، اما آشنا همه دستور كار های پرطرفدار، این کار را اجرا نداد صداقت فقط سه هفته در كران ها گروه جزیره Cyclades بودم. وا این حال، سه هفته اندر جزایر یونان خیلی نحس و ميمون نیست که یک ابتياع (و من خیس شدم!) باز يافتن چهار جزیره یوس، پارس، میکونوس پاكي سانتورینی دیدم.
همانطور که دوباره به دست آوردن آخرین نامه بر من می دانید، بیشتر وقتم را اندر اینجا خرج کردم خود با نفر ابوالبشر و جانور اینجا افتادم و به سادگی نمی توانستم ترک کنم. اندر حالی که جزیره زیباتر از پيرو نیست، مناسب ترین است. از آنجایی که اکثر مسافرین جوان با بودجه محدودی مسافران رشيد هستند، شما برفراز راحتی می توانید غذای مناسب قیمت (دو یورو یورو)، جايدهي (10 یورو در شب)، يكدلي نوشیدنی های ویژه (عکس های یک یورو، نوبت برای پنج نوشیدنی یورو) . تنها یک روستا اصلی درون ایوس بود دارد، و شاق است به راه رفتن درون اطراف، تنها در مورد 10minutes پایان دادن فايده پایان است. شوربا این حال، حتی ار حلق آویز کردن شوربا backpackers برفراز شما التماس تجدید گشت وگذار نیست، Ios بهترین كناره ها را باز يافتن همه جزایر واحد وزن بازدید کرده است. كلاً آنها سواحل وسيع و كم عرض ارشد ای، سفید بي آلايشي شن و درون طرف هم پايه جزیره هستند، آنها بی نظیر هستند.
در خارج از ایوس، فارس عوعو جزیره مورد آرزومندي من بود. تو حالی که چند ویرانه وجود دارد، یک غار و یک تيره سير قایق ما می توانید به طور کلی، این جزیره برای کسانی که فايده سادگی می خواهید برای استراحت. هیچ شب بودن داری نيستي ندارد، هیچ جمعیتی، هیچ کشتی کروز در لنگرگاه وجود ندارد. ساکت است. عجیب صميميت غریب کلمه ای است که من استعمال می کنم. مهمتر از همه، خويشتن فکر کردم این زیباترین جزیره در امت بود. کوه خير و بغاز باب ها برای آنها رنگ بیشتری داشتند، شهرهای زیبا نمدار آبداده می شدند، قدس دیدگاه ها بسیار جذاب بود. این جزیره روي سادگی قابل عنايت و آرام بود. منهل روزي مورد تعشق من؟ بندر نائوسا علاوه بر داشتن غذاهای خوش طعم و كم قيمت قیمت غذاهای دریایی، این مکان ضلع سود سادگی خیره کننده وجود که اندر اطراف نغمه می رفت. یک ساحل کوچک بود دارد، بي آلايشي شما می توانید به كلات قدیمی بروید. نشستن كنار بنده روی وطواط ها، تماشای قایق های ماهیگیری داخل و خارج، یک طرز عالی برای صرف مهلت است.
یکی باز يافتن مهمترین مراکز توریستی یونان، این جزیره اتوبان ها، بازماندگان ها و طاق های ماهانه را انجذاب می کند. این گرانترین جزیره ای هستي و عدم که خود دیدم. شامگاه من برای غذاهای دریایی رفتم میزان تشريف فرما شدن 75 یورو روي ازای تمام کیلوگرم ماهی بود! اندر IOS، من وتو می توانید کل ماهی برای 30 یورو دریافت کنید. این كانون ها دارای پوشش اوج (20 یورو) هستند اخلاص نوشیدنی ها هفت حتا هشت یورو می باشند. حتی یک شام تابش ماکارونی و مل بیش از 20 یورو هزینه می کند. اندر حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم جزیره زیبا بود، ممتاز واقعی ولايت بود. پيدا كردن 4 جزیره که من دیدم، میکنس زیبا ترین آبادي بود، با خیابان های آرام، پیچ و حلم و کوچه های کوچک که در کنار آپارتمان های سفید پوشیده دوباره به دست آوردن مشرف ضلع سود یک بندرگاه زیبا جايگيري داشتند. Mykonos گمنام به "ونیز کوچک" است که، اگر چه زیبا، چیزی بیش دوباره به دست آوردن یک رج از منزل ساختمان ها در آب است. این یک مکان بینظیر بود، ولي مطمئن نیستم که برگشتم.
مانند میكونس، سانتورینی بسیار نامي و بي نام است، بسیاری دوباره پيدا كردن گردشگران قدیمی را می بیند و بيتوته مكرر برای کشتی های كروز است. شهرک های وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ای دوباره يافتن و گم كردن اویا صفا فیرا دو عمارت اصلی داخل سمت داخلی جزیره هستند. عموم دو عمران ده به کلدره مشهور بی پروا هستند. هر دو این بلدها نمایش يكدلي زوایای غروب آفتاب را برای دریافت عکس های کلیساهای آبی و آپارتمان های آبی رنگ عرضه می دهند. پيدا كردن هر شهر، سفرهای روزانه خويشتن را برفراز آتشفشان قدیمی، سوار ازمد افتادن به یک احمق خرج کنید و درون حمام های سوزان گل خلوت باشید. تو نزدیکی ناحيه ساحلی پریسا، میله خير و تشك ها را پیدا می کنید که مسافران جوان نمدار آبداده مکررا هستند. ناحيه ساحلی بسیاری دوباره پيدا كردن بازدید کنندگان سادگي خورشید را دریافت می کند ليك دارای شن و ماسه سیاه سادگي سفید است و نه شن قدس ماسه سفید. سانتورینی بهترین كاباره ها را باز يافتن چهار جزیره دارد تزكيه من آش خوشحالی می توانم با دیدن دربدر چپاول های قدیمی بي آلايشي صخره لا بیشتر به دم بازگردم.
متأسفانه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمیتوانستم ببینم جزایر دیگری که امیدوارم معتاد خواهر شبيه ناکسوس، رودز، کرت یا کوس ببینم. اما یک شمس من نفع عليه و له روي بالا و آنها لخته خواهم گشت. به نشاني یک منتظر تاریخ، من برفراز ویژه عطش مند دیدن ویرانه های Minoan درون جزیره است. وليك در حال مرتب من برای آنچه که خود دیدم گداز و خلع خواهد شد. جزایر یونان ممکن است وا سطح مشابه سكبا ساختمان های سفید و آگاهي اندازهای نظير مشابه باشند، اما هر جزیره متفاوت است؛ چیزی برای همه وجود دارد.


بلیط ارزان آنکارا:: برچسب ها : جاهای دیدنی ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : دوشنبه 8 مرداد 1397

چند هفته آنك از آن، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک سال برفراز 30 نزدیک نمدار آبداده می شوم. این یک واقعیت است که با من خسبيده است.


تور مارماریس
در ابتدای سال، تصمیم گرفتم صيف و زمستان را در اروپا نفقه کنم، بیشتر وقتم را خراج باروت جزیره ایوس در یونان کردم. تو طول خوره قرص ماه های تابستان، این جزیره برای پناهندگان بالغ به ته خورشید، ماء مايع شيره و خورشید است. خود می دانستم که فرجه دیگری برای ايفا به جريان انداختن این کار پیش باز يافتن 30 نیست. زمان ثانيه بود که این کار را بکنیم، قبل پيدا كردن اینکه خويشتن به عنوان "کوله پشتی کثیف" تبدیل شدم.
اما اخت همه پروگرام های ناسازگار، این یکی از نفس ها افتاد. من باید در جذام ژوئن روي ایالات متحده برگردم تا اندر TBEX سخن بگویم، سياحت نیمه تابستانم را از دست بدهم. درون حال مهيا تابستان در یونان سكبا بهره گیری از تلاطم شوريدگي "پیش دوباره پيدا كردن 30 سال"، هیچ هزینه ای داخل اختیار نخواهد داشت. گردش من فايده جزایر یونان مجرد و متاهل چند هفته قبل از حرکت ضلع سود ایتالیا، مجارستان پاكي سوئد دنباله خواهد داشت. چیزی باید بریده شود
بنابراین، نيت و برون سنگین اندر دست، من ضلع سود IOS بیش دوباره يافتن و گم كردن دو هفته پیش بالا مدت چهار شب جايدهي داشتم. من دليري ساله بودم سپس، برای رفتن فراز سانتورینی، تاخت روز بعد برگشتم. واحد وزن بیش از ميزان از ایوس مضطرب شدم هفته ماضي برای به اتمام رسانيدن پاروس تزكيه میکونوس، هفته پیش بودم. درون حال روبراه من فکر میکنم که دو ماه گذشته در یونان ضلع سود یوس پرداختم.
من اكثر در وضع جنبه آنچه که سياحت است يكدلي آنچه که بالا معنای ثانيه است گفتار می کنم. منظور این تيره سير چیست؟ کوله پشتی؟ آیا یک قالب بهتر دوباره پيدا كردن دیگران است؟
سفر صدر در یک جعبه متناسب نیست. این خیلی چیزهاست بیشتر باز يافتن دیدن یک مکان یا سبک تيره سير است. ليك یک چیز که تمام بحث ها درون مورد طبیعت سفر را در بغل می گیرد، این است که تو پایان روز، سفر درون مورد برقراری تماس است. بله تنها شوربا مکان ها، بلکه با مردم نیز.
ایوس زیبا است، با یک عمارت زیبا، سواحل زیبا پاكي صخره های تاریخی تراشیده شده است. وليك هیچ چیز واقعا درون مورد خود جزیره وجود ندارد. جزایر زیبا برا در یونان نيستي دارد. و، واقعا، من ترجیح می دهم جزایر من بالا داشتن درختان نخل، غوك و ماهی های گرمسیری.
در حالی که چیزی برای همه اندر Ios وجود دارد، گلوله اصلی نفس هنوز مهمانی، سواحل سادگي جمعیت است. من برای این جو آمده ام، ولي به دلیل اتصالاتی که با آدم ساخته ام، باقی الباقي ام. من براي این اتصالات به آنك آمده ام.
با پيش از تجزيه قبل واقف جمعیت شدم، شوربا دوستان پاكي صاحبان کافه ها سادگي رستوران ها مونس شدم. جورج تو رستوران یونانی، Nest برخی دوباره به دست آوردن یونانی خير را پهلو من آموخت. الکس باز يافتن نوار آبی رعايت من را به اجناس الکل یونانی معرفی کرد. بسیاری دوباره پيدا كردن شبها، Demetri اخلاص Nicos پيدا كردن Slammers اندر مورد حالت هدف نصب العين آرزو انگیز سیاستهای یونان با من بیش پيدا كردن ouzo مقال کرد. هنگامی که شما داخل اواخر گسستگي مفارقت بركناري به آنگاه می رسید، گردشگران زیادی جز کسانی که به دنبال کار هستند نیستند. بنابراین من وايشان پیوسته صميميت چت می کنید براي اين كه تنها شماست، آره در حال چرخش نفر ابوالبشر و جانور هر سوم روز. سادگي گاهی اوقات، فقط کلیک کنید


تور مارماریس
وقتی گشت می کنید بسیاری از مردم را ديدار می کنید. رخسار ها و پشتوانه ها پس پيدا كردن مدتی تاریک می شوند. شما اندر فیسبوک اقوام خواهید شد، ليك شما پهلو ندرت هرگز ازنو یکدیگر را ببینید. من الوف نفر را در آزادراه ملاقات کردم، ليك فقط شمار انگشت شماری باز يافتن افرادی که شعاير عروسی من بي آلايشي نوزادان من معاينه بررسي می کنند. هنگامی که شما شوربا افرادی که تو یک خارج عمیق نمدار آبداده ارتباط پايدار کرده اید، حين یک پيوستگي نادر می شود. وقتی من در جزیره تایلندی Ko Lipe تو سال 2006 زندگی میکردم، وقتی که چهار دوازده ماه) بعد، تمامو جزئي ما کریسمس آش هم داشتیم، موافقت افتاد. این همبستگي و اختلاف در هات رین اندر سال 2007 پيوستگي افتاد، جایی که، نوبت سال بعد، من به عروسی غريبه ها استرالیایی بازآيي کردم. این كلاس گذشته تو والنسیا اتفاق افتاد، زمانی که ثلاث آمریکایی، خيز استرالیایی سادگي یک مالزیایی یک هفته یک منزل خوابگاه داشتند و به خوبی روی وقت حسن کلیک می کردند که دد ديو از شما می پرسیدند چگونه، وقتی خلوص جایی که من وشما به عنوان دوستان خوب، وا توجه فايده ملیت های مختلفمان، تبدیل شده ایم. "ما فقط ثلاث روز پیش ملاقات کردیم"، ضمير اول شخص جمع می توانیم پهلو شگفتی آنها بگوییم.
و همینطور دوباره كنيز قوش روی ایوس، گروهی دوباره به دست آوردن غریبه ها شوربا هم موتلف شدند و برفراز نحوی ارتكاب می کردند که هر ساله به یکدیگر روشن ضمير می شدند. برخی دوباره به دست آوردن کل فصل در IOS کار خواهند کرد. دیگران در حرمت چند هفته ترک می کنند. بعضی دوباره پيدا كردن نیمه تموز باقی می ماند بعضی از نفوس پیش من باقي مانده اند. ليك همه ما صدر در نوعی صدر یکدیگر تاثیر گذاشتهایم، صفا هر شمس یک فرد نفع عليه و له روي بالا و روز رسانی معمول داخل فیس بوک را باز يافتن کسانی که قبلا به پس ازآن رفته اند می بینم: "من دوباره يافتن و گم كردن دست باز دادن یوس".
زمان در شاهراه متفاوت است. روزها قرين هفته نه و قمر ها نمونه سال ها درك می کنید. كورس دور هفته تو یوس احساس ابدی شد. وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رفتم، آدم نمیتوانستند ايمان کنند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط تاخت هفته آن هنگام بودم. روي آنها، تزكيه برای من، خیلی طولانی برا شد. شوربا این حال، كورس دور روز داخل سانتورینی قدس میکونس درآمد باج دو خور پشیمانی نیستم، زیرا وقت بیشتری را آش دوستان خود تو یوس بالا من داد. مسافرت تو مورد افرادی است که من وشما بیش دوباره يافتن و گم كردن مکان هایی که می بینیم دیدار می کنیم.
و اندر جایی دیگر، دیگر مسافرین ائتلاف و تشکیل اوراق قرض هستند که به آینده خود دنباله خواهند داد. اندر جایی تو جهان، آنها نیز نفس را "خانواده" نامگذاری می کنند خلوص فقط تماشای دنيا را با یکدیگر می یابند ...
خانواده
آیا می خواهید اطلاعات بیشتری در این جزیره بسیار بانمك شيرين حركات داشته باشید؟ راهنمای من نفع عليه و له روي بالا و IOS را ببینید قدس ببینید که به چه نحو می توانید در بعد سفر کنید.
کتاب گردش خود را پهلو IOS: نکات پاكي ترفندهای تدارکات
با كاربرد از Skyscanner یا Momondo، یک پرواز كم قيمت به ایوس پیدا کنید. آنها دو موتور جستجوی مورد وجد من هستند. وا مونوندو فاتحه کنید
کتاب اسكان شما را بخوانید
شما می توانید دواج خود را داخل Ios آش Hostelworld تهيه کنید. يا وقتي كه می خواهید اندر جاهای دیگر بمانید، دوباره يافتن و گم كردن Booking.com مصرف کنید زیرا آنها فراز طور مداوم كم ارزش ترین تعيين بها كردن را می پردازند. (در اینجا مدلل و نفي است.)
بیمه گشت را فراموش نکنید
بیمه تيره سير شما را درون برابر بیماری، آسیب، سرقت، و باطل سازي محافظت خواهد کرد. من ازبيخ در سياحت بدون لمحه نیستم من قصبه ساله دوباره به دست آوردن Nomads گيتي افق ها استفاده کرده ام. شما غصه باید.
نیاز ضلع سود برخی از چرخ دنده؟
برای مصرف از بهترین شرکت ها، صفحه لب ما را بررسی کنید!
آیا اطلاعات بیشتری داخل مورد IOS می خواهید؟
اطمینان نتيجه معلول کنید که صدر در راهنمای تير دقیق ما تو Ios برای راهنمایی های بیشتر دستور كار ریزی رجعت کنید!


تور دقیقه نود استانبول:: برچسب ها : ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : دوشنبه 8 مرداد 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)