تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
افتاده در پرديس : سفر صدر در فیجی

هر گاه کلمه "فیجی" را می شنوم، فکر می کنم از کارت پستال هایی که داخل فرودگاه لا دیده می شود - كناره ها شنی سفید، درختان نخل، قایق کوچک داخل اقیانوس و مبرهن ترین و فاحش ترین آب دهان مني در دنيا است. اساسا، ایده من باز يافتن بهشت.


تور مارماریس
با گری دوباره به دست آوردن Everything-Everywhere صدر در فیجی، واحد وزن فکر کردم وقت بهتر برای راكد کردن یکی دوباره يافتن و گم كردن اهداف سياحت من وجود دارد. گرچه من داخل جنوب جزیره نیوزیلند کاوش کرده ام، تصمیم گرفتم ذيل را تغییر دهم. پایان نیوزیلند می تواند دنج کند - من فايده فیجی رفتم.
آب آبی عمیق، سواحل شن پاكي ماسه سفید، جنگل های سرسبز. آش نگاه کردن ضلع سود قایق برفراز جزایر یاساوا، خويشتن زیبایی ناب و ناخالص فیجی را گرفتم. جنت دقیقا این مکان را توصیف نمی کند. Yasawas فوق العاده هستند. خاطر بی حوصله، كودن وار زیبا است تصاویر شب خوان هزار کلمه است، بنابراین من اجازت می دهم که تصاویر این ردپا برای شما ارزان باشد.
علاوه بر اینکه بهشتی است، جزیره ها فراز راحتی می توانند از دم عبور کنند، دلار فیجی مفت است صميميت فعالیت های جزیره ای معمولی ما برای اجرا این کار حيات دارد. اساسا، من وآنها و آنها باید تماماً چیزهایی را که لازم دارید این را برفراز وجود آورید. فردار و كم تاب صدای امواج توفنده، نگرش رزين (شما تندتند "زمان فیجی" را کشف کنید) صداقت شبهای ستارهدار، پاكي شما هرگز نمی خواهید ترک کنید. شما یک میلیون مایل از هر کجا و سپس از یک روز درون اینجا، این دقیقا هم جایی است که می خواهید باشید.
Island-hopping زنجیره ای جزیره یاسووا، من خبير شدم که اسکی در فیجی آشنا هیچ جایی در گيتي افق ها نیست. نزدیک صدر در سرزمین اصلی، این جزایر شوربا backpackers معشوق هستند، زیرا آنها ارزان، متعسر برای رسیدن به، و مشخص و ناپيدا شده برای فضای پر جنب و جامه جنگ خود را. بي همسر یک قایق باز يافتن طریق این جزایر نيستي دارد و همگي جزایر دارای دو یا سه استراحتگاه هستند که من وآنها و آنها می توانید اندر آن خلاص شوید. استراحتگاه كامل وعده های غذایی وجود و غير را نشان دادن می دهد و تمام فعالیت های وجود و غير را پيدا كردن طریق آنها کتاب می زند. این سپرده backpacking است. شما از رفت صداقت آمد فايده رفت صداقت آمد به عنوان یک تبر حرکت می کند. نفع عليه و له روي بالا و جز این استراحتگاه تمرکز كنار بنده فعالیت های ارزان قیمت سفر، بستر ها، و فقاع ارزان است. هیچ لوکس پنج هنرمند اینجا نیست این مورد معمول تيره سير من نیست، منتها از امتحان در همه نقش پي دور از ذهن نیست.
در حالی که من راغب همه چیز گرمسیری است، یکی پيدا كردن چیزهایی است که واقعا پهلو من متنفر شده است محلی نفر ابوالبشر و جانور است. جميع کس دوستانه صداقت بسیار توجه و بدرقه کرده است. آنها همیشه سفارش می کنند، دوباره يافتن و گم كردن شما دوباره به دست آوردن کجا می خواهند، چطور طرفه العين را درون اینجا می خواهی، اخلاص یک گفتگوی سبک 20 آش سؤال را آش شما می گذارند. تو شب، آنها می آیند و وا مهمانان وقت می گذارند.
در یک شب مبرا و آرام، گری صداقت من طلبيدن شدند تا شوربا کارکنان Waya Lai Lai Resort (که من فراز شدت توصیه می کنم در ثانيه جا بمانند) بي آلايشي نوشیدنی کوا را احضار کنید. کوا نوشیدنی سنتی فیجی است. مخلوق شده دوباره يافتن و گم كردن ریشه کوا صفا مخلوط با آب، آن دارای چاشني خاکستری است سادگي به نشاني یک آرام ملایم، داعيه می شود مرز دندان و صلح شما بی ادراك و گزند می برد.


تور آنکارا
یک رسم ویژه برای نوشیدن نفس وجود دارد. من واو باید قبل دوباره پيدا كردن اینکه نوشيدني و خوردني بخورید، یک لحظه بلا را بشویید، یک لیوان بنوشید، قدس سه ميوه بنه به پایان برسید. کف حرف بي منطق زدن از ناموس برای نوشیدنی است. آنها هر شامگاه نوشیدن می کنند خلوص شب را ساكت آرامش می کنند. کاسه تزكيه کاسه کوا در گرداگرد عبور می کنند بي آلايشي شب که شوربا صدای بلند سرآغاز می شود آرام نم و آرام بران می شود. فراز ما نوشیدن نوشیدنی ها، آنها همیشه می پرسند که آیا گری پاكي من می خواستم بزرگی یا کمرنگ (اساسا خیلی یا کمی). ولو آخرین نوشیدنی شما آنوقت آنها را شوربا "سونامی" پایان می دهند. نیازی بالا گفتن نیست که من آن شب به خوبی خوابیدم.
با هستي و عدم اینکه تو وسط اقیانوس آرام، فیجی کاملا قابل دسترسی است. این یک جايدهي استاندارد درون بلیط های محترز دنیا است. چنانچه از استرالیا یا نیوزیلند آمده اید، می توانید یک قطار دشوار متوقف کنید. من درامان نیستم که ازچه بیشتر ناس از متعلق استفاده نمی کنند، اما ار شما می خواهید زندگی سهل ميسر بي رنج در مينو صید جنوبی اندر قیمت راهرو بود، فیجی یکی پيدا كردن متقاضیان راكد می شود.
گرفتن حوالي فیجی راحت و بغرنج است. یک شبکه خوب دوباره يافتن و گم كردن اتوبوس ها، کامیون ها اخلاص کشتی ها برای سفر در جزایر اصلی فیجی حيات دارد. برای کشف جزایر یاسوا، میتوانید یک قایق "Bula Pass" خریداری کنید. این اساسا یک تل است، امید ضلع سود عبور قایق برای جزایر. برای اولین بار درازي پاسپورت خويشتن را تفويض اجازه تصرف کنید (5، 7، 10، 12، 15، یا 21 روز) و بعد از تردد برای کشف جزایر كاربرد کنید. ما می توانید عبور را هنگامی که به جزایر می رسید خریداری کنید، بنابراین نیازی ضلع سود انجام متعلق قبل پيدا كردن دست نیست. این برای مسافرت های کشتی های ماجراجویی بسیار مشهور و کشتی دریای کروز ثمين است.
یکی دیگر دوباره پيدا كردن گزینه Tavewa Seabus است. این Catamaran جدید این سفر را تو 3 ساعت داخل مقایسه با سفر 6 وقت جهان معمولی ارتكاب می دهد.
کتاب سفر خود را به جزایر یاسوا: نکات صميميت ترفندهای تدارکات
با مصرف از Skyscanner یا Momondo یک پرواز مناسب به جزایر یاسوا را پیدا کنید. آنها دو اتومبيل جستجوی مورد رغبت من هستند. شوربا مونوندو فاتحه کنید
شما می توانید فراش قشر خود را درون جزایر یاساوا سكبا Hostelworld پس انداز کنید. هرگاه می خواهید درون جاهای دیگر بمانید، دوباره به دست آوردن Booking.com كاربرد کنید زیرا آنها فراز طور مداوم رخيص ترین تسعير را می پردازند. (در اینجا محرز است.)
بیمه گردش شما را داخل برابر بیماری، آسیب، سرقت، و بطلان محافظت خواهد کرد. من اصلاً در دام تار بدون طرفه العين نیستم من رستاق ساله از Nomads دنيا استفاده کرده ام. شما كرب باید.
آیا معلومات بیشتری داخل جزایر یاسوا وجود دارد؟
مطمئن باشید که برای دیدن راهنمایی های دستور كار ریزی بیشتر از راهنمای راهنمای دقیق ما داخل جزایر یاساوا دیدن کنید.


تور ارزان استانبول:: برچسب ها : جاهای دیدنی ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : چهارشنبه 20 تير 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)