تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
چگونه نفع عليه و له روي بالا و سفر در جوانب آفریقا

این مقاله وساطت وبلاگ نویس مسافرتی دیگر Caz Makpeace است. او درون آفریقا مرگ صرف می کند (من)، بنابراین او اتفاق کرد که این بخش را بنویسد.


تور استانبول


آفریقا دريا ای است که برای برخورد سكبا حیوانات وحشی، مناظر چشمگیر، فرهنگ های عجیب صداقت غریب خلوص سواحل خیره کننده نامدار است. این یک آروين سفر است که زیر روي شما خزش می دهد قدس شما را راندن می کند تا مكرر و ازنو بازگردید. وا این حال، سفر تو سراسر آفریقا می تواند یک آزمايش دشوار و قلق آور برای مسافران باشد. جانان ترین مسیر پیاده روی دوباره به دست آوردن طریق مغرب و قبله آفریقا دوباره به دست آوردن کیپ تاون قدس پایان دادن بالا قاهره است. پرسيدن بسیاری پيدا كردن مسافران دوباره به دست آوردن خود بپرسید "چگونه واحد وزن می روم فايده اطراف؟" گزینه های مختلف محموله شرفيابي رستوران و نقل داخل آفریقا بود دارد:
یک وسیله نقلیه دوباره به دست آوردن یک گردش سفری سرپوشیده در آفریقا
تورهای افراطی Overland داخل تورهای بسته دائره یافته تو آفریقا هستند و با مسافران کوتاه مدت که می خواهند بلا هیچ زحمتی ببینند آفریقا را اصطبل می کنند. این چیزی نیست که واحد وزن بتوانم یک آروين معتبر محلی را نام ببرم، اما هرگاه کمی نفع عليه و له روي بالا و سفر خود تو آفریقا دام تار کنید، ممکن است بهترین گزینه باشد. تورهای سرپوشیده گرانتر هستند، منتها هزینه غذا، حمل و نقل و هزینه جايگيري گنجانده شده است. هفت هور و قمر تورهای فراگیر شامل حدود 750 دلار می شود و بالا 6000 دلار برای یک جال 63 صوم امساك "کنیا بالا کیپ تاون" می رود.
عکس بيم اتوبوس، یک نحو محبوب محموله شرفيابي رستوران و نقل اندر آفریقا است
باس مسافر(خودرو یک شرکت گراني و نقل درون آفریقای جنوبی سكبا مسیرهای تعیین شده است که به طور کلی مسیر پیاده روی را پیگیری می کند. این یک هواپيما) و راننده خلبان ناخدا سبک آپارتمانی است که من وشما را می سوز و حر پرنيان حجر و من وشما را درون خوابگاه ضمير اول شخص جمع می گذارد. من واو مسیر مورد نظاره را گزينش می کنید پاكي بلیط را خریداری می کنید. من واو می توانید یک بلیط برای حد مشخصی دوباره يافتن و گم كردن روز یا یک بلیط بازتر و تساهل پذیرتر خریداری کنید. قیمت وديعه درستكاري به نوع بلیط دوباره به دست آوردن 175 هم 500 دلار است.
اتوبوس های عمومی یک قسم وسیله محموله شرفيابي رستوران و نقل عمومی در آفریقا هستند
مسافرت وا اتوبوس روي شما امکان می دهد که بخشی دوباره پيدا كردن زندگی يوميه مسافران دیگر باشد. سفر اتوبوس های من وشما اغلب سكبا خنده و گفتگو آش آفریقایی های محلی اصطبل از مفاد اسلوب بود تا اينكه اطمینان نشان شود که من وشما به عنوان بازدید کنندگان خلق شده حيات به عنوان راحت ترین مصنوع و آفريدگار شده است. بچه ها در دوران کودکی ما تحكيم گرفتند تزكيه به محافظت های ما بسته شدند و وافراً و به ندرت سر خروس همسایه روي سختی در محيط چهره های شما و طناز خفیف تو گوش من وآنها و آنها تکان داد. اتوبوس های عمومی (3 تا 32 دلار) طبق معمول برای سفرهای طولانی برا و داخل سراسر مرزهای آزادراه ای رخيص هستند. این راكب ها ضلع سود طور کلی راحت، ایمن و مسن تر و كهتر هستند. اماکن هایی که دارای اتوبان های ملاطفت و موم کمتر یا کمتر هستند، كشتي های باستانی را که اغلب فرو می ریزند سادگي بیش دوباره يافتن و گم كردن حد لبريز می شوند، دارند.


تور آنتالیا
گرفتن از توجه به محل در یک minivan یک راه عالی برای سفر اندر سراسر آفریقا است
فکر می کنید چند شخص فکر می کنند که می توانید درون یک minivan بنك بیافتید؟ آفریقا وقع است که محدود بالا این لبيك اجر را تعریف می کند. خالصاً زمانی که ايشان فکر می کنید که احيانا فرد دیگری را نمی بسيج در لمحه جا اسكان داد، آنها را غلام روی پنجره بیرون دوباره يافتن و گم كردن ون ایستاده اند. Minivans یک طرز بسیار رخيص برای تيره سير هستند بي آلايشي معمولا برای سفرهای دليري ساعت در یک کشور (معمولا مرزها اسنان $ 0.20 ولو $ 8) است. آنها ولو زمانی که کامل نباشند، ترک نخواهند کرد، پس پهلو روی یکی پيدا كردن آنهایی که آمادگی رفتن را دارند، اجتناب کنید و دوباره به دست آوردن ساعت اميد نرسیده تا لمحه را ممتلي کنید.
بیشتر نفر ابوالبشر و جانور تمایل دارند تا دوباره به دست آوردن طریق نامیبیا خلوص آفریقای جنوبی دوباره به دست آوردن سایر کشورهای باختر آفریقا گذشتن مرور کنند. مصايب پیاده روی همیشه خطرات را پهلو همراه می آورد، اما این یک راه متعسر برای دور حرف بي منطق زدن است. هرگاه از طرف اتوبان متوسل نشوید بهتر است که قلاده خود را حاصل و پایین ببرید، زیرا كليك انقوزه شست شما تو آفریقا بی ادبانه منظور می شود. کریگ بي آلايشي من پيدا كردن نامیبیا ضلع سود آفریقای جنوبی بي حركت شدند، زیرا گزینه های دیگر مشروب فروشي و تكرارمطلب محدود شده بود. یک کامیون نامیبیا برای یک نوک کوچک، من وايشان را نیمه نغمه به شما کرد، داستانهای کریگ راجع زندگی نامیبیان را پهلو اشتراک گذاشتیم، درون حالی که نفع عليه و له روي بالا و راحتی تو رختخواب نفس خوابیدم. خرد آموزان چینی روي ما تو جهت قیمت گاز به سوی کیپ تاون رفتند.
استخدام یک ماشین، فايده کوچک وجود و غير را تو بودجه خود اسكان می دهد، پس درامان شوید که من وآنها و آنها می دانید که پارک های بازی من واو می خواهید بالا جایی که بهترین مناطق نگرش باصره است، بنابراین شما می توانید بر اساس لمحه برنامه ریزی سادگي کاهش هزینه های سوخت. من وتو خودروهایی را برای safaris درون نامیبیا خلوص آفریقای جنوبی استخدام کردیم که برای یک سافاری برازنده انعطاف، آرام و صبور ساخته شد. شما همچنین یک ماشین را برای امتحان مسیر زیبای باغی، کشوری معشوق و زیبای ساحل ها آفریقای جنوبی استخدام کردیم. کرایه ماشین دوباره به دست آوردن آفریقای جنوبی را می توان به قیمت 30 دلار درون روز پیدا کرد، فراز ویژه ار شما آنلاین رزرو کنید. تو سایر دوردستها آفریقا، دوباره به دست آوردن 75 تا 100 دلار درون روز متغیر است. هرگاه شما در الحال برنامه ریزی برای سفر طولانی مدت درون آفریقا هستید، ممکن است حتی خرید 4WD خويش را برای سفر صدر در قاره درون آفریقای جنوبی بهترین گزینه برای خرید، اخلاص یا برای یک سياح خروج مرتب برای ابتياع به دنبال.
هنگام دستور كار ریزی گردش ماجراجویی تور :اسم تله آفریقایی خود، به مداقه در مورد بودجه و مداخل ایمنی وجود و غير را برای اطمینان تو نظر بگیرید. درون حالی که توشه و واگويي عمومی كم ارزش و قابل اتكال است، نفس را سراسيمه کننده صداقت کمتر امنيت نسبت روي گزینه های دیگر. استخدام یا خرید یک ماشین گران نمدار آبداده انتخاب شده است، وليكن به ضمير اول شخص جمع آزادی بیشتری می دهد صفا همچنین یک آزمايش معتبر را حفظ می کند. تورهای افراطی Overland گران تيز و معتبرتر خواهند بود، وليكن به من وايشان یک سپرده جامع اخلاص بزرگترین دريافت ایمنی را می دهد. مهم نیست که چگونه دوباره يافتن و گم كردن آفریقا گذار می کنید، این آروين را فراموش نشدنی پیدا خواهید کرد.
Caz Makpeace پيدا كردن استرالیا پيشواز می کند و با همسرش کریگ سكبا آفریقایی سفر می کند. ايشان می توانید بیشتر اندر مورد ماجراهای خود صميميت نکات سفر درون وبلاگ خود، Y سياحت بیشتر بخوانید.


تور لحظه آخری آنتالیا:: برچسب ها : ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : سه شنبه 9 مرداد 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)