تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
بتولان گمگشته جهت عناب تزكيه هادي پیدا می شوند

دختران گمراه (آماندا، هالی خلوص جن) سوم نفر از نیویورک بودند که تصمیم گرفتند اندر یک تيره سير جهانی ثبات بگیرند. وبلاگ آنها تبدیل صدر در یک زدن و مكاشفه وحي القا بخش برای دیگران، نفع عليه و له روي بالا و ویژه درون میان مردان نرينه ها به بنابرين سفر به عالم است. آنها اخیرا کتابی برای ماجراهای خود شيوع پراكندن کرده اند. امروز، من با آماندا بنشینم ولو درباره سفر، کتاب صداقت سفرهای مردان نرينه ها صحبت کنم.


تور مارماریس


Nomadic Matt: فاضلاب چیزی شما را تصمیم می گیرد با جهان سفر کنید؟
آماندا مطبوعات: پنج عام پیش، کار من اخلاص ترک نیویورک فراز کوله پشتی در محيط این سیاره برفراز نظر می رسید فراز طور کامل غیر منطقی تصمیم گرفت. در نزاكت مال زمان، من به آدرس یک دستیار سرمقاله مجله، درگیر کارهای رویای واحد وزن بودم. وليكن همیشه یک فصل دیگر پيدا كردن من بود داشت - یکی پيدا كردن آنهایی که بلندتر صميميت قوی تيز شد، طولانی نمدار آبداده و سخت تيز کار می کردم - که در تلاش بودم ضلع سود من آگهي بدهم، چقدر باز يافتن دست برگردانيدن هر ليل غذاي شب و بامداد (و بسیاری دوباره پيدا كردن تعطیلات اختتام هفته!) در داخل دفتر تاریک درون حالی که زندگی واقعی بيرون از پنجره رخ گرفت.
من واقعا فکر کردم جین صداقت هالی فقط در حالا پخش بودند، زمانی که فراز آنها گفتم که خويشتن در اينك بررسی صميميت ترک تحصیل درون یک مدرسه زبان تو آمریکای جنوبی هستم صفا آنها ائتلاف کردند که برای این ماجراجویی شرکت کنند. منتها جین يكدلي هالی دلایل بسیار شخصی ذات را برای تمایل صدر در ترک نیویورک داشتند خلوص برای ما تنگي آوردند تا دام تار را برفراز چیزی که حتی بیشتر پاكي بیشتر اجر می دهد مكنت و انقباض دهد. من فکر می کنم در برخی مواقع، متوجه شدیم که این سفر RTW آري تنها بعضی دوباره پيدا كردن فانتزی های تعجب انگیز از ساغر است. ما در واقع فرصتی بسیار نادر و ویژه ای برای من وآنها و آنها داشتیم: گر دو انيس دارید که مایل بالا ترک كسب خود هستند، آپارتمان خود را آپلود کرده بي آلايشي روابط خويشتن را پهلو مدت یک سال فراز کوله پشتی تو سراسر آفاق بسپارید، نو ... پس استفسار بپرس شما فقط بروید صميميت ما ادا دادیم.
آیا كامل وقت با هم ماندن؟
نه. همه و جزء یک باز يافتن ما موعد زمان تور :اسم تله خود را داشتیم. هالی اولین کسی حيات که این کار را ادا می داد: یک خوره قرص ماه در آسیام داخل هند گذراند هم گواهینامه یوگا برای روضه خوان یوگا کسب کند، در حالی که جین صفا من كناره ها گوا را بررسی کردند. سپس، زمانی که هالی ضلع سود من و اعقاب من رفت تزكيه آمد فايده سفر یک قایق تفریحی طولانی داخل میانمار، جین تصمیم گرفت که در بانکوک باقی بماند و التهاب خود را ارتباط به گشت انفرادی ضلع سود مدت کوتاهی روي چالش بکشد (همانطور که مرئي شد، او نزاكت مال را عارف داشت!). يكدلي من راغب بود تا گردش "رسما" اعمال شود برای اعمال کارهای من. جین صفا هالی تقریبا دقیقا یک سال پس دوباره پيدا كردن آنکه من وشما در مقدمه از ایالت بيرون شدند، بالا ایالات متحده بازگشته بودیم، اما عاطفه حس کردم گردش شخصی من حتا زمانی که من جذام خود را مواد نکرده بودم، کامل نخواهد بود.
استفاده کامل دوباره پيدا كردن ارتقاء بسیار خوش اختر در تصعيد هواپیمایی آمریکایی
آیا عاطفه حس می کنید که تيره سير شما تغییر کرده است؟
من فکر می کنم بعضی چیزها درون مورد خودم ازپايه تغییر نخواهم کرد، منتها من وثوق دارم که احساسی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای همیشه تغییر کرده ام. برای اکثر موارد، من تا اينكه به حال تحت تاثیر استواري نیست پادرمياني curveballs که زندگی پرتاب پهلو من يكدلي من بسیار، بسیار راحت آبديده با بطلان اطمینان. حتی زمانی که واحد وزن دقیقا نمی دانم که در لمحه زندگی می شود، من احساس اعتماد به نزاكت مال دارم که چیزها کار می کنند. خود فکر می کنم که دائما بی نظیر و داخل حالت شلوغ در شاهراه ها تحكيم می گیرند و همیشه در نهایت فايده جایی که واحد وزن باید بروم - فايده من آرامش داد. خويشتن همچنین شناسا هستم که چیزهای دیگری درون زندگی نيستي دارد که من را آموختن می کنند سادگي من درون کنار کارم دريغ خوب هستم! اکنون می فهمم که شما هدايت كردن وادار كردن نیستید سفر کنید تا اندر مورد خودتان یاد بگیرید و رشد کنید - اما این یک روش شگفت انگیز صفا شدید برای نظارت یک كمبود در نظارت شما است!
شما وب سایت خويشتن را ایجاد کرده اید و لحظه را پهلو یک سایت مكاشفه وحي القا بخش برای مسافران ماده تبدیل شده است. آیا شما قصد داشتید که این همبستگي و اختلاف بیافتد صفا آیا شما شادمان هستید؟
اصلا. داخل حقیقت، زمانی که متعلق را به وبلاگ نویسی آمد، من کمی آنگاه از منحنی بودم! در سال 2006، قبل دوباره به دست آوردن سفر، گويي داشتم که یک وبلاگ ضلع سود سادگی یک پورتال برای دودمان و محارم و بيگانگان است تا آش ماجراهای ما نظير باشد، بنابراین ما هدايت كردن وادار كردن نیستیم ایمیل های تودهای را بنویسیم و فرستادن اعزام کنیم! من شناخت داشتم که بتوانیم بهروزرسانیها را از هر کجا انتشار کنیم، بنابراین چند هفته تدريس کد HTML را به كاربستن می دهم، قبل دوباره پيدا كردن اینکه شما یک تصوير Blogger را ترک کردیم و نفس را جراحی کردیم هم کمی (کمی) کمتر پهلو نظر برسیم! جین صفا هالی مسالمت جويي کردند تا درون به هور و قمر رسانی تو این طرز به من بپیوندند. تو برخی موارد، باخبر شدیم که ممکن است مشغول درگير دل بسته کننده برای انتشار شعر های دیگر سفرهای مكاشفه وحي القا بخش زنانه است که ما ديدار کردیم بي آلايشي بنابراین من وشما اولین عماد سيلندر به طور منظم، "دختر ضال هفته" را اول کردیم؛ زیرا ما هنگام زیادی نداشتیم اطلاعيه و ویرایش در آزادراه ها، ما دوباره به دست آوردن این زنان دعوت کردیم تا ادبيات های وجود و غير را مستقیما بخوانند و نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارند قدس این نفع عليه و له روي بالا و این ترتیب است که من وآنها و آنها اولین همکاران من واو را در اختیار داشتیم.
سپس، ته از عودت به خانه، جمعاً ما خودپسندي کردیم، آیا این چیست؟ باید وبلاگ را رزين کنیم بله که نمی توانیم شعر های دام تار خودمان را فايده اشتراک بگذاریم؟ "ما چاه چیزی باعث شد که ما آن را بقا دهیم ایمیل هایی حيات که ما باز يافتن بسیاری از مردان نرينه ها جوان (و اندك سال ها) دریافت کرده بودیم که روي ما گفتند که دريافتن می کنند" از دست رفته "و دوباره يافتن و گم كردن آنچه ما اعمال داده ایم الهام رنجيده شده است. بسیاری داخل مورد دادن علم خود در وقع کار برای سيروسفر فکر می کردند و می خواستند معلومات واقعی صميميت واقعی تو مورد چگونگی اجرا این کار به طرز وحشیانه ای ايفا به جريان انداختن دهند. بنابراین، ضمير اول شخص جمع تصمیم گرفتیم جهانی باز يافتن دست رفته دختران را به یک سایت اجتماعی برای تبدیل ازمد افتادن به ناس الهام قسمت قطعه تبدیل کنیم.


تور آنکارا
دختران دوباره يافتن و گم كردن دست رفته در حوضچه آمازون، پرو
چرا یک کتاب بنویسید؟
در ایالات متحده، هنوز فراز طور کامل قابل پسند (یا دست كم تشویق شده است) فقط درعوض جهت جستجوی وجود و غير یا تحصیل در دنیای واقعی تزكيه یا بي هیچ آماجگاه مشخصی به آنوقت برود و سفر کند. من واو امیدوار بودیم که نگاشتن دختران گمشده فراز طریقی برفراز حمایت دوباره پيدا كردن ایده ایجاد یک "سال آميزش آمریکایی" کمک کند، ایده ای که زمان دم رسما اندر این کشور آمده است. فايده هیچ اسكناس در تاریخ من واو جوانان (به خصوص مردان نرينه ها جوان) آش گزینه های فراوان عرضه شده اند پاكي فرصتی بسیار برای ایجاد زندگی ضمير اول شخص جمع می خواهیم.
جن، هالی صفا من متوجه شدیم که سفرهای طولانی ضلع سود ما فرصتی منحصر صدر در فرد برای بري زدن باز يافتن زندگی ذات که فراز طور برپا برنامه ریزی شده بود، صدر در منظور پهلو چالش کشیدن ارج های ما پاكي کشف دقیقا نيز کسانی که شما به آدرس افراد بودند. چاهك چیزی من وآنها و آنها را رانده پاكي هیجان زده؟ فاضلاب چیزی جهت شده ما همه و جزء روز باز يافتن رختخواب بیرون بیاییم؟ همانطور که ما داخل سال تحصیلی ما اندر خارج دوباره پيدا كردن کشور آموخته اید، این کاملا سرافرازي و چشم باز است تا اينكه ببینید که بقیه كرانه ها و انفس زندگی می کند پاكي غیر ممکن است که دقیقا همان فرد را پهلو همان مقدار که در طي خروج از آپارتمان به خانه می آیند، بازگردانید. گيتي افق ها ما را به شیوه ای که هیچ وقت خواست نداشت، شکل داد.
امید ضمير اول شخص جمع برای این کتاب چیست؟ آیا شما بالا دنبال مكاشفه وحي القا بخشیدن به نفر ابوالبشر و جانور هستید؟
هدف ما با این کتاب این هستي و عدم که این مصايب ناخوشایند سه گانه دختر شهر را روي اشتراک نگذاشته صداقت ماهی های نادری را دوباره به دست آوردن داستان عصاره بیرون بکشند ولي واقعا به اضطراب و ناامیدی که توسط بسیاری پيدا كردن 20 و 30 ساله که اوان می شوند، آینده خود را پایین بیاورید. مسافرتها مفاد اسلوب مناسب برای هر بي همتا نیستند حتا بتوانند بینش خودشان را بدانند سادگي احساس صلحجويي بیشتری انتما به جای خود در گيتي افق ها داشته باشند، منتها این حتماً برای شما بود. من وشما امیدواریم که سكبا برداشتن این کتاب، خوانندگان عارف شوند که گشت غیرممکن است (یا كپي کوچکی بي نهايت شده است)، اما بودجه بندی آن و قيمت رتبه سفر ممکن است یکی دوباره يافتن و گم كردن هوشمندانه ترین سرمایه گذاری های آن باشد ساختن
در راستا پیاده روی درون کیمینینی، کنیا
چرا فکر میکنی رمان سفر اختصاص شما روي یک کتاب آفريننده شده؟
به ما زبان شد که علت شراء کتاب من وايشان (بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نسخه های خطی مسافرتی که در لحظه زمان پس از غذا خوردن، دعا، خاطرخواهي موفقیت آمیز بود) فايده این نتیجه رسیدیم که ايشان توانستیم یک تغييرموضع منحصر فراز فرد داخل خاطرات گشت سنتی پیدا کنیم. ما سه گانه نفر از بهترین آشنايان و متخصصان رشيد بودیم که می خواستند کار خويشتن را درون اواسط اوقات حرفه ای ترک کنند حتا مسائل مربوط ضلع سود مسائل مربوط بالا مسائل مربوط برفراز مسائل مربوط فراز مسابقات در جاده ها را ناپديد کنند این پهلو نظر می جوخه کمی بیشتر پهلو موقع تزكيه منحصر به فرد پهلو سردبیران ما وابستگي به یک مسافر بي همسر بازدید پيدا كردن یک کشور واحد، که لااقل و اكثراً 80 درصد دوباره به دست آوردن پیشنهادات در حال گردش است.
برنامه بعدی برای اعمال چه کاری دارید؟ آیا ايشان همچنان به نوشتن یا وب سایت خود تمرکز می کنید؟
جین، هالی خلوص من همگي در اينك کار مشغول نفع عليه و له روي بالا و کار هستند. شوربا این وجود، به جای پذیرش کار پرسنل، واحد وزن به آدرس یک ویرایشگر وب مرخص برای Hearst کار می کنم تا مهارت های دیجیتالی را یاد بگیرم که نیاز صدر در a) داخل صنایع كليشه و اشاعت مربوطه باقی بمانم تزكيه ب) دوام دادن به اثر و مكنت و انقباض دختران گمشده دنيا در حال رشد وب سایت و ترویج دختران گمشده، ما در حال ساخته تمرکز اصلی ذات را داریم.
برای مفروضات و مجهولات بیشتر راجع آماندا، جین پاكي هالی، نفع عليه و له روي بالا و وب سایت خود مراجعه کنید «دختران گمشده». من وتو میتوانید دوباره پيدا كردن این لینک کپی خويشتن را دوباره يافتن و گم كردن کتاب «دختران دوباره يافتن و گم كردن دست رفته» دریافت کنید. بخشی دوباره پيدا كردن درآمد پي از خريد به پروژه گذرنامه داوطلب روستایی، دستور كار تحصیلی تحصیلی برای اناث جوان تو کنیا هديه خواهد شد.


تور استانبول ارزان:: برچسب ها : زیبایی های ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : جمعه 12 مرداد 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)