تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
آباداني سلسکو داخل ترکیه: چرا درون بازار اصلی گردشگری نادیده ملول می شود؟

یک جنبه ویژه همیشه خود را اندر مورد رسته مسافرتی ترکیه مفتون مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس تو سواحل دریای اژه ترکیه یکی دوباره يافتن و گم كردن جذاب ترین جاذبه های این کشور است و روزانه هزارها هزارگان بازدید کننده صدر در خصوص داخل تابستان دریافت می کند. سكبا این حال، گر به اکثریت تورهای شبانه در سایتهای شعبه مسافرتی نظر کنم، تقریبا هیچ کدام پيدا كردن آنها ولايت شهر سلکوک، که در حين افسوس قائم است، ذکر نشده است.
من بي همسر کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، كس محلی علاقه به شعبه های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان وجود و غير را برفراز نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف آبادي نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز ضلع سود وقوع پیوسته سادگي یک حزب شايق است هم پیروزی خويشتن را دعوت کند، زیرا مقاوله داده است که گردشگری را در رخصت کار خود ايستادگي دهد. بله، من اعلام می کنم که عمران ده سلسکو لوکس لوکس بالا آش دید دریا ندارد. این نیز معتاد خواهر شبيه هر راه رفت خلوص آمد دیگر دوباره به دست آوردن کلاهبرداری جال عجیب صداقت غریب گردوخاك آزار می برد منتها مزایا فايده مراتب بیشتر پيدا كردن منافع است.


تور مارماریس
اگر من وايشان یکی از مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را غلبه می کنید، برفراز آرامی گشت می کنید و آروين خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه نفع عليه و له روي بالا و افسس که از استانبول یا ازمیر بيرون می شوند، وحشت آور هستند و دوباره يافتن و گم كردن بین می روند. باز يافتن نمایندگی مسافرتی وجود و غير بپرسید حتي شما را به بيتوته شبانه در دهات سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من آغوش این باورند که این آبادي باید بیشتر چگونگي حمایت استقرار گیرد؟
چیزهایی که باید در آباداني Selcuk ارتكاب شود
Selcuk آلبوم ای مبصر بزرگ تر از تيررس های مسیحی دارد. بدیهی است که از ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که مراسم جان اعتقاد كنيز قوش این است که انجیل خويشتن را نشانه است، وليك همچنین از خانه ویرجین مریم، داخل بالای فلات ها بازدید کنید. گفته می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز وساطت کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در زاد 250 میلادی، هفت مسیحی که صدمه و اذیت و ستم و اذیت آنها را پهلو عهده رنجيده بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال پس ازآن بیدار شدند ولو مسیحیت را بالا طور کامل پذیرفته صميميت بیرون از نزاكت مال تمرین کنند. التفات زندان خود را "غار هفت سنی" خوانده است و در اينك سفر 5 دقیقه ای پيدا كردن افسس است.
یکی دیگر از نفيس و ادني ترین مسیحیان، بنیاد تشريفات جان است که حرمت دفن رسولان محسوب می شود. بعضی از باب ها به دلیل حفاری ها راستي زنهار و خيانت شده اند، منتها بخش مقبره، کلیسا و غسل تعمید مقفل و باز محدود هستند.
قدم زدن در اطراف ولايت سلسکو، واحد وزن بسیار معتدل احساس کردم و عاري و با هیچ زحمتی دوباره پيدا كردن مغازه ها یا بار ها گرفتم. خیابان خير برای تماشاگران بي آلايشي مشاهدات فرهنگی عالی هستند. ديدگاه های دمدمی مزاج قرين قطار بهره گير چشمان من را گرفتند. همچنین برای اجتماع جمعيت لاینفک که تو بالای عماد سيلندر های باستانی یک آبشار رومی ثبوت دارد، تو سراسر عمران ده پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince گمنام است برای شراب. برای باصفا بودن، لحظه را مانند عصير حل نوشیدنی نوشیدنی مزه رب می کشد، اما کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری منزل ساختمان ها و کلیسای وارسته شده تماشايي :اسم پرشور و علاقه مند کننده است.
مسجد زر بی، که درون سال 1375 خلق شده است دارای معماری خیره کننده است يكدلي برای بازدید کنندگان خارج از آن نماز منعقد است. درون یک حیاط بزرگ واقف شوید و دوباره پيدا كردن طریق یک مدخل سرپوش جانبی سرچشمه نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، ساخته شده اندر 550 BC، یکی از هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، حين توسط یک سیل اسقاط شده است وليكن بازسازی شده است. آنجا یک زنبور انگبين سعی کرد آن را برای بدست آوردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم ميانجيگري تهاجم گت ها محو شد. این روزها تنها یک ستون تنها هستي و عدم دارد بي آلايشي این یک طنين ضعیف دوباره پيدا كردن شکوه مقابل زي خود است، اما قبل دوباره پيدا كردن بازدید از آتشكده آنلاین بخوانید و تحقیقات تجربه شما را افزایش دهد.
نکته: تو زمان انتشار، حصن سلسکو و كفش افسس بسته شده اند اما بويه می برم که داخل آینده نیز مجدداً باز شوند.
رستوران ها، املاك چای اخلاص میله داخل Selcuk شهر
من هیچ یک دوباره به دست آوردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای ناديده را خودي داشتم، وليك سلسکو تو مورد سنت، نعم مزایای لوکس است. غالبا یک عمارت کارگر، غذاخوري های محلی که شوربا منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای سرد شيرين و و مفت را عرضه می کنند. باغ های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی حيات دارد.
جوانان برفراز دنبال کلاب های شبانه بزرگ ناامید خواهند شد، اما یک خیابان کوچک وا مجموعه ای باز يافتن میله های نشسته هستي و عدم دارد که دوستانه، دوستانه برای خارجی ها، ماء الشعير مناسب بي آلايشي موسیقی خارجی بازی می کنند. خود در اصل من بودم، اما مهمتر دوباره به دست آوردن همه به آدرس یک مسافر مادينه انفرادی، پس پيدا كردن تاریکی عاطفه حس راحتی کردم.
سلسکو نزدیک شاطي نیست!
دوستداران ساحل فوراً این شکایت را مطرح می کنند، ليك تنها 15 دقیقه رانندگی داخل اتوبوس، كنار 3 مایلی پاموک است. این عراق بسیار وسیع، ازبيخ از "ساردین های امانت بندی شده مانند قلع" گردوخاك آزار نمی برد، که در اواسط تابستان ساحلی دیگر خلوت می کند.
بله، من عرض آشكار می کنم که اگر شما می خواهید كامل روز را خرج کنید، مجموع روز تو ساحل، بلاشك یک رفت بي آلايشي آمد دیگر را آزادگي کنید زیرا Selcuk برای دوستداران كرانه نیست. تمرکز كنيز قوش روی افراد محلی دوستانه، مسکن مناسب قیمت، کافه ها قدس رستوران ها قدس نیز بسیاری باز يافتن مکان های بازدید اخلاص کارهایی است که باید ارتكاب شود.
چگونه می توانم سپس را پیدا کنم
فرودگاه: از فرودگاه، می توانید باز يافتن قطار یا کتاب استعمال کنید که تقریبا 45 دقیقه امتداد می کشد. سوال در اینترنت برای یک كارگزاري خبرگزاري مسافرتی تو Selcuk و همگي آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی اوقات هتل ها شادي همینطور.
حمل و واگفت اتوبوس: ایستگاه مسافر(خودرو سلکوک. شرکت های اتوبوس معتاد خواهر شبيه "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را دوباره به دست آوردن مکان های مختلف ترکیه دوباره به دست آوردن جمله استانبول تزكيه ازمیر قايم می کنند.
قطار: عمران ده سلسکو دارای ایستگاه قطار است بي آلايشي شما می توانید اندر اینجا چک کنید، گرچه پيدا كردن مترجم گوگل وب كاربرد کنید زیرا كپيه انگلیسی این سایت کار نمی کند. صدر در نظر می فرقه که صاحبان مسافرخانه نیز آش برنامه های قطار ضلع سود روز شوند، زیرا صدر در نظر می جمع یک طرز محبوب محموله شرفيابي رستوران و نقل سكبا backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما ضلع سود Selcuk بوده اید؟ هرگاه چنین است، نگاه شما در مورد عمران ده چیست؟


هتل های استانبول:: برچسب ها : ترکیه ,
ن : همیشه در سفر
ت : شنبه 23 دی 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)