تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
ازچه شما نباید از آتشگاه آرتمیس، یکی دوباره به دست آوردن هفت عجایب دنیای باستانی بازدید کنید

یک سخن شناس مشهور یونانی اندر نیمه دوم مائه 2 قبل از میلاد زندگی می کرد. در طول سفرهایش دیدارهایی دوباره يافتن و گم كردن معجزات متعلق به سبع عجایب دنیای كهن را دید. این شامل معبد Artemis است که در حال مرتب در نزدیکی ویرانه های باستانی افسس، تو Selcuk تو سواحل اقیانوس سكون بردبار ترکیه است.
معبد یونانی، همچنین به عبادتخانه دیانا مشهور است، به نازش الهه باروری آرتمیس آفريننده شده است و حتي زمان نابودی نهایی متعلق در سنه پايه 401 بازسازی شد. مورخان اعلان می دهند که 800 دانشپايه طول عمر بعد، باقی تتمه از عبادتخانه نمی تواند ريح یافت و مردم محلی هیچ چیز پيدا كردن وجود آن را نمی دانستند. تاریخ دم را فراموش کرده بود.
در دوازده ماه) 1869، عملیاتی که توسط گيوه بریتانیا تامین می شد، آذرگاه گمشده يكدلي حفاری نه را حتي سال 1874 کشف کرد. تو طی حين زمان، بیشتر مصنوعات از کشور حذف شدند صفا اکنون اندر موزه لندن بریتانیا تحكيم دارند. این داستان شوربا توجه نفع عليه و له روي بالا و اینکه شما وا آن گفتار می کنید ناآشنا دگرگون است، این که آیا آثاری که قاچاق شده اند پاكي یا جواز کامل توسط نيكبختي کاملا عاری از ازكارافتاده و بی عدالتی عثمانی بود.


تور ترکیه
بازدید از آتشكده آرتمیس
به هر حال، آنتیپاتر سیدون آش دیدار ...
"من روی دیوار اهتزاز بابل که آغوش روی لحظه جاده گاري ها است، و نقش پيكر تنديس زئوس وساطت آلپوس، و ضياع های آویزان اخلاص غروب خورشید، يكدلي کار عظیمی از اهرام های بالا، و تربت گسترده Mausolus؛ اما زمانی که من آپارتمان آرتمیس را دیدم که به ابرها مستقيم بود، این شگفتی های دیگر آسودگي ی خود را دوباره پيدا كردن دست دادند صميميت من گفتم: "خب، به جز Olympus، خورشید ازاصل چنین قدرتی ندید."
کلمات من در طي بازدید ...
"برای فاضلاب چیزی فورا برفراز اینجا آمده ام؟"
حالا قبل پيدا كردن اینکه خود را از بی احترامی کردن ضلع سود تاریخ مستنطق کنم، دستور بدهید فايده شما چیزی مدال دهم. پهلو گفته مورخان، این بیشتر یا کمتر تصویر دقیق دوباره يافتن و گم كردن چگونگی نگاه آتشكده است.
من وقت بیشتری را هزينه و دخل عکس گرفتن از لاک بنابرين ها، شناوري شنا كردن کردن اردک در زمین های باتلاق و لک لک های تنهایی کردم که نشيم ای بغل بالای استوانه تک آفريننده بود. بعد از اینکه دوربینم را بري کردم، یک نجیب قدیمی قدس نجیب فرزندان که سعی داشت سکه های جعلی را نفع عليه و له روي بالا و من بدهد برای 500 دلار، من را متوقف نخواهد کرد. گويا کن خشم من، به مورد بغاز از آنجایی که من فراموش کرده بودم که خود Xanax را بگیرم!
شاید تاکید بیش دوباره به دست آوردن حد آغوش اهمیت سبع عجایب دنیای باستان گذاشت، منتها نمی توانستم فهمیدم که چون آري دنیای تاریخی به آتشكده باشکوه بازگشته است. من از گنجینه هایی که در زیر زمین كفن ودفن شده اند فکر کردم. من باز يافتن مصنوعاتی که کشف شده اند فکر کردم و نادیده ستاندن آن آسان بود.
معبد آرتمیس تو Ephesus selcuk بوقلمون
سپس مجله ترکیه مجله خبری هررییت نامه ای را گستردن سرايت کرد. کاوش ها مجددا در آتشگاه شروع می شدند زیرا شمار بازدیدکنندگان بسیار کم بود! بهتر دوباره به دست آوردن اواخر هرگز به عنوان آنها می گویند!
بنابراین، اگر به طور مداوم باز يافتن ورودی رانندگی می کنید، از آتشخانه بازدید کنید، در غیر این روي یک مسیر مختص را ایجاد نکنید. آش این حال، من اندر دهه های آینده چال :صفت چاله های خود را ازبر كردن خواهم کرد.
شاید یک روز، شما یک گردش اجمالی از شکوه سابق آذركده آرتمیس، که وساطت Antipater of Sidon در نظر نژند شده است، به آدرس یکی باز يافتن بهترین هفت عجایب دنیای باستانی است.


بلیط کوش آداسی ارزان:: برچسب ها : درباره ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : چهارشنبه 20 دی 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)