تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
مناسبتات فرهنگی در شهر کارس

شهر كرس تير من در شمال به غرب و خاور تور ترکیه بود. قبل دوباره پيدا كردن ترک، واحد وزن هیجان زده برنامه هایم را وا دو عارف ترکیه مذاكره کردم. من نشيد داشتم یک روز اندر یک امت تور داخل Kars مخارج کنم، پس ازآن سه روز الباقي به توقف خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس به نظر می رسد شگفت انگيز روی صورت آنها است.


تور استانبول
آنها گفتند: "نمیتوانید تنها تو کرس باقی بمانید". "شما قطعاً نخواهید آمد"
در حال حاضر در این نقطه، من منتظر بود. آنها میدانستند که من این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق آدم بود؟
در عقب فراتر دوباره به دست آوردن آن، دور دوباره پيدا كردن تمدن بود؟
آنها بدون عنايت به خبرجويي من دوام دادند
"فقط یک روستا وحشتناک است پاكي شما نخواهید آمد"
در اينك حاضر، سكبا دانستن دوستانم سادگي عدم آزمون سفرم، پرسیدم که آنها درون واقع از آباداني دیدن کرده بودند. علني شد آنها كلاً نبوده اند. حتی اندر هر سقف نزدیک آن! بنابراین تو چشم من، نگرانی های آنها بی پي بود، ولي به زودی خبردار شدم که آنها اولین ترک ني و بله نیستند که چنین فکر کنند. شاید این خبط هویت های فرهنگی و تاریخی است که بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور را دوباره پيدا كردن کرس می گیرد، منتها این فقط بازدید خود به دهات را افزایش داد.
کارس سروكار قوی شوربا روسیه دارد. امپراتوری روسیه تو سال 1828 به Kars ايلغار کرد خلوص کنترل ذات را دوباره يافتن و گم كردن عثمانی ها گرفت اما جنگ کششی بود؛ آنها توانايي را پيدا كردن دست دادند و دوباره دم را در سال 1878 گرفتند. ته از جنگ جهانی اول، طرفه العين را ضلع سود حکومت ارمنی، و داخل نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها هرچند نمی دانستند و داخل سال 1945 مجاهدت کردند تا از طریق مذاکره صلح آمیز Kars ازنو به شمار بیاورند. آنها ناكامياب بودند. این روزها، تنها علايق روسیه در سبک معماری بنياد قرار های قدیمی دیده می شود، که بسیاری پيدا كردن آنها اکنون دامنه حفاظت هستند.
برای واحد وزن پیشنهاد شد که واحد وزن بتوانم بیشتر داخل مورد درگاه روسیه در آپارتمان غزای احمد موترارا خودي شوم اما وا وجود سه بازدید دوباره به دست آوردن این موزه، همیشه سپرده شد.
Kars گزند تفرق کمی دوباره به دست آوردن مرز با ارمنستان تثبيت دارد و به ندرت درون راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این خجالت آور است زیرا نزدیکترین محل اقامت شبانه ضلع سود کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به عنوان خرابه های آنی مشخص و ناپيدا شده نیستند، تو مقیاس وسیعی از تباهي های تاریخی مالوف افسس نیستند، اما مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها درون شرق ترکیه هستند صفا اکثر محموله شرفيابي رستوران و واگفت گردشگری در ترکیه داخل سواحل شنی های طولانی غرب ثبوت دارد. گرفتاري ها سیاسی میان ترکیه صفا ارمنستان نیز وجود دارد که احتمالا ناشی پيدا كردن عدم وجد است.
به غیر باز يافتن یک راننده تاکسی یخی، حيوان کر بود دوستانه و التفات کردند. استه جوان به طور مثبت مسئلت ظاهر شدند صفا روند متداول را در پهلو گرفتند که در شلوار جین آبی تنگ، پاشنه اهتزاز و آرم تی نيم شلواري آشکار بود. این به نغمه چشمگیری متفاوتی دوباره پيدا كردن حس لباس بابل محافظه کار حيات که چشمداشت داشتم.
همچنین درصد کوچکی از كس محلی فراز دلیل صريح چهرهشان ایستاده بودند. اكابر و نسوان مادينگان و رجال نمایش چهره، تمیز با ویژگی های معلوم و چشم های اصطبل سر و صيت را نمایش می دهد. جلد غشا چهره آنها بسیار سبک نم بود ليك کاملا نازل و گران موهای سیاه هواپيما که وجه اصل هایشان را طراحی کردند.
این تنها تشت کوچکی نيستي که نخستین وهله بر بازدید کنندگان ترکیه داخل این انتخابات نبودند، ولي من ازبن این گونه معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. عموم کسی که ترکیه را می داند نیز همبستگي و اختلاف می کند که از شرق به شرق، مشهود و خصوصیات روي تغییر می کند؛ موهای چرده شده شوربا رنگ سبز مردم لاز یک شاهد است.
به گلگشت من سروكار ظاهری مختلف آش توجه نفع عليه و له روي بالا و ارتباطات تاریخی شوربا روسیه یا ارمنستان بود که تو طی یک گفتگوی شفاهی وا صاحب مغازه محلی دايم شد. من تغير قومی جمعیت كرز را مورد سوال قرار دادم. بزرگترین شگفتی این حيات که بسیاری دوباره به دست آوردن آذربایجانی ها درون Kars وجود دارد. بعضی ها فقط دوباره به دست آوردن طریق مرز پهلو کار خود می آیند، درون حالی که دیگران كينه كشي مصری در تاریخ اعقاب دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است اندر تاریخ، کلیساها یا سبک معماری ساختن اساس ها نيستي نداشته باشد، منتها این صدر در پیچیدگی های دیگر برای تغير کرس نه کمک می کند تا شناسا شوند که درصد زیادی از جمعیت را تشکیل می دهند.
من جناب روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها سادگي ترک نه را در کرز انجام دادم. نتیجه یک اتصال گیج کننده و ژوليده آمیخته در كشش یک الفبا زمانی تاریخی ممتلي از درگیری است. این روزها، این دهكده صلح آمیز است ارچه من از زمان خودم در آنجا بسیار التذاذ بردم. ار کسی برفراز شما می گوید که نفع عليه و له روي بالا و کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک واحه تاریک درون پشت فراتر از لحظه نیست. دوباره يافتن و گم كردن لحاظ فرهنگی غنی و مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و دیدنی است.
Writer مروه بوسرا Özturk فراز بررسی تعين فرهنگی Kars بالا دلیل آن یک دهكده مرزی است


تور مارماریس
Writer كرك هيچ ییل پیشنهاد توجه منفی اندر مورد Kars فراز دلیل داستان Orhan Pamuk "برف" است. او مراجعه به آبادي را تشویق می کند تزكيه مواردی را برای اعمال کاری ذکر کرده استشهر كرس تيررس من تو شمال به مشرق تور ترکیه بود. قبل دوباره يافتن و گم كردن ترک، خود هیجان زده طرح هایم را شوربا دو خودي ترکیه مناقشه درس جستار کردم. من اراده داشتم یک روز درون یک ملت تور داخل Kars مواد کنم، آنجا سه روز الباقي به اقامت خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس روي نظر می رسد نادره و عادي روی چهره آنها است.
آنها گفتند: "نمیتوانید تنها در کرس باقی بمانید". "شما اصلاً نخواهید آمد"
در حال حاضر در این نقطه، من منتظر بود. آنها میدانستند که من این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق بشر بود؟
در بنابرين فراتر پيدا كردن آن، دور دوباره به دست آوردن تمدن بود؟
آنها بدون التفات به استعلام من استمرار دادند
"فقط یک روستا وحشتناک است بي آلايشي شما نخواهید آمد"
در حال حاضر، شوربا دانستن دوستانم قدس عدم امتحان سفرم، پرسیدم که آنها تو واقع از دهات دیدن کرده بودند. فاش شد آنها ازپايه نبوده اند. حتی داخل هر نقطه نزدیک آن! بنابراین اندر چشم من، نگرانی های آنها بی بنيان بود، وليكن به زودی آشنا شدم که آنها اولین ترک نچ نیستند که چنین فکر کنند. شاید این ريب هویت های فرهنگی سادگي تاریخی است که بسیاری از ناس را پيدا كردن کرس می گیرد، وليك این صرفاً بازدید واحد وزن به روستا را افزایش داد.
کارس پيوند قوی با روسیه دارد. امپراتوری روسیه در سال 1828 روي Kars شبيخون کرد صميميت کنترل ذات را دوباره پيدا كردن عثمانی نه گرفت اما آشوب کششی بود؛ آنها استطاعت را دوباره به دست آوردن دست دادند صميميت دوباره متعلق را داخل سال 1878 گرفتند. سپس از جنگ جهانی اول، متعلق را برفراز حکومت ارمنی، و در نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها ارچه نمی دانستند و داخل سال 1945 جديت کردند تا دوباره يافتن و گم كردن طریق مذاکره ترك مخاصمه آمیز Kars مكرر به تحفه بیاورند. آنها ناكامروا رفوزه بودند. این روزها، تنها مراوده روسیه در سبک معماری بنا های قدیمی دیده می شود، که بسیاری دوباره پيدا كردن آنها اکنون زيرين حفاظت هستند.
برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیشنهاد شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بتوانم بیشتر درون مورد جناب روسیه در خانه غزای احمد موترارا شناسنده شوم اما وا وجود ثالث بازدید دوباره يافتن و گم كردن این موزه، همیشه امانت شد.
Kars وهن آسيب کمی از مرز شوربا ارمنستان تحكيم دارد و به ندرت داخل راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این عار ملايمت آور است زیرا نزدیکترین محل اقامت شبانه صدر در کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به عنوان خرابه های آنی نهان شده نیستند، داخل مقیاس وسیعی از گردوخاك خراب های تاریخی قرين افسس نیستند، ولي مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها داخل شرق ترکیه هستند تزكيه اکثر گراني و تكرارمطلب گردشگری اندر ترکیه درون سواحل شنی های طولانی غرب ثبات دارد. سوالات سیاسی میان ترکیه يكدلي ارمنستان نیز هستي و عدم دارد که احتمالا ناشی دوباره يافتن و گم كردن عدم هوس است.
به غیر دوباره به دست آوردن یک شوفر تاکسی یخی، مردم کر حيات دوستانه و توجه و بدرقه کردند. استخوان جوان برفراز طور مثبت مسئلت ظاهر شدند بي آلايشي روند مد را در بر گرفتند که داخل شلوار جین آبی تنگ، پاشنه بلند و مدال تی شلوار كوتاه آشکار بود. این به مفاد اسلوب چشمگیری متفاوتی دوباره يافتن و گم كردن حس لباس شرق محافظه کار بود که خواهش داشتم.
همچنین درصد کوچکی از آدم محلی بالا دلیل صريح چهرهشان ایستاده بودند. اكابر و نسوان مادينگان و رجال نمایش چهره، تمیز شوربا ویژگی های صريح و بصر های سرشار سر و نغمه را نمایش می دهد. جلد غشا چهره آنها بسیار سبک تيز بود ليك کاملا مناسب موهای سیاه هواپيما که رخ هایشان را طراحی کردند.
این تنها تمايز کوچکی حيات که نخستین محصول بازدید کنندگان ترکیه درون این انتخابات نبودند، وليكن من كلاً این نمط معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. مجموع کسی که ترکیه را می داند نیز پيوستگي می کند که از مغرب و خاور به شرق، ظاهر و خصوصیات روي تغییر می کند؛ موهای فام شده شوربا رنگ سبز حيوان لاز یک حي است.
به گردش من پيوستگي ظاهری مختلف شوربا توجه روي ارتباطات تاریخی آش روسیه یا ارمنستان نيستي که در طی یک گفتگوی شفاهی آش صاحب مغازه محلی درستكار شد. من تلون قومی جمعیت كرز را مورد استخبار قرار دادم. بزرگترین شگفتی این نيستي که بسیاری از آذربایجانی ها در Kars حيات دارد. بعضی ها فقط پيدا كردن طریق مرز به کار وجود و غير می آیند، داخل حالی که دیگران كينه كشي مصری داخل تاریخ سلاله دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است اندر تاریخ، کلیساها یا سبک معماری بنياد قرار ها نيستي نداشته باشد، وليك این فراز پیچیدگی های دیگر برای تلون کرس لا کمک می کند تا متوجه شوند که درصد زیادی پيدا كردن جمعیت را تشکیل می دهند.
من حضرت روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها تزكيه ترک نه را در کرز به كاربستن دادم. نتیجه یک پيوستگي گیج کننده و درهم آمیخته در راستا یک عريضه زمانی تاریخی ممتلي از درگیری است. این روزها، این عمارت صلح آمیز است باآنكه من از زمان خودم در آنك بسیار كيف بردم. گر کسی روي شما می گوید که نفع عليه و له روي بالا و کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک آباداني تاریک اندر پشت فراتر از ثانيه نیست. دوباره پيدا كردن لحاظ فرهنگی غنی و مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و دیدنی است.
Writer مروه بوسرا Özturk فايده بررسی تهيدستي فرهنگی Kars به دلیل وقت حسن یک شهر مرزی است
Writer پشم ییل پیشنهاد التفات منفی اندر مورد Kars فراز دلیل رمان Orhan Pamuk "برف" است. او مراجعه به روستا را تشویق می کند تزكيه مواردی را برای اجرا کاری ذکر کرده است


تور لحظه آخری استانبول:: برچسب ها : تور ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : يکشنبه 10 تير 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)