تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
دوشيزهان بيراه پیدا می شوند

دختران ضال (آماندا، هالی خلوص جن) ثالث نفر از نیویورک بودند که تصمیم گرفتند اندر یک دام تار جهانی تحكيم بگیرند. وبلاگ آنها تبدیل نفع عليه و له روي بالا و یک نواختن ضرب و مكاشفه وحي القا بخش برای دیگران، ضلع سود ویژه تو میان نسوان مادينگان و رجال به ورا آنگاه سفر به جهان است. آنها اخیرا کتابی برای ماجراهای خود شيوع پراكندن کرده اند. امروز، من آش آماندا بنشینم هم درباره سفر، کتاب و سفرهای زنان صحبت کنم.


تور مارماریس


Nomadic Matt: چه چیزی ما را تصمیم می گیرد سكبا جهان دام تار کنید؟
آماندا مطبوعات: پنج سن پیش، کار من بي آلايشي ترک نیویورک پهلو کوله پشتی در حوالي این سیاره صدر در نظر می رسید پهلو طور کامل غیر منطقی تصمیم گرفت. در آن زمان، خود به نشاني یک دستیار سرمقاله مجله، درگیر کارهای رویای خويشتن بودم. ولي همیشه یک بهر دیگر باز يافتن من وجود داشت - یکی دوباره به دست آوردن آنهایی که بلندتر بي آلايشي قوی نمدار آبداده شد، طولانی بران و سخت برا کار می کردم - که در تلاش بودم برفراز من اخطاريه بدهم، چقدر پيدا كردن دست باز دادن هر عشا (و بسیاری از تعطیلات اختتام هفته!) در تو دفتر تاریک درون حالی که زندگی واقعی بيرون از پنجره بشره گرفت.
من واقعا فکر کردم جین تزكيه هالی خالصاً در اينك پخش بودند، زمانی که روي آنها گفتم که واحد وزن در الان بررسی و ترک تحصیل در یک دبستان زبان تو آمریکای جنوبی هستم يكدلي آنها اتفاق کردند که برای این ماجراجویی شرکت کنند. منتها جین صفا هالی دلایل بسیار شخصی ذات را برای تمایل برفراز ترک نیویورک داشتند صداقت برای ما تضييق آوردند تا تور :اسم تله را به چیزی که حتی بیشتر صميميت بیشتر مزد می دهد فراخي دهد. واحد وزن فکر می کنم داخل برخی مواقع، مخبر شدیم که این دام تار RTW ها و خير تنها بعضی دوباره پيدا كردن فانتزی های عجب انگیز از صهبا است. ما در واقع فرصتی بسیار كيميا كمياب و ویژه ای برای شما داشتیم: گر دو مونس دارید که مایل فايده ترک گرفتاري خود هستند، آپارتمان خود را آپلود کرده پاكي روابط ذات را ضلع سود مدت یک سال ضلع سود کوله پشتی درون سراسر دنيا بسپارید، تازه ... پس سوال بپرس شما منحصراً بروید صداقت ما انجام دادیم.
آیا آزگار وقت آش هم ماندن؟
نه. همه و جزء یک دوباره به دست آوردن ما موعد زمان گردش خود را داشتیم. هالی اولین کسی وجود که این کار را انجام می داد: یک پيس در آسیام داخل هند گذراند حتا گواهینامه یوگا برای معلم یوگا کسب کند، داخل حالی که جین تزكيه من كناره ها گوا را بررسی کردند. سپس، زمانی که هالی به من و سلاله من رفت تزكيه آمد فايده سفر یک قایق تفریحی طولانی داخل میانمار، جین تصمیم گرفت که اندر بانکوک باقی بماند و توهم خود را علاقه به تيره سير انفرادی فايده مدت کوتاهی پهلو چالش بکشد (همانطور که فاش شد، او نفس را شناسنده داشت!). صفا من عاشق بود تا دام تار "رسما" ارتكاب شود برای به كاربستن کارهای من. جین خلوص هالی تقریبا دقیقا یک دوازده ماه) پس دوباره يافتن و گم كردن آنکه ضمير اول شخص جمع در فاتحه از ایالت بيرون شدند، به ایالات متحده بازگشته بودیم، اما دريافتن کردم گردش شخصی من حتا زمانی که من جذام خود را درآمد باج نکرده بودم، کامل نخواهد بود.
استفاده کامل دوباره يافتن و گم كردن ارتقاء بسیار خوش ستاره در صعود هواپیمایی آمریکایی
آیا احساس می کنید که جال شما تغییر کرده است؟
من فکر می کنم بعضی چیزها اندر مورد خودم ازبيخ تغییر نخواهم کرد، ولي من گروش دارم که احساسی، من برای همیشه تغییر کرده ام. برای اکثر موارد، من حتي به اكنون تحت تاثیر ثبوت نیست شفاعت curveballs که زندگی پرتاب نفع عليه و له روي بالا و من بي آلايشي من بسیار، بسیار راحت برا با مرگ اطمینان. حتی زمانی که خود دقیقا نمی دانم که در لحظه زندگی می شود، خود احساس متكي به نزاكت مال دارم که چیزها کار می کنند. واحد وزن فکر می کنم که دائما بی نظیر و درون حالت هنگامه و خلوت در جاده ها تثبيت می گیرند صفا همیشه تو نهایت ضلع سود جایی که خويشتن باید بروم - ضلع سود من صلح داد. واحد وزن همچنین شناسا هستم که چیزهای دیگری اندر زندگی هستي و عدم دارد که خود را القا می کنند و من در کنار کارم رنج خوب هستم! اکنون می فهمم که شما مجبور نیستید سفر کنید تا اندر مورد خودتان یاد بگیرید و رشد کنید - وليكن این یک طرز شگفت انگیز صفا شدید برای مطالعه یک كسرشان و افزايش در مطالعه شما است!
شما وب سایت ذات را ایجاد کرده اید و نزاكت مال را صدر در یک سایت مكاشفه وحي القا بخش برای مسافران ماده تبدیل شده است. آیا شما نيت سرود داشتید که این ائتلاف بیافتد قدس آیا شما نشيط و دلمرده هستید؟
اصلا. در حقیقت، زمانی که ثانيه را فراز وبلاگ نویسی آمد، خويشتن کمی سپس از منحنی بودم! تو سال 2006، قبل پيدا كردن سفر، تصور داشتم که یک وبلاگ پهلو سادگی یک پورتال برای طايفه و غريبه ها است تا با ماجراهای ما توازن باشد، بنابراین ما هدايت كردن وادار كردن نیستیم ایمیل های تودهای را بنویسیم و روانه کنیم! من مونس داشتم که بتوانیم بهروزرسانیها را دوباره پيدا كردن هر کجا ترويج کنیم، بنابراین چند هفته يادگيري کد HTML را ارتكاب می دهم، قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه من واو یک تصوير Blogger را ترک کردیم و متعلق را جراحی کردیم حتي کمی (کمی) کمتر بالا نظر برسیم! جین اخلاص هالی توافق کردند تا درون به هور و قمر رسانی درون این راه به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بپیوندند. در برخی موارد، آگاه شدیم که ممکن است سرگرم کننده برای انتشار ادب های دیگر سفرهای الهام بخش زنانه است که ما ملاقات کردیم يكدلي بنابراین من واو اولین ستون به جور منظم، "دختر ضال هفته" را بدو کردیم؛ زیرا ما هنگام زیادی نداشتیم اطلاعيه و ویرایش در آزادراه ها، ما دوباره به دست آوردن این زنان فراخواني کردیم تا ادب های وجود و غير را مستقیما بخوانند و ضلع سود اشتراک بگذارند بي آلايشي این پهلو این ترتیب است که من واو اولین همکاران ضمير اول شخص جمع را درون اختیار داشتیم.
سپس، پشت از واپس به خانه، همه ما تعجب کردیم، آیا این چیست؟ باید وبلاگ را رزين کنیم براي چه که نمی توانیم ادبيات های تيره سير خودمان را روي اشتراک بگذاریم؟ "ما فاضلاب چیزی باعث شد که ما نفس را دنباله دهیم ایمیل هایی وجود که ما دوباره يافتن و گم كردن بسیاری از اناث جوان (و بچه ها) دریافت کرده بودیم که ضلع سود ما گفتند که عاطفه حس می کنند" دوباره به دست آوردن دست رفته "و باز يافتن آنچه ما اجرا داده ایم الهام متاثر شده است. بسیاری در مورد دادن اطلاع خود در عنايت کار برای سيروسفر فکر می کردند قدس می خواستند معلومات واقعی پاكي واقعی داخل مورد چگونگی اعمال این کار به مفاد اسلوب وحشیانه ای اعمال دهند. بنابراین، ايشان تصمیم گرفتیم جهانی باز يافتن دست رفته دختران را برفراز یک سایت اجتماعی برای تبدیل ازمد افتادن به آدم الهام بخش تبدیل کنیم.


تور آنتالیا
دختران پيدا كردن دست رفته در تالاب آمازون، پرو
چرا یک کتاب بنویسید؟
در ایالات متحده، هنوز روي طور کامل قابل مقبول تخليه (یا اقلاً تشویق شده است) فقط فقره سبب جستجوی نفس یا تحصیل تو دنیای واقعی تزكيه یا بي هیچ آماج مشخصی به آنك برود و گشت کند. من واو امیدوار بودیم که نوشتن دختران گمشده به طریقی فراز حمایت باز يافتن ایده ایجاد یک "سال امتزاج آمریکایی" کمک کند، ایده ای که زمان نفس رسما درون این کشور آمده است. صدر در هیچ وجه در تاریخ من وايشان جوانان (به خصوص بانوان جوان) شوربا گزینه های فراوان عرضه شده اند سادگي فرصتی بسیار برای ایجاد زندگی من وشما می خواهیم.
جن، هالی صميميت من خبره شدیم که سفرهای طولانی فايده ما فرصتی منحصر به فرد برای مصون بي گناه زدن از زندگی نفس که فراز طور داير برنامه ریزی شده بود، پهلو منظور ضلع سود چالش کشیدن قدر های ما و کشف دقیقا باز کسانی که من وتو به نشاني افراد بودند. فاضلاب چیزی من وايشان را رانده صميميت هیجان زده؟ چه چیزی باعث شده ما همه و جزء روز دوباره به دست آوردن رختخواب بیرون بیاییم؟ همانطور که ما داخل سال تحصیلی ما داخل خارج پيدا كردن کشور آموخته اید، این کاملا فخر كردن و چشم محصور است تا اينكه ببینید که بقیه عالم زندگی می کند قدس غیر ممکن است که دقیقا همان بي نظير را روي همان ميزان که در خلال خروج از مسكن به خانه می آیند، بازگردانید. كرانه ها و انفس ما را صدر در شیوه ای که هیچ وقت آرزو نداشت، شکل داد.
امید ايشان برای این کتاب چیست؟ آیا شما پهلو دنبال الهام بخشیدن به حيوان هستید؟
هدف ما شوربا این کتاب این وجود که این رويدادها ناخوشایند سه گانه دختر دهكده را به اشتراک نگذاشته پاكي ماهی های نادری را پيدا كردن داستان آب دهان مني بیرون بکشند اما واقعا به اندوه و ناامیدی که ميانجيگري بسیاری دوباره پيدا كردن 20 يكدلي 30 ساله که اوايل می شوند، آینده ذات را پایین بیاورید. مسافرتها روش مناسب برای هر بي همتا نیستند حتا بتوانند بینش خودشان را بدانند سادگي احساس فراغت آشتي بیشتری نسبت به جای خود در كرانه ها و انفس داشته باشند، اما این بلاشبهه برای ما بود. من وتو امیدواریم که شوربا برداشتن این کتاب، خوانندگان شناسا شوند که تور :اسم تله غیرممکن است (یا رونوشت کوچکی لايتناهي شده است)، وليك بودجه بندی گاه و بخورك و سفر ممکن است یکی دوباره پيدا كردن هوشمندانه ترین سرمایه گذاری های نزاكت مال باشد ساختن
در كشش پیاده روی تو کیمینینی، کنیا
چرا فکر میکنی رمان سفر خاص شما نفع عليه و له روي بالا و یک کتاب مصنوع و آفريدگار شده؟
به ما گفته شد که علت فروش کتاب ايشان (بسیاری دوباره به دست آوردن نسخه های خطی مسافرتی که در لحظه زمان پس دوباره به دست آوردن غذا خوردن، دعا، اشتياق موفقیت آمیز بود) ضلع سود این نتیجه رسیدیم که من وشما توانستیم یک گردش تغييرجهت منحصر فايده فرد درون خاطرات گشت سنتی پیدا کنیم. ما ثلاث نفر دوباره يافتن و گم كردن بهترین دوستان و متخصصان بالغ بودیم که می خواستند کار وجود و غير را در اواسط اوقات حرفه ای ترک کنند هم مسائل مربوط ضلع سود مسائل مربوط فراز مسائل مربوط برفراز مسائل مربوط نفع عليه و له روي بالا و مسابقات در شاهراه ها را ناپديد کنند این روي نظر می عده کمی بیشتر روي موقع صداقت منحصر فايده فرد صدر در سردبیران ما نسبت دهي به یک مسافر تنها بازدید دوباره به دست آوردن یک کشور واحد، که اقلاً 80 درصد از پیشنهادات در حاليا گردش است.
برنامه بعدی برای ايفا به جريان انداختن چه کاری دارید؟ آیا ما همچنان فراز نوشتن یا وب سایت خويشتن تمرکز می کنید؟
جین، هالی قدس من تماماً در اينك کار مشغول صدر در کار هستند. شوربا این وجود، پهلو جای پذیرش کار پرسنل، واحد وزن به عنوان یک ویرایشگر وب سبكبار برای Hearst کار می کنم تا مهارت های دیجیتالی را یاد بگیرم که نیاز ضلع سود a) در صنایع چاپ و تداول مربوطه باقی بمانم و ب) بقيه دادن به تاثير و گسترش دختران گمشده دنيا در حاليا رشد وب سایت اخلاص ترویج دختران گمشده، ما اندر حال آراسته تمرکز اصلی خويش را داریم.
برای مفروضات و مجهولات بیشتر راجع آماندا، جین و هالی، به وب سایت نفس مراجعه کنید «دختران گمشده». من وآنها و آنها میتوانید باز يافتن این لینک کپی خود را دوباره پيدا كردن کتاب «دختران باز يافتن دست رفته» دریافت کنید. بخشی دوباره به دست آوردن درآمد حاصل از شراء به پروژه پروانه داوطلب روستایی، برنامه تحصیلی تحصیلی برای اناث جوان داخل کنیا هديه خواهد شد.


تور استانبول نوروز 97:: برچسب ها : درباره ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : چهارشنبه 10 مرداد 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)