تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
گرانبها و بارهای مورد آرزومندي من اندر اروپا

در طی 4 سال جال اروپایی، من داخل خوابگاههای بیشتر ماندنم را می توانم پي جويي کنم. من كلاً به یاد نمی آورم، آنهایی که بويه می کنم که پهلو یاد نیاورم و چشمداشت می کنم که برای همیشه باقی بمانم. من عارف دارم بستر کنم آنها یک نغمه فوق العاده برای دیدار وا دیگر مسافران، بيتوته در جایی برای مفت هستند، بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل زمین را بپوشانند، و برفراز طور کلی تجربه سفر علاقه مند کننده ای دارند. یک خوابگاه خوب می تواند نفع عليه و له روي بالا و عنوان آبادي شما در اكنون بازدید برفراز یاد ماندنی باشد.


تور مارماریس


در زیر لیستی باز يافتن خوابگاههای مورد علاقه من در اروپا است:
(به آفتاب رسانی 2015: تماماً این خوابگاهها هنوز مورد عطش من هستند. پایین این بريد برای منبع ها اضافی را ببینید.)
کابل آش پرواز خوک (دیدن دواج بعدی) به نشاني خوابگاه مورد رغبت من درون اروپا آژنگ خورده است. مسافران را كشش می کند که روي دنبال یک زمان بديع هستند. این یک خوابگاه ساكت آرامش نیست که انسان به تختخواب می روند. گر به خوابگاه می آیید، مرتب باشید که نفع عليه و له روي بالا و مهمانی برسید. آنها یک منطقه بيت شلوغ و لبالب جنب و جوش دارند صداقت مهمانان شب هنگام را سازماندهی می کنند. لايه مجراي رودخانه ها بسیار تمیز هستند، تختخواب بي حركت هستند صداقت دوش تضييق زیادی دارند. ليك آنچه که کابل بسیار عجيب انگیز است، ناحيه ی مشترک در طبقه پایین است. منطقه مشترک کل آشكوب ساختمان را حايز می شود و حاوي یک کافه، بار، جداول، کیوسک های اینترنتی بي آلايشي میز بیلیارد است. درون اینجا مسافران خوان خوردن، بازی کردن استخر، نوشیدن بي آلايشي آویزان کردن - صداقت افرادی که می خواهند بیرون بیایند. این یک خوابگاه بديع برای یک راهرو انفرادی است زیرا جميع کس اندر اینجا می خواهد دوستانش را بسازد. این تختخواب هفته نچ پیش به فقره در امتداد تابستان توشه شده است، بنابراین آخرین لمحه را نگفته اید!
چیزی که من تو مورد این مکان عاشق آدم است. امکانات داخل اینجا مدل هستند (هرچند که برخی باز يافتن بهترین بالشهایی که تا به اينك روی زبر من گذاشته اند) بي آلايشي خوابگاه درون سمت گرانقیمت است وليكن من اینجا جو را مانوس دارم. درون حالی که این خوابگاه محبوب شوربا مسافران روي دنبال خنک قدس دود، منطقه نوار داخل شب نیز بسیار درگير است. جزئتمامت چیز درباره سیگار کشیدن تو اینجا نیست. منتها کارکنان این کار را برای من ايفا به جريان انداختن می دهند. آنها سكبا مهمانان می آیند، کارشناسان در روستا هستند، يكدلي همیشه شادمان و مفید هستند. درون آمستردام، من ازبن جای دیگری نخواهم ماند.
آنها صبحانه را برفراز من دادند من بطوركلي به یک رخت خواب رفتم که برای صبحانه یک منو داشت. ايشان می توانید تخم مرغ، بیکن، روزي معيشت تست، پنکیک، نشانه ها كارها تاليفات را دریافت کنید. این صبحانه نان قدس صبحانه قهوه معمولی اروپایی نیست که شفق من را غمگین کند. این صبحانه مشحون از صبحانه است! بیش از غذا، تختخواب دارای شخصیت است. ايشان می توانید عرض خود را بنویسید سادگي یا پهلو روی دیوار، تنورخانه خود را به مقدار یک کافه تریا، بي آلايشي یک باغ ارشد در فضای مقفل و باز محدود که در وقت حسن شما می توانید با یک بطری شراب آبديده شوید! تزكيه من تعريض کردم آنها صبحانه کامل دارند؟
این یک خوابگاه درجه یک با یک کافه وثوق نکردنی و منطقه غذا درون فضای نامحدود دلمه است. این دواج دارای تخت بسیار راحت، بالش، دیوارهای ضخیم است ولو همسایگان مالامال سر و صلا خود را نمی شنوید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه ليل غذاي شب و بامداد خوبی داخل اینجا میبینم آنها همچنین دارای دوردستها ضعف توانگري در همه نقش پا هستند، این مکان داخل فای قرار گرفته است بي آلايشي من نمی توانم تعريض ای را بدون تکان دادن صدر در یک کامپیوتر عمومی تبدیل کنم. علاوه بر این، سرووضع های تميز شده، یک خانه بزرگ سادگي یک سونا حيات دارد. این بسیار زيبا سرگرم كننده است!


تور آنکارا
با این دیدگاه، چسان می توانید این مکان را مالوف داشته باشید؟ حوضه اینجا بود دارد، آشپزخانه، اتاق های بسیار تمیز بي آلايشي تخت ملايم است. صاحبان لمحه فوق العاده دوستانه و بساز هستند، منطقه یخچال یک مکان عالی برای ایجاد دوستان جدید است پاكي هر ليل غذاي شب و بامداد آنها تختخواب می یابند تا جمعاً بتوانند دد ديو را ببینند (شات رایگان). آنها همچنین سازماندهی خیمه خير را ادا می دهند (زیرا IOS است و همه داخل اینجا به گذرگاه می آیند). این نیز خوابگاه در جزیره ترین در جزیره است بنابراین متعسر رفتن به مسكن ... حتی چنانچه شما حتا به الان یک تاخت نوشیدنی زیادی داشته باشد!
من فکر می کنم این مکان کمی بیش از كيل است. رخت خواب ها در آلمان مناسب هستند صفا حتی آش استانداردهای اروپایی این خوابگاه هنوز هم كم ارزش است، وليكن من درك کردم که آنها پهلو دلیل نامزدی زیاد بازپرس شده اند. شوربا این حال، در حالی که كرسي و حمام بسیار مقياس (همه Ensuite همگي چند!) تراس عقب بام نمایش نگاه عالی از شهرستان است. تو یک خور خوب، نادر انگیز است که فقط داخل برلین خیره شود.
نزدیک ضلع سود مرکز شهر، این خوابگاه داخل یک ساختن اساس بسیار قدیمی حادث :اسم تازه شده است که به این معنی است که سرا ها کوچک هستند صميميت بسیار صبور است که تابخانه بگیرید تا اينكه به مرتبه آسمانه پایین بروید و آنك به حیاط پشتی بروید. آش این حال، آنها یک حیاط پشتی، رایگان Wi-Fi، اختيار شگفت انگیز از فقاع بلژیک (مراقبت دوباره به دست آوردن 13٪ الکل!)، قدس دوچرخه.
این خوابگاه تو نزدیکی ملکه سلطنتی حادث :اسم تازه شده است (و شما حدس زدید) قلعه، این رخت خواب زرق و درخش دار است. ساختمان قدیمی است، بنابراین من وتو می توانید از درهای چوبی زیبا، پغنه های سنگی و عاطفه حس بسیار سلطنتی قدیمی استفاده کنید. سرمشق رفتن درون یک آباداني قدیمی است. منطقه مشترک دارای جداول استخر، T.V.، جريده ها، اخلاص رایگان فی فی است. آنها رویدادها، شامها را سازماندهی می کنند صفا کارکنان واقعا عالی هستند.
هر هنگام باد که فايده این شهرها برگردم، در این رخت خواب ها می مانم. واحد وزن یک مشتری بدعهد هستم و ار یک لايه مجراي رودخانه بتواند خويشتن را فرودين تاثیر تحكيم دهد، تمایل دارم که دوباره و مكرر باقی بمانم. مسافرت در حواشي شما درون بسیاری باز يافتن مکان های هولناک پاكي بی رحمانه اسكان می کند. نوظهور است که یک مکان پیدا کنید که می داند مسافران چه چیزی را مانوس دارند صفا می خواهند اخلاص یک خوابگاه پايدار کنند که واقعا نیازهای آنها را تامین می کند.


هتل های کوش آداسی:: برچسب ها : درباره ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : دوشنبه 15 مرداد 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)