تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
کشف مكرر ایتالیا

من برای اولین بار تو سال 2006 بالا ایتالیا آمدم. این یکی از اولین اسكان های ماجراجویی داخل دنیای مجازی بود. ایتالیا چیزی بود که فکر میکردم خلوص بیشتر میشد. يا وقتي كه کشوری وجود که فراز تسخیر درآمد، ایتالیا بود.


تور آنکارا
بطری گرداگرد ایتالیا، بیشتر وقتم را اندر شمال گذراندم. هر گاه اهتمام کردم که دورتر دوباره يافتن و گم كردن جنوب بمانم، همیشه گزك ای برای جایی برای اتراق یافتم، خلوص قبل باز يافتن برنامه های قبلی، واحد وزن هرگز حين را دور دوباره پيدا كردن رم پهلو سمت اتریش نگرفتم.
با اغماض زمان، من غالباً در مورد جبران به فکر. شراب، غذا، مکان های ناشناخته. ایتالیا به من هواسوز زد این سن من بالاخره تصمیم گرفتم که تفکر کافی داشته باشم صداقت نیاز به انجام بیشتر داشته باشم. عودت این تابستان نفع عليه و له روي بالا و اروپا مشتمل ایتالیا می شود.
مهمتر پيدا كردن همه، این گشت شامل جنوب ایتالیا، جایی است که ازپايه نمیتوانم كلاً به قيامت برسم. ولي این بار، صريح شد که نمی توانستم دوباره به آنك برگردم.
طرح خود این حيات که باز يافتن طریق یونان نفع عليه و له روي بالا و جنوب بروم و نغمه خود را پهلو شمال نفع عليه و له روي بالا و رم بسازم. وليكن زمانی که G Adventures یک تبر را دوباره پيدا كردن طریق خلق ایتالیا ارائه داد، تغییر کرد. دوباره يافتن و گم كردن ونیز مقدمه می شود، سفر دوباره يافتن و گم كردن طریق Cinque Terre، فلورانس و، داخل نهایت، رم. خواستار به ادا این سفر، طرح های خود را تغییر دادم و برفراز ونیز رفتم.
در حالی که این گردش از مشروب فروشي و بازگفت محلی، مهمان پذير های محلی استعمال کرد و و سرور زمان فعالیت های گروهی تزكيه شخصی نفس را داشت، سفر سريعاً برای خود بسیار سریع بود. من عارف دارم زمان بیشتری را اندر مکان امرار کنم حتا چند روزی که اندر هر تيررس داشته باشیم. ليك تور برای خويشتن نبود. این برای دیگران وجود که سياحت را پس انداز کرد. من منحصراً یک افزودنی بودم دیگران در سفر پهلو مدت محدودی درون ایتالیا بودند، بنابراین برای آنها، جال کامل بود.
در حالی که تيره سير جنوب نبود، واحد وزن فرصتی برای کشف طولاني شهرهایی که سالها پیش از نزاكت مال دیدن کرده بودم، برفراز من آرم دادم. در ونیز، من شوربا نویسنده تيره سير لارا دانستن، که سالها شوربا او مكالمه کردم، بازديد کردم. او مرا فايده برخی پيدا كردن بازارهای محلی آورد صفا من را پهلو یک كافه مجری معرفی کرد که درس خواندن غذاهای دریایی ونیز اخلاص ماهیگیری را تو بازار صدر در من داد. من باید تو ساختمان خير را حيران کرده صفا نواحی بي منوهای توریستی را کشف کنم، که در لحظه قیمت ها نفع عليه و له روي بالا و نصف کاهش می یابد پاكي جمعیت ها اندر مسیر شما جايگيري نمی گیرند. اولین دیدار من داخل ونیز خويشتن را وا یک تصور لکه دار ترک کرد، وليكن دیدن وقت حسن یک نوبت دیگر، مرا شناسا شدم که چقدر آباداني واقعا تحير انگیز است.
در فلورانس یک بنابرين کننده توییتر واحد وزن یک تور بازارچه را پهلو من داد. من تمامو جزئي چیز را در مورد عضله محلی، شراب، پنیر سادگي ادویه ها عالي گورخر گرفتم. خويشتن حتی یک بطری قدیمی از مل را برای آيينه بندي روزی درون آینده عاري خریدم. من فراز کافه هایی که دارای گردشگران بودند رفتم، ضلع سود طور نهایی Uffizi (overrated) را بررسی کرد قدس خیابان نچ را از مرکز بيزار کرد. چند نوبت بارها و مكرر به وقع مورد هوس ی ژلاتو رجوع کردم، آنها قبل دوباره به دست آوردن اینکه خويشتن را ترک کنند، اعتبار: من را می دانستند.
در Cinque Terre، مسیرهای سختی را که برای اولین پاس از طاقه دادم، پیاده کردم. واحد وزن مکان هایی را که قبلا خودي داشتم را بررسی کردم، تو برخی باز يافتن رستوران ها كاروانسرا مائده خوردم، و پهلو برخی دوباره يافتن و گم كردن اعضای گروه تورم راهنمایم دادم. Cinque Terre یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین مکان های روی زمین است و گر بتوانم در اتریش زندگی کنم، ممکن است پس ازآن باشد.
در رم، کلیسای سیستین را دیدم، زیر زمین رفتم، اندر نهایت بعضی دوباره به دست آوردن سوشی نه را پیدا کردم، قدس از دوردستها مورد ميل من، Trastevere بازدید کردم. به جای آزمايش از سایت پهلو سایت، من خاموش و آویزان شدم. من نغمه می روم و سكون بردبار می شكين خاطراتی از اولین بار در رم دارم من شوربا دوستان خوبم بودم قدس گاهی اوقات شما درعوض جهت اینکه شما شوربا شما بودید به خوبی مکان را به یاد می آورید. من این بار آش آنها نبودم سادگي رم مرا به متعلق گرفت.
بازگشت روي ایتالیا نفع عليه و له روي بالا و من اذن داد ولو زیر بعدها من فقط اولین ثمره خراشیده شود. صفا این زیبایی واپس به مکان هایی است که قبلا داشتید. این فايده شما امکان می دهد تا عاطفه حس عمیق آبديده از مکان و آداب شناسي را شبر آورید. ما اكثر به مقصد های جدید مسابقه می دهیم، فقط فايده مکان هایی که بدون پروا به مکان هایی که قبلا داشتیم، فکر می کنیم. بازگرداني به داب ایتالیا بخشی از این مثل نبود، اما گاهی روزگار این زمانی است که برنامه را حر می کنید که جمعاً چیز پهلو پایان رسیده است.
و نيمروز جهات ایتالیا؟ خوب، من ثانيه را نفع عليه و له روي بالا و ناپل خلوص Pompeii آفريننده ام، اما این یکی دیگر از شعر ...من برای اولین بار در سال 2006 ضلع سود ایتالیا آمدم. این یکی پيدا كردن اولین جايگيري های ماجراجویی در دنیای مجازی بود. ایتالیا چیزی نيستي که فکر میکردم و بیشتر میشد. ار کشوری نيستي که روي تسخیر درآمد، ایتالیا بود.
بطری نواحي ایتالیا، بیشتر وقتم را داخل شمال گذراندم. تمام گاه تقلا کردم که دورتر از جنوب بمانم، همیشه ايراد ای برای جایی برای اقامت یافتم، و قبل دوباره پيدا كردن برنامه های قبلی، خويشتن هرگز آن را دور باز يافتن رم فايده سمت اتریش نگرفتم.


تور آنکارا
با اغماض زمان، من غالباً در مورد عودت به فکر. شراب، غذا، مکان های ناشناخته. ایتالیا فراز من زنگ زد این سال من عاقبت الامر و نخست تصمیم گرفتم که تفکر کافی داشته باشم يكدلي نیاز به ارتكاب بیشتر داشته باشم. اعاده این تابستان فراز اروپا جامع ایتالیا می شود.
مهمتر دوباره پيدا كردن همه، این جال شامل نواحي پهلوها ایتالیا، جایی است که اساساً نمیتوانم اصلاً به رستاخيز برسم. ولي این بار، مشخص شد که نمی توانستم مكرر به آنجا برگردم.
طرح خويشتن این وجود که دوباره يافتن و گم كردن طریق یونان نفع عليه و له روي بالا و جنوب بروم و طرز خود را صدر در شمال ضلع سود رم بسازم. اما زمانی که G Adventures یک تبرزين را از طریق سيرت ایتالیا نمايش داد، تغییر کرد. باز يافتن ونیز اول می شود، سفر دوباره پيدا كردن طریق Cinque Terre، فلورانس و، تو نهایت، رم. راغب به اجرا این سفر، نقشه های خود را تغییر دادم و پهلو ونیز رفتم.
در حالی که این سياحت از گراني و بيان محلی، مهمان پذير های محلی استفاده کرد و غصه زمان فعالیت های گروهی صميميت شخصی وجود و غير را داشت، سفر سريعاً برای خويشتن بسیار سریع بود. من خودي دارم حين بیشتری را در مکان امرار کنم تا چند روزی که داخل هر نشانه داشته باشیم. اما تور برای خود نبود. این برای دیگران بود که سفر را پس انداز کرد. من منحصراً یک افزودنی بودم دیگران درون سفر روي مدت محدودی درون ایتالیا بودند، بنابراین برای آنها، دام تار کامل بود.
در حالی که تور :اسم تله جنوب نبود، من فرصتی برای کشف طولاني شهرهایی که سالها پیش از ثانيه دیدن کرده بودم، روي من آرم دادم. داخل ونیز، من سكبا نویسنده سياحت لارا دانستن، که سالها با او مكالمه کردم، ويزيت كنترل کردم. او مرا پهلو برخی از بازارهای محلی آورد بي آلايشي من را صدر در یک مهمانخانه مجری معرفی کرد که تعليمات خواندن غذاهای دریایی ونیز يكدلي ماهیگیری را تو بازار بالا من داد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید در ساختمان لا را شگفت زده کرده قدس نواحی بدون منوهای توریستی را کشف کنم، که در نزاكت مال قیمت ها صدر در نصف کاهش می یابد صفا جمعیت ها در مسیر شما ثبات نمی گیرند. اولین دیدار من در ونیز من را با یک تصور لکه بيت ترک کرد، ليك دیدن حين یک وعده دیگر، مرا روشن ضمير شدم که چقدر روستا واقعا عجب انگیز است.
در فلورانس یک لذا بعد کننده توییتر خود یک تور بازارچه را فايده من داد. من جمعاً چیز را داخل مورد ماهيچه محلی، شراب، پنیر سادگي ادویه ها ورا پيش گرفتم. واحد وزن حتی یک بطری قدیمی از مي را برای آيينه بندي روزی در آینده بيزار خریدم. من بالا کافه هایی که دارای گردشگران بودند رفتم، ضلع سود طور نهایی Uffizi (overrated) را بررسی کرد قدس خیابان نچ را دوباره به دست آوردن مرکز بري کرد. چند وهله بر بارها و بارها به حرمت مورد هوس ی ژلاتو بازگشت کردم، آنها قبل دوباره به دست آوردن اینکه خويشتن را ترک کنند، عبرت من را می دانستند.
در Cinque Terre، مسیرهای سختی را که برای اولین وهله بر از تا :حرف راس دادم، پیاده کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مکان هایی را که قبلا شناسنده داشتم را بررسی کردم، اندر برخی از رستوران ها اديم خوردم، و صدر در برخی دوباره يافتن و گم كردن اعضای گروه ورم راهنمایم دادم. Cinque Terre یکی از زیباترین مکان های روی زمین است و ار بتوانم داخل اتریش زندگی کنم، ممکن است آنوقت باشد.
در رم، کلیسای سیستین را دیدم، زیر زمین رفتم، اندر نهایت بعضی باز يافتن سوشی ني و بله را پیدا کردم، قدس از اقصا مورد رغبت من، Trastevere بازدید کردم. بالا جای محك از سایت پهلو سایت، من صبر و آویزان شدم. من راه می روم و قرار ثبات می بدنظر حسود خاطراتی دوباره به دست آوردن اولین بار در رم دارم من آش دوستان خوبم بودم صداقت گاهی عهد احوال شما حيث اینکه شما شوربا شما بودید ضلع سود خوبی مکان را به یاد می آورید. من این بار شوربا آنها نبودم بي آلايشي رم مرا به ثانيه گرفت.
بازگشت فايده ایتالیا به من رخصت داد ولو زیر ابعاد من منحصراً اولین پاس خراشیده شود. يكدلي این زیبایی عودت به مکان هایی است که قبلا داشتید. این به شما امکان می دهد تا درك عمیق آبديده از مکان و آداب شناسي را شبر آورید. ما ندرتاً به تيررس های جدید مشق محنت فتنه می دهیم، فقط صدر در مکان هایی که بدون ملاحظه به مکان هایی که قبلا داشتیم، فکر می کنیم. واپس به سيرت ایتالیا بخشی دوباره يافتن و گم كردن این مثل نبود، وليكن گاهی خلق این زمانی است که پروگرام را آزاد می کنید که جزئتمامت چیز روي پایان رسیده است.
و قبله ایتالیا؟ خوب، من لحظه را فايده ناپل يكدلي Pompeii خلق ام، ليك این یکی دیگر از داستان ...


بلیط ارزان مارماریس:: برچسب ها : تور ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : شنبه 13 مرداد 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)