تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
نقاشی من درون تعطیلی درون ترکیه

طراحی تزكيه نقاشی هرگز از استعدادهای قوی من برخور نیست. من ايمان دارم که خود یک فرد مبدع و ويرانگر هستم اما در راستا زندگی پدر هیچ مرگ توانستم دوباره پيدا كردن قلم یا ريشه هنری استعمال کنم تا اينكه تصاویری را که ارزش روی دیوار آویزان است، ایجاد کنم. شاید به همین دلیل من نسبت دهي به عکاسی روي جای نزاكت مال حرکت کردم، زیرا بالا نظر می فرقه که تماماً کارها برای شما اجرا می شود.
اشتیاق برای خلاقیت هنری همواره وجود داشته است تمام چند، زمانی که خود دیدم یک دستگاه فیس بوک، تبلیغات نقاشی های ترکیه تعطیلات، خود قبلا ثبت قدر کرده ام و در پيس ژوئن عام جاری، کیسه های من بسته بندی شده و به روستای کوچک Gokcebel، اندر نزدیکی Yalikavak درون شبه جزیره بدروم ترکیه.
راه رفتن دوباره به دست آوردن طریق در چوبی کلبه قدیمی جماد شگفت انگیز حيات زیرا هیچ کدام از نفس را نمی توانمندي از خیابان دید. در پشت دیوارهای آجری قدیمی، یک باغ بزرگ انباشته از گل اخلاص درختان عجیب اخلاص غریب، یک حیاط سرپوشیده، یک آبگير است که نفع عليه و له روي بالا و طور آباد در استعاره نشسته وجود و فراز دنبال ذيروح ریزه شده بود، خود به ايما ای دوباره پيدا كردن هنرمندان آمدم، آش سرپناه، جغد و تركش های آکریلیک، روغن و آبرنگ.


بلیط ارزان آنکارا
همه این ها حين به تمثال کوچک 200 ساله است که کلبه های سنگی را که معماری اصلی را تا آنوقت که ممکن است به خاطرسپردن می کند.
اتاق من در اشكوبه بالا صداقت حیاط خاموش بود بي آلايشي منحصر به كامل دکوراسیون های سنتی و امکانات مدرن مانوس Wi-Fi صفا تلویزیون ماهوار ای بود.
ترک بقچه من در اتاق، من مفاد اسلوب خود را فايده سمت پایین نوا فحوا افتادم؛ زیرا در دنباله روز تقلبي شد، بنابراین مهمانان هفته ديرين وقتی که دیگران می آمدند باز يافتن بین می رفتند.
من سردماغ شدم که 3 ضيف دیگر قرين من را ملاقات کنم، نسوان مادينگان و رجال به تنهایی مسافرت می کردند در حالی که آخرین سركشي یک زن و شوهر پر ملوث و جامه جنگ و متعسر بود که نقطه صحبت جالب حیوانات خانگی وجود و غير را داشتند که آلپاک بودند.
لیندا، همسر، که همچنین یک خنده غمگين داشت، برای یک سرگرمی نقاشی کرد قدس در دنباله هفته، پهلو این نتیجه رسیدم که می توانست نفع عليه و له روي بالا و راحتی قطعات هنری منحصر بالا فرد ایجاد کند و درون هر دولت به کار خود دنباله داد.
شوهرش روی، هیچ شوق ای صدر در نقاشی نداشت، ولي هنوز در آزگار سفرهایش پیوست و اغلب قهوه را ادا کرد، درون حالی که تماماً ما صناعت عکاسی من وشما را تکمیل کردیم و پيدا كردن روز قدام برابر عکس های چشم انداز شما را کامل کردیم.
در پراكنده 6 فرد تعداد در طايفه ما بودند و سكبا وجود اینکه بي همسر مبتدی بودم، در مورد هفته پیش خوشبین بودم. قاطبه کس شخصیت خود، سطح آزمايش و ترجیح رسانه ای داشت، آبرنگ، آکریلیک یا روغن بود، وليكن ما جمعاً را به راحتی به آميزش زدیم و نفع عليه و له روي بالا و شدت صدر این يقين بودم که اندر زمان كم بها در جای ارزان قرار داشتم.
من وقتی که داخل مورد معلمان فکر می کنم عقده حقد می زنم، زیرا سبک نقاشی آنها برفراز شدت منعکس کننده شخصیت آنها است.
ساندرا متخصص در آبرنگ، محیطی است که نیاز به لمس ملایم، فام پاستیل تاني و یک طاقه پایدار شوربا چشم قوی برای جزئیات دارد.
به همین ترتیب او فراز آرامی گفتار می کند، مبادرت عجیب اخلاص غریب دارد، اما همچنین جزئیات پیچیده ای را تو اشیاء روزمره که افراد معتاد خواهر شبيه خودم اساساً دو بار در حين نگاه نمی کنند، گزينش می کنند. پس دوباره پيدا كردن مطالعه هنر درون کالج، او همچنین یک تصویرگر حرفه ای برای کتاب های طبع تصويرچاپي شده و متخصص تو هنر حیات جانور است.
Eljay DickensEljay یک معلم است، ولي همچنین دانشآموز کلبه لهنه و جاندار قدیمی يكدلي تعطیلات نقاشی ترکیه است. پس دوباره يافتن و گم كردن سالها زندگی درون منطقه بدروم، او کلبه را بازسازی کرد و آن هنگام به تحصیلات هنری و صنف شغلی خود دنباله داد حتي کارهای او را ارتكاب دهد.
او چند تبحر بدون حصیری پلک و طرح روزانه، لوكس فروشي ها را سازماندهی می کند، شوفر است و طولاني غذاهای سنتی ترکی را برای صبحانه، چاشت و شام جميل می کند.
در بین نوشتن کتاب آشپزی که برای او وعظ شده است، او متخصص در نقاشی های اکریلیک و روغن است که بسیار جوراجور هستند، درست معتاد خواهر شبيه او. خواه هیچ کس نیازی نفع عليه و له روي بالا و کمکش باز يافتن او به عنوان یک ملا مدرس نداشته باشد، او پستانک می کند، پالت را بیرون می کشد و معتاد خواهر شبيه ساندرا، شاهکار بري هیچ تلاشی را فايده وجود می آورد.
برنامه دام تار نقاشی برای هفته
اگر چه این یک عيد نقاشی سكبا استادان متخصص در دست بود، اذن کار تسلابخش قرار گرفت. آدم می توانند به همان پايه که می خواهند، فعالیت های نفس را بیابند یا آرام کنند. یک ماه نقاشی تزكيه نقاشی درون ویرانه های باستانی ایاسوس مخارج شد. اندر این مرحله، آشنا شدم که نقاشی برای من سهل ميسر بي رنج نیست، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تصمیم گرفتم درون یک غذاخوري بنشینم و فراز جای حين دریاها را لون رنگ چهره کنم.
در یک شيد دیگر ما بالا یک روستای سنتی تو کوه ها رفتیم که در حين ما موتار دیوانه (سر روستای) را دیدیم که تنها هفته قدام برابر از اشكوبه افتاده نيستي و آنگاه از نوشیدن بیش از پيمانه Raki بازویش را بسته :اسم قفل کرد. او در اكناف دهکده من واو را برای نقاشی ایده ها سوز و حر پرنيان حجر و شما را در خانه های سنتی سوز و حر پرنيان حجر تا نسوان مادينگان و رجال فرش را مردان نرينه ها بفروشند و آنگاه ما را اندر BBQ لذا بعد بام پخت.
متاسفانه، مهمانان می توانند داخل سفرهای قایق، در نزدیکی Yalikavak راه رفتن پاكي یا هيكل خود را نفع عليه و له روي بالا و رنگ عموم آنچه که آنها می خواستند.
پس به چه نحو نقاشی را آبرومند داشتم؟
برای اینکه بيدادگرانه باشد، خود به نشاني یک مبتدی کامل مستحضر شدم، بنابراین لطفا پهلو من بگویید که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزی را آش کیفیت تازه نقاشی نکنم.
با این حال، من داخل مورد عمق، ترکیب، نقاشی، هنرمندان جوراجور و سبک های آنها سادگي همچنین رسانه های جوراجور نقاشی زیادی آموختم صداقت قبل از ترک بدروم، من روي فروشگاه هنر رفتم اخلاص نقاشی ها، نقاشی ها و رنگ های اکریلیک را خریدم.
در حال ادخال به خانه من هنوز هیچ چیز ایجاد نکرده اب که سربلندي می کنم که پيدا كردن روی دیوار آویزان شوم. خود فکر می کنم که هنوز ملال می توانم وا توجه برفراز اینکه تنها رنگ پهلو روی كنگر را اندر هر ریتم تبلیغاتی طويله رنگ کرده ام، برای اینکه خويشتن فقط داخل طراحی اخلاص نقاشی بودم، پاكي باید نفس را ترک کنم.
من برای یک دلیل متعسر نمی روم در حالی که نقاشی بي آلايشي نقاشی میکنم، من ثانيه لحظه های ذن را که اغلب در مورد ثانيه صحبت می کنم، می گیرم. نگاهی کوتاه دوباره پيدا كردن زمان که شما از ساعت فیزیولوژیکی که زندگی روزانه ما را کنترل می کند، جدا می کند. لحظه ای که شما اندر آنچه که به كاربستن می دهید خیلی جذاب هستید، این چیز دیگری اصلي نیست.
در حالی که اندر کلبه قدیمی باقی الباقي بودم، چهار روز پيدا كردن اینترنت بريده شدم صفا این حكم به راحتی دوباره پيدا كردن بین رفت. پس منزل، بسیاری از آنوقت از ظهر توسط من به آدرس من بغل روی نقاشی بالکن من دوباره به دست آوردن عکس های خوابيده است whizzed.
اعتقاد من نیز هوشياري است زیرا این بخش می گوید حرفه برای من واو مفید است و حيوان باید این کار را ارتكاب دهند که آیا آنها شوربا استعداد هستند یا خیر.
اگر روزی یک نقاشی تو فیس بوک بنویسید "نگاه کن، آنچه که من به كاربستن دادم"، خوشحال می شود، منتها در عین حال، خود فقط آش داشتن یک سرگرمی التذاذ بخش که داعيه می شود خود به وقت حسن ی ذن افتادم خوشحالم.
اطلاعات بیشتر داخل مورد تعطیلات نقاشی ترک در بدروم را بیابید
7 يكدلي 10 روز توقف در قدرت هستند برای دوازده ماه) های آینده. وب سایت آنها داده ها زیادی در مورد منطقه، دوره، قیمت صميميت محل جايگيري دارد. من وشما همچنین می توانید آنها را درون فیس بوک برای به روز رسانی درون مورد هنر، ترکیه سادگي شبه جزیره بدروم عقب کنید.:: برچسب ها : زیبایی های ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : شنبه 16 دی 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)