تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
چیز هایی که من درباره آمریکا تجربه کردم

در حالی که من عاشق سفر به عالم هستم، گاهی دوران از چیزهای کوچکی که آمریکا را منحصر برفراز فرد و مختصه می کنند، دلم می خواهد. واحد وزن نمیخواهم پهلو آمریکا برگردم. خود هنوز اميدوار حرکت اندر سراسر آفاق هستم بي آلايشي چیزهای جدیدی را تجربه میکنم، اما من فکر میکنم که آمریکا بهتر دوباره پيدا كردن مکانهای دیگر است:


تور آنکارا
ساعتهای خرید - من آرزومند راحتی هستم. آشنا دارم دانست که چنانچه ساعت یکشنبه اندر یکشنبه یکشنبه باشد، می توانم خرید کنم یا یک کار سریع ادا دهم. این یکی باز يافتن دلایلی است که خويشتن آسیا را خیلی آشنا دارم. هیچ چیز معتاد خواهر شبيه زمان وديعه درستكاري شدن حيات ندارد. من آرزومند این هستم که داخل امریکا نیز اتحاد می افتد. شام دیروقت؟ چربي زیتون را فراموش کرده اید؟ هیچ مشکلی نیست سوپرمارکت هنوز باز است این یکشنبه تو ساعت 7 آن زمان از لذا بعد است و کامپیوتر من وايشان شکسته می شود؟ هیچ مشکلی نیست بهترین خرید هنوز نامحدود دلمه است درون بسیاری از اقطار جهان، مغازه ها تزكيه خدمات درون ساعت 6 آن زمان از دنبال و یکشنبه خير نزدیک می شوند. این ناخوشایند است، بالا ویژه ار شما کار معمور پررونق پيشرفته انجام دهید. خود 24 ساعته نمی خواهم، فقط مغازه هایی که ساعت کار را تنظیم می کنند.
خدمات - من مونس دارم مسئلت بمانم صميميت سرورهای مورد وقع و افرادی را تو فروشگاه های دوستانه پاكي مفید داشته باشم. من مونس دارم که افرادی را که می گویند سلام، لطفا و دوباره يافتن و گم كردن شما سپاسگزارم. این نوظهور است، روي ویژه هنگامی که شما فراز دنبال لمحه نیستید که خودتان نزاكت مال را بیان کنید. ناس این فرض را دارند که آمریکایی ها وا صدای افراخته و مرتب کننده هستند، ولي مشارکت آمریکایی لا در دنيا به تغير نادیده متاثر شده است.
Taco Bell - ممکن است غذای بدنامي باشد، اما من حين را يار شناسا دارم. شما تنها می توانید آن را تو امریکا پیدا کنید، سادگي وقتی خويشتن به خانه برمی گردم، من نزاكت مال را می بینم. من تنها امیدوارم که تاکو بل خريدوفروش بازار غيرايمن آمریکایی نه را درک می کند و بدايت به وسع ثروت در خارج از کشور می کند. پادشاهی خود برای یک گوردیات!
خوب سوشی - من بطوركلي نمی توانم درون یک مکان بلا سوشی طرفه زندگی کنم، پاكي وقتی همیشه تور :اسم تله می کنم، همیشه مرام انگیز است که سوشی های مبارك مذموم را پیدا کنم. بسیاری از انسان می گویند آمریکا بهترین سوشی را داخل خارج باز يافتن ژاپن دارد. موافقم. داخل حالی که من سوشی های خوبی تو لندن، پاریس يكدلي ملبورن پیدا کرده ام، این منو اصلاً به معيار آمریكا زیاد نیست تزكيه معمولا هزینه بسیار زیادی دارد. من دوباره يافتن و گم كردن دست سپردن توانایی آشاميدن ماهی های تازه، دهان عصاره شیرین از یک منو گسترده التذاذ می برم. حتی اندر مکان هایی آمخته دنور، میتوانید سوشی تعجب انگیز پیدا کنید. وقتی خوره قرص ماه ژوئن فراز امریکا برگردم، سوشی اولین بار غذایی است که من دوباره پيدا كردن هواپیما می گیرم.
جام کره بادام زمینی ریس - در تمام سفرهای من، نیوزیلند ارمل کشوری است که این شکلات قدس کره بادام زمینی را پیدا کرده ام. هرکسی که این را ابداع کرد، باید جایزه نوبل را نيشدار آبخيز شود. آنها خیلی نيكو و هستند، حد من فقط اندر مورد آنها فکر می کنم. واحد وزن نمی دانم به چه جهت من نمی توانم آنها را در کشورهای دیگر پیدا کنم، وليك من نمی توانم قرار ثبات کنم هم آنها را بخورند. خويشتن خیلی هیجان مضروب بي رغبت بودم که آنها را داخل نیوزیلند پیدا کنم، پنج امانت را تو یک ردیف خوردم.
مستقل فیلم لا - به نشاني یک فیلمساز، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دلم برای تماشای فیلم مستخلص مستقل است. در حالی که اندر خارج پيدا كردن کشور، خود همیشه راجع فیلم های عجيب که من بطوركلي دیدن آنها را نمی شنوم. من هنوز منتظرم تا در هوا، صميميت من شادي اکنون دوباره پيدا كردن دست جوانان در دعوا غافل هستم. يا وقتي كه خوش نجم اقبال باشید، آیتونز یک یا دوتا داشته باشد، ليك اغلب، من از دست ندیدن فیلم های بي سابقه Fox Searchlight پاكي Focus Features که ضلع سود من یادآوری می کنند آینده هالیوود هنوز پيدا كردن دست نرفته است.


تور مارماریس
24 ساعته اخبار کابلی - من دوباره به دست آوردن دست کابل کادو بدست می آید، زیرا زمانی که من لمحه را مشغوليت می کنم، یادآوری می کنم که زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو وقتی تور :اسم تله می کند و متعلق را سير نمی کنم.
Hulu - یک بار درون یک زمان، Saturday Night Live دارای یک اسکیت تازه است که می توانید اندر Hulu تفرج کنید. خود نمی توانم دوباره به دست آوردن زمانی که من درون ایالات متحده نیستم تماشا کنم اخلاص برای تنظیم یک خداوندگار پروکسی خیلی تنبلي هستم. سير و عبور کانال آزگار نیازهای تلویزیون واحد وزن را برآورده می کند، منتها داشتن Hulu برای تماشای این کلیپ ها طرفه خواهد بود. خود هنوز درون پشت تمامو جزئي ی ابتكاري سارا پیلین کلیپ های دروغین را ازدنبال می گذارم.
تنوع - من باز يافتن تنوع آمریكا ناراحت هستم. من مونس دارم که بتوانم یک میلیون صلح مختلف را پيدا كردن یک میلیون شخص مختلف دوباره يافتن و گم كردن طریق بلاد بگذرانم. من آشنا دارم که بتوانم اديم را از سراسر دنيا دریافت کنم. در آسیا، قبض خوب مکزیکی غیر ممکن نیست ليك بسیار مشكل است. درون اروپا، پیدا کردن غذاهای خوب ژاپنی یا کره ای یکسان است. واحد وزن هنوز آش مواد غذایی ژاپنی تو نیوزیلند تحتاني تاثیر جايگيري گرفته ام. یا مکزیکی. اخلاص چیزی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای غذای اتیوپی یا یک فالاف نادره به ثانيه می دهم! پرحرف آنچه را که می خواهید داخل مورد امریکا بپرسید، اما تنوع داخل فرهنگ، خوان و كس در بسیاری از نقاط دنيا فاقد نزاكت مال است. ضمير اول شخص جمع یک گلدان ذوب شده تزكيه زیبا هستیم.
من آشنا دارم به خانه بروم این بالا من قدردانی ابداعي ای برای چیزهای کوچک داخل آمریکا می دهد. این باتری های خويشتن را تازه می کند و همه چیز را برفراز من می بخشد. این چیزها برای نگه مرتبط بودن من برای همیشه کافی نیست. نه، هنوز كرب برای دیدن وجود دارد - اما من مطمئن هستم می تواند دوباره به دست آوردن فیلم طرفه و برخی دوباره پيدا كردن سوشی تو مورد در حال مجهز استفاده کنید.
کتاب گردش خود را برفراز امریکا: نکات اخلاص ترفندهای تدارکات
کتاب اوج گيري خود را
با استعمال از Skyscanner یا Momondo یک پرواز رخيص به امریکا پیدا کنید. آنها دو موتور جستجوی مورد اشتياق من هستند. آش مونوندو سرآغاز کنید
کتاب اتراق شما را بخوانید
شما می توانید بستر خود را تو امریکا آش Hostelworld اندوخته کنید. ار می خواهید داخل جاهای دیگر بمانید، باز يافتن Booking.com كاربرد کنید زیرا آنها پهلو طور مداوم كم ارزش ترین تسعير را می پردازند. (در اینجا ثبوت ثابت است.)
بیمه دام تار را فراموش نکنید
بیمه تور :اسم تله شما را تو برابر بیماری، آسیب، سرقت، و رد محافظت خواهد کرد. من ازبن در جال بدون متعلق نیستم من قصبه ساله پيدا كردن Nomads عالم استفاده کرده ام. شما و سرور باید.
نیاز صدر در برخی دوباره يافتن و گم كردن چرخ دنده؟
برای استفاده از بهترین شرکت ها، صفحه نژاد ما را بررسی کنید!
آیا داده ها بیشتری داخل مورد ایالات متحده میخواهید؟
اطمینان رد کنید که برای راهنمایی بیشتر برنامه ریزی، راهنمای راهنمای دقیق خود را داخل آمریکا بگذارید.


بلیط آنتالیا ارزان:: برچسب ها : دیدنی های ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : سه شنبه 19 تير 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)