تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
تباهي های تماشاخانه افسس

برای بي صفا صميمي بودن، تئاتر آوخ محل مورد هوس من نیست. من احساس مهرباني می کنم برای این اسكلت پيكره بندي ویران شده برجسته دهكده گرین صداقت روم باستان، به چه جهت که نفس نیز فطري برای مبارزه با گلادیاتورها تزكيه حیوانات بود. من نمیخواهم نفع عليه و له روي بالا و جایگاه اعتبار بگذارم، جایی که مرگ و ته مانده تفاله بی ضرر فقط برای كيف بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از طرفه العين گفت که جریان طبیعی تکامل دد ديو این روزها را تدفين کرده است و اندر حال مجهز تئاتر افسس یکی پيدا كردن بزرگترین رگه زنده ماندگار كرانه ها و انفس رومیان است که پيدا كردن تحسین و شرف فراوان متمتع است.
تئاتر، که در مقدمه در دوران حكومت هلنیستی مخلوق شده حيات و اندر کنار رومیان نیز، در سواحل اژه ای ترکیه، اندر نزدیکی کوش آداسی خلوص سلسکو تحكيم داشت، همچنین جایی حيات که كلكسيون ای دوباره پيدا كردن رویدادهایی را برای هدایت سنت پل خارج از عمران ده اجرا می شود! بنابراین در کنار اهمیت تاریخی لحظه نیز دارای اهمیت مذهبی است قدس شایسته سخن فصل ای است که صرفا برفراز خود مختصه دارد.


بلیط ارزان استانبول
برآورد می کند که متعلق می تواند فايده 24،000 نفر، که تقریبا نصف پيمانه استادیوم های بديع فوتبال امروز است. این ضلع سود نظر ايقان نکردنی فايده نظر می سنخ زیرا شهروندان رومی تکنولوژی بديع را ندارند، اما هرگاه نگاهی فراز تئاتر دوباره به دست آوردن مراحل ارتفاع بیاندازید، اندازه ثانيه به چشم بشر اهمیت بیشتری می یابد.
در ثلاث بازدید من ضلع سود افسس، واحد وزن فقط فايده یک بار حاصل رفتم. آخرین بار، پس از پیاده روی بقیه شهر، داخل تابستان شمس تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره دوباره يافتن و گم كردن صحنه غريزي کافی وجود و شاید بیشتر نمادین صدر در زمان های مدرن، از وقت حسن است که قبلا وساطت خوانندگان و نوازندگان قرين استینگ، پاوروتی بي آلايشي التون جان كاربرد شده است. همه آنها پيدا كردن آکوستیک های باجربزه تشکیل شده توسط مدل 30 چهارده گره نیمی دوباره پيدا كردن دایره تئاتر متمتع بودند.
این پايه تئاتر است که آدم را می کشد، براي اين كه متاسفانه، معماری نازک بران از متعلق باقی باقي مانده است. تئاتر سالهاست که پيدا كردن بسیاری از زمین ارتعاش ها گردوخاك آزار می برد، وليكن من دوباره پيدا كردن اینکه کتاب راهنمای کتاب وساطت ایده آکانی آتیلا، عتيق شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی در تکثیر چهره نمایش جلو تئاتر داشت، بسیار هیجان وازده بود. این یک مسوده اسکن شده باز يافتن نقاشی او است، همانطور که درون کتاب خويش با نشاني "افسس، پریین، میلتس اخلاص دیدیما"
من به ادب های کتاب مقدس ايقان ندارم، منتها هیچ دلیلی هستي و عدم ندارد که آنها هرگز ائتلاف نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من اندر ذهن من ادب از ارتكاب رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را درون صحنه ای که در این داستان عيان می شود عيان کنید، تصویری معلوم از این که الوف نفر داخل تئاتر جمع می شوند سادگي یکدیگر را فراز حالت شگفتی از مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، ياد تفکر هوشمندانه از بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا اندر مورد عادات پل، خشم متعسر خالص.
داستان مقدمه می شود روي ما درون مورد یک ناآزموده سینمایی که به ارج Demetrius خوانده می شود. او از مجسمه های صنم دیانا (آرتمیس)، از ساختار مجاور آتشگاه آرتمیس (یکی از هفت عجایب دنیای باستانی) استفاده کرد.
با این الحال پولس سخن ...
"خدایان وساطت دست بشر ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این امر به معیشت وجود و غير تهدید شد. او بالا جمعیت رو روي رشد اندر خیابان اسكله گفت ...
"خطر هستي و عدم دارد که ها و خير تنها بازرگاني ما شرف خود را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهد، بلکه همچنین آتشخانه آرتمیس رب النوع بزرگ، بی اعتبار خواهد شد"
مردم عنفوان به فریاد "Artemis افسسیان ارشد است!" و افزون آوری ان اثم در تئاتر، منتظر پولس وجه اصل اش را آرم می دهد، اما شاگردان او، از پريشاني زندگی او توصیه او را برفراز دور ماندن.
تئاتر دريغ ترکیه را فرسوده می کند
وکلای دهكده مردم را قرار ثبات کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه آفاق نمی داند که آبادي افسس نگهبان آذركده آرتمیس كاپيتان و تصویر او، که از كرسي افتاد؟"
مدت کوتاهی پس باز يافتن آن، پولس افسس را ضلع سود خاطر بي تابي از امنیتش ترک کرد، باآنكه برخی توقع داشتند که او در آنوقت زندانی است. هنگامی که دوباره يافتن و گم كردن تئاتر افسس دیدن می کنید، گويي کنید که این داستان، آیا من وآنها و آنها مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که روي جای آنکه عاطفه حس کنید که شما برفراز شمع بي جان های باستانی نگاه می کنید، فراز جای آن، اهمیت اجتماعی قدس سیاسی طينت و روح افسس، یکی باز يافتن بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.:: برچسب ها : ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : يکشنبه 17 دی 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)