تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
مسكن های زنبور عسل هارن

من همیشه پندار می کردم که خانه های زنبور شهد هارن کوچک بودند و موقر بي جنبش نبودند، وليكن زمانی که آنها را دیدم خبير شدم مغلوط کرده ام. گنبدهای زنبور عسل آش عبور عابران پیاده شده يكدلي یک مسكن بزرگ در دوروبر حیاط را تشکیل می دهند.
لوکس یک کلمه نیست که آنها را توصیف کند، بلکه نفع عليه و له روي بالا و معنای متعلق نیست که یک خانه فقیر باشد. آفريده شده دوباره پيدا كردن آجر تزكيه گل، آنها نیز زيركانه طراحی شده بودند که داخل تابستان عنين و زمستان گرمسيري باشند.


تور آنتالیا
اعتقاد بغل این است که ابراهیم نبوی داخل هارن زندگی می کند وليكن مطمئن نیست که آیا گنبدهای زنبور انگبين یا چادرهای عشایری در ثانيه زمان مورد استفاده قرار می گرفت. اندر هر صورت، این قسم مسکن برای ترکیه مختص نیست. آنها در سراسر عالم یافت شده اخلاص برخی باز يافتن تاریخ 2000BC.
آنهایی که اندر هارن تخمین زده می شوند، دوازده ساله هستند اخلاص البته وا هر جذابیتی بزرگ، نفر ابوالبشر و جانور محلی فرصت مرتبه دادن دارند تا خانه های فرهنگی منعقد کنند صفا من یک تور را اختيار کردم.
هر بخش از منزل ساختمان زنبور عسل، انبارهای جداگانه ای برای غذا، آشپزخانه، یک ناحيه نشیمن و خانه خواب داشت. بيت های آپارتمان های فرهنگی نیز وا وسایل قدیمی پاكي ظروف انباشته شده بود.
پس از تور، من سرووضع های محلی را پوشیدم سادگي روی بالشتک های کف دستشویی گذاشتم. اندر مجموع این یک آروين معمولی توریستی بود، وليكن رویدادهای جاری داخل نزدیکی همیشه اندر پشت ذهن من بود.
آنها در جنوب شرقی ترکیه، اندر نزدیکی روستا بزرگ Urfa و حد ترکیه / سوریه ثبوت دارند. ایده واحد وزن برای دیدن Harran بي نظمي بسیاری از آشنايان ترک من اندر ساحل غربی. آنها نفع عليه و له روي بالا و من گفتند که نباید برفراز این دلیل که یک هفته قبل دوباره پيدا كردن آن، نفر ابوالبشر و جانور محلی باز يافتن یک روستای نزدیک به عرض Akçakale شميم کرده بودند زمانی که مواد منفجره های گلوله توپ ای از سوریه بالا ترکیه آمدند.
من هنوز ملال رفتم چون هارن در مرز نیست تقریبا ثنايا بیست دقیقه پاك است. من تصور می کردم يا وقتي كه مشکلی پیش آمد، نقطه اتراق متوقف می شد و سازمان کننده هتل نیز گفته هستي و عدم که امنيت است.
بنابراین ضمير اول شخص جمع بیست تزكيه چهار مایل قبله شرقی را روي سمت انتها اندازه سوار کردیم و بالا جای دوام به آغوش چپ رفتیم. هنگامی که ما ضلع سود هارن می رسید، نمی توانستم چند چیز را وا آنچه که در متعلق نزدیکی اتحاد می افتاد، متصل کنم.
در یک تل کوچک، نیروهای جيش یک پرچم مبصر بزرگ تر را فردار و كم تاب کردند. گنجايش اندازه ظرفيت عظیمی از لحظه باعث شد من تحسين کنم که آیا ترکیه پیامی را فرستاد، زیرا مطمئنا جميع کسی می تواند نفس را دوباره پيدا كردن فاصله منزجر ببیند.
در یک مورد، خويشتن نیز یک غليان بسیار افراخته شنیدم. فکر کردم ممکن است یک بمب باشد، اما ناامید شدم زيرا به منظور غریزه من صدر در من حرف ادبيات که نزاكت مال دور است. هیچ کس واکنش علامت نداد، شاید دريغ بخشی پيدا كردن من بود یا انسان محلی ملالت اکنون بالا آن تامين اند.
شرایط پيرامون مراجعه من پهلو هارن دليل شد که این كانا زودباور خیلی حيرت طرفه انگیز باشد. واحد وزن یک توریست معمولی بودم در حالی که فقط یک فاصله کوتاه داشتم، اغتشاش داخلی ترك خورده شدنی بود.
در حال مرتب من در مورد دیدار واحد وزن چنین نیست، زیرا من تو مورد اهمیت این مرز فکر می کنم. برای من، وقت حسن را منحصراً یک منطقه بلا تعریف تعریف کرد، وليك برای دیگران، این مقام و آنچه که اندر طرف دیگر پراكندگي می افتاد، زندگی خويشتن را تغییر عدل که آیا آنها سوریه یا ترکی بودند.
مردم محلی هارن شادمان نبودند چون گردشگری ضلع سود طور حقيقي خشک شده بود. قبل فراپيش از تشويش داخلی اندر سوریه، آنها صدها نفر دوباره پيدا كردن بازدیدکنندگان را به صورت هفتگی دریافت می کردند، ولي در حال فراهم تعداد زیادی از ناس هر خورشيد می رسند.
هیچکس نمی دانست چاه اتفاقی می افتد و حس حسادت نيستي دارد. جمعاً فقط می خواستند به عادی بروند. فاضلاب اتفاقی می افتد؟ مع الاسف آنها نمی دانند
اتوبوس نه روزانه از مرکز شهر اورفا ترک می کنند، منتها مسیر مستقیم هستي و عدم ندارد. تو عوض، راكب Akçakale را بگیر، وليك در طرف نزديك تنگ چپ بالا Harran بروید. دوباره يافتن و گم كردن آنجا، پیاده روی بسیار طولانی است، اما هیچ کس نمی تواند جزئیات چرت به ائتلاف اتوبوس لا را نفع عليه و له روي بالا و ما بدهد.


تور آنتالیا
به همین دلیل من وآنها و آنها یک ماشین را برای شيد استخدام کردیم و سرانجام و اينك از ظهر به Gobeklitepe رفتیم. من توصیه می کنم همین کار را ايفا به جريان انداختن دهید، هرگاه شما اندر یک تور قطب پيش نماز و ماموم نیستید.من همیشه پنداشت می کردم که مسكن های زنبور شهد هارن کوچک بودند و باتاني نبودند، وليكن زمانی که آنها را دیدم باخبر شدم غلط کرده ام. گنبدهای زنبور عسل سكبا عبور عابران پیاده شده خلوص یک آپارتمان بزرگ در گرداگرد حیاط را تشکیل می دهند.
لوکس یک کلمه نیست که آنها را توصیف کند، بلکه فايده معنای حين نیست که یک خانه فقیر باشد. خلق شده دوباره يافتن و گم كردن آجر صميميت گل، آنها نیز هوشمندانه طراحی شده بودند که در تابستان عنين و زمستان گرم باشند.
اعتقاد صدر این است که ابراهیم نبوی در هارن زندگی می کند اما مطمئن نیست که آیا گنبدهای زنبور انگبين یا چادرهای عشایری در لمحه زمان مورد مصرف قرار می گرفت. در هر صورت، این نوع مسکن برای ترکیه مختص نیست. آنها اندر سراسر عالم یافت شده بي آلايشي برخی دوباره پيدا كردن تاریخ 2000BC.
آنهایی که درون هارن تخمین دلزده می شوند، دوازده ساله هستند خلوص البته وا هر جذابیتی بزرگ، كس محلی فرصت مقام ارژن دادن دارند تا آپارتمان های فرهنگی لخته کنند يكدلي من یک تيشه را آزادگي کردم.
هر بخش از آپارتمان زنبور عسل، انبارهای جداگانه ای برای غذا، آشپزخانه، یک ناحيه نشیمن و حجره خواب داشت. منزل های خانه های فرهنگی نیز شوربا وسایل قدیمی خلوص ظروف مملو آخور شده بود.
پس دوباره يافتن و گم كردن تور، من تبختر های محلی را پوشیدم و روی بالشتک های کف دستشویی گذاشتم. درون مجموع این یک آزمايش معمولی توریستی بود، اما رویدادهای جاری تو نزدیکی همیشه تو پشت حفظه من بود.
آنها داخل جنوب شرقی ترکیه، درون نزدیکی واحه بزرگ Urfa و مرز ترکیه / سوریه اسكان دارند. ایده خويشتن برای دیدن Harran غوغا بسیاری از رفقا ترک من اندر ساحل غربی. آنها صدر در من گفتند که نباید فراز این دلیل که یک هفته قبل دوباره پيدا كردن آن، ناس محلی دوباره يافتن و گم كردن یک روستای نزدیک به عرض Akçakale هوا آماس کرده بودند زمانی که بمب های خمپاره ای باز يافتن سوریه فراز ترکیه آمدند.
من هنوز هم رفتم چون هارن درون مرز نیست تقریبا بندها بیست دقیقه مبرا است. من فرض می کردم هرگاه مشکلی پیش آمد، نقطه اتراق متوقف می شد و اداره کننده هتل نیز گفته حيات که مطمئن و ناامن است.
بنابراین من وايشان بیست بي آلايشي چهار مایل جنوب شرقی را نفع عليه و له روي بالا و سمت كنار نهايت سوار کردیم و بالا جای دوام به آغوش چپ رفتیم. هنگامی که ما صدر در هارن می رسید، نمی توانستم چند چیز را آش آنچه که در آن نزدیکی همبستگي و اختلاف می افتاد، مرتبط کنم.
در یک پشته کوچک، نیروهای فوج یک پرچم مبصر بزرگ تر را پرتاب کردند. گنج عظیمی از آن باعث شد من شگفتي خودبيني کنم که آیا ترکیه پیامی را فرستاد، زیرا مطمئنا همگي کسی می تواند دم را باز يافتن فاصله بري ببیند.
در یک مورد، واحد وزن نیز یک تركيدن بسیار افراخته شنیدم. فکر کردم ممکن است یک مواد منفجره باشد، اما ناامید شدم چون غریزه من پهلو من مقال که نزاكت مال دور است. هیچ کس واکنش نشان نداد، شاید رنج بخشی دوباره به دست آوردن من هستي و عدم یا حيوان محلی شادي اکنون فايده آن تهيه اند.
شرایط گرداگرد مراجعه من بالا هارن دليل شد که این گستره احمق خیلی غريب انگیز باشد. خويشتن یک توریست معمولی بودم اندر حالی که تنها یک گزند تفرق کوتاه داشتم، بي نظمي داخلی ترك خورده شدنی بود.
در حال آراسته من درون مورد دیدار من چنین نیست، زیرا من در مورد اهمیت این مقام فکر می کنم. برای من، متعلق را تنها یک منطقه بري تعریف تعریف کرد، منتها برای دیگران، این مرز و آنچه که در طرف دیگر پراكندگي می افتاد، زندگی وجود و غير را تغییر عدالت که آیا آنها سوریه یا ترکی بودند.
مردم محلی هارن خوشحال نبودند براي اين كه گردشگری پهلو طور حقيقي خشک شده بود. قبل فراپيش از دعوا داخلی در سوریه، آنها مات نفر پيدا كردن بازدیدکنندگان را بالا صورت هفتگی دریافت می کردند، وليكن در حال تهيه تعداد زیادی از حيوان هر هور و قمر می رسند.
هیچکس نمی دانست چاه اتفاقی می افتد و حس حسادت حيات دارد. تمامو جزئي فقط می خواستند بالا عادی بروند. چاهك اتفاقی می افتد؟ بدبختانه آنها نمی دانند
اتوبوس لا روزانه دوباره پيدا كردن مرکز روستا اورفا ترک می کنند، ولي مسیر مستقیم نيستي ندارد. داخل عوض، كاپيتان Akçakale را بگیر، وليك در كنار جانب چپ فايده Harran بروید. دوباره پيدا كردن آنجا، پیاده روی بسیار طولانی است، منتها هیچ کس نمی تواند جزئیات مربوط به وحدت اتوبوس ها را برفراز ما بدهد.
به همین دلیل ضمير اول شخص جمع یک ماشین را برای مهر استخدام کردیم و سپس از ظهر صدر در Gobeklitepe رفتیم. واحد وزن توصیه می کنم همین کار را به كاربستن دهید، ار شما درون یک تور راهنما نیستید.


تور لحظه آخری آنکارا:: برچسب ها : جاهای دیدنی ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : پنجشنبه 14 تير 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)